arşiv

‘Yabancı Filmler’ kategorisi için arşiv

Sıkı Aynasızlar Full izle – Hot Fuzz

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

Sıkı Aynasızlar Sıkı Aynasızlar izle, Sıkı Aynasızlar full izle, Sıkı Aynasızlar hd izle, Sıkı Aynasızlar Türkçe dublaj izle, Sıkı Aynasızlar 720p izle, doğrudan izle, Angel, Londra caddelerinde asayiş ve huzuru sağlamak için çalışan çok iyi polistir.Yaptığı işin hakkını veren Angel diğer polis arkadaşlarına göre daha fazla olayı daha kısa zamanda çözme yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmektedir.Onun yanında diğer polislerin verimi düşmemesi için üstleri İngiltere’nin en sakin ve huzurlu kasabasına tayin edecektir.Hiç bir olayın yaşanmadığı bu yerde yaşamaya alışmakta zorlanan Angel zamanla tembelleştiğini düşünmeye başlayacaktır.Önceki gibi hızlı bir hayatı olmadığı için yanındaki ortağıyla birlikte yaptığı devriye gezilerinden başka bir işe yaramamaya başlayacaktır.Fakat olaylar bir anda çark edecek ve bu sakin kasabada tuhaf şeyler yaşanmaya başlayacaktır.Angel önce olayların içinde başka birşeyin olduğunu düşünsede aklını kaçırdığından da şüphelenecektir.Fakat bu durumun üzerine gidecek ve tıpkı Londra’da olduğu gibi burada da huzuru sağlamak için elinden geleni yapacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Hızlı Ve Öfkeli 5 Full izle – Fast Five

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

Hızlı Ve Öfkeli 5 Hızlı Ve Öfkeli 5 izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 full izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 hd izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 Türkçe dublaj izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 720p izle, donmadan izle, Son yılların en çok beğenilen seri filmleri arasında yer alan Hızlı ve Öfkeli’nin 5. serisinde yıldız oyuncular bir araya gelmiştir.Filmin konusuna kısaca değinmek gerekirse eski polis Brian O’Conner, kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto ile işbirliği yapmaktadır.Heyecan ve hızın yine üst düzeyde olduğu film 2011 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Justin Lin üstlenmiştir.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Sokağın Sonundaki Ev Full izle – House At The End Of The Street

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

sokagin-sonundaki-ev Sokağın Sonundaki Ev izle, Sokağın Sonundaki Ev full izle, Sokağın Sonundaki Ev hd izle, Sokağın Sonundaki Ev Türkçe dublaj izle, Sokağın Sonundaki Ev 720p izle, kesintisiz izle, Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen Sarah önce mutsuz evliliğini bitirmiş, ardından sakin bir bölgeye taşınmaya karar vermiştir.Bundan sonra kızıyla yaşayacak olan Sarah’ı yeni taşındığı bu yerde korku dolu anlar beklemektedir.2012 yılında gösterime giren film gerilim ve korku türünde çekilirken yönetmenliğini Mark Tonderai üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

İntikam Ringi Full izle – Tapped Out

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

intikam-ringi İntikam Ringi izle, İntikam Ringi full izle, İntikam Ringi hd izle, İntikam Ringi Türkçe dublaj izle, İntikam Ringi 720p izle, online izle, Senaryosunu Jerry Buteyn , Allan Ungar ikilisinin yazdığı filmin yönetmenliğini Allan Ungar üstlenmiştir.Aksiyon,dram ve spor türünde çekilen film 2014 yılında yayınlanmıştır.Öne çıkan oyuncularını Michael Biehn , Martin Kove , Nick Bateman , Anderson Silva , Krzysztof Soszynski olarak sayabileceğimiz başarılı film sizlerle.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap Full izle – The Chronicles of Narnia

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

Narnia-Gunlukleri-Aslan-Cadi-ve-Dolap Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap full izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap hd izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap Türkçe dublaj izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap 720p izle, bedava izle, İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçen fantstik olayı anlatan film 2005 yılında gösterime girmiştir.Yönetmenliğini Andrew Adamson üstlenirken filmin senaryosunda Andrew Adamson , Stephen McFeely , Christopher Markus üçlüsünü görmekteyiz.Aile, fantastik ve macera türünde çekilen başarılı film sizlerle…Keyifli seyirler.
devamını oku…

