arşiv

‘Yabancı Filmler’ kategorisi için arşiv

Uzun ve Mutlu Bir Yaşam Türkçe HD izle

Perşembe, 18 Ara 2014 yorum yok

uzun_ve_mutlu_bir_yasam_izle2013 yılında vizyona giren Uzun ve Mutlu Bir Yaşam filminde;Av kazasında ölen babasını kaybeden kadın,bu olayın arkasında yatan gerçeği öğrenmek için Colorado dağlarına gider.Araştırma yaparken olayın gerçekte kaza olmadığını anlar.Babasını kimin neden öldürmek istediğini araştırırken,kendinden senelerdir saklanan gerçekleri öğrenir.Film sinama sevenler tarafından oldukça beğenilerek sinemalar puanı olarak 6.0 almıştır.

devamını oku…

Bu Bir Felaket Türkçe HD izle

Perşembe, 18 Ara 2014 yorum yok

bubirfelaket2012 yılında vizyona giren Bu Bir Felaket filminde;Çok iyi dost olan dört çift pazar kahvaltısı için bir araya gelirler.İlk başta herşey normal bir buluşma gibi görünsede bir süre sonra hayatta kalma savaşına döner.Evde mahsur kalırlar.Ayrıca dünyanın sonuda