Görünmeyen Kadın Full izle – The Invisible Woman

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

gorunmeyen-kadin Görünmeyen Kadın izle, Görünmeyen Kadın full izle, Görünmeyen Kadın hd izle, Görünmeyen Kadın Türkçe dublaj izle, Görünmeyen Kadın 720p izle, direkt izle, Biyografi niteliğindeki filmde Charles Dickens’in yazarlığının zirvesindeyken karşı karşıya geldiği Nelly Ternan ile yaşadığı aşk anlatılmıştır.Yaşadıkları yasak aşka rağmen gözleri hiç bir şey görmeyen ikilinin yaşadıkları bir gazetecinin bu konuda yazdığı kitaptan beyaz perdeye aktarılmıştır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Dehşet Sokağı Full izle – The Amityville Horror

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

Dehşet Sokağı – Türkçe Dublaj Dehşet Sokağı izle, Dehşet Sokağı full izle, Dehşet Sokağı hd izle, Dehşet Sokağı Türkçe dublaj izle, Dehşet Sokağı 720p izle, indirmeden izle, Yeni bir eve taşınan aileyi korku dolu anlar beklemektedir.Çünkü taşındıkları bu evin için kötü ruhlar yaşamaktadır ve ailenin burada olmasından rahatsızdırlar.Onları bu evden çıkarmak için çalışan kötü ruhlar ve şeytan çıkarma işlemi yapan aileyi konu alan film 2005 yılında gösterime girmiştir.İyi seyirler.
devamını oku…

Kung Fu Sokağı Full izle – Kung Fu Hustle

Cuma, 15 May 2015 yorum yok

Kung-Fu-Sokagi-150x150 Kung Fu Sokağı izle, Kung Fu Sokağı full izle, Kung Fu Sokağı hd izle, Kung Fu Sokağı Türkçe dublaj izle, Kung Fu Sokağı 720p izle, ücretsiz izle, Sing, dönemin ünlü çetesi Balta grubuna katılmak istesede bunun için ne yapması gerektiğini bilmeyen biridir.Sırf gruba katılmak için bir gün arkadaşlarıyla toplanıp bir mahalleden haraç kesmek isteyecektir.Kendini çete elemanı gibi tanıtan Sign neye uğradığını şaşırır.Çünkü çete kendisinden birkaç dakika önce burada aynı görevi yapıp gitmiştir.Keyifli film sizleri bekliyor.
devamını oku…

İlahi Kılıç (2014) izle – Renae Geerlings – Heavenly Sword

Cuma, 01 May 2015 yorum yok

ilahi-kılıçİlahi Kılıç izle, full hd 720p izle, İlahi Kılıç türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, İlahi Kılıç filmini izle, bedava izle, kesintisiz izle, Nariko’ya bir görev verilir. Ona verilen görev Kral Bohan’a ve onun ordusuna karşı savaşmaktır. Nariko’ya verilen görevin içeriği ise bir başkasına ait olan efsanevi kılıcı onlarından elinden alıp kendi eline geçirmektir. Kılıcın ismi Cennetin Kılıcıdır. Çok yıllar önce iyi niyetli bir peri tarafından kullanılan kılıç için Nariko her ne olursa olsun ölümcül bir mücadele vererek kılıcı ele geçirmek istemektedir.
devamını oku…

4 Dakikalık Mil (2014) izle – Kim Basinger – One Square Mile

Cuma, 01 May 2015 yorum yok

4dakika4 Dakikalık Mil izle, full hd 720p izle, 4 Dakikalık Mil türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, 4 Dakikalık Mil filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Çok eski ve tecrübeli antrenör kendisinin artık yaşlandığını ve yeni birilerini yetiştirmeye çalışır. Bunun için ise atletik ve kabiliyetli bir öğrenciye eğitim vermeye karar verir.
devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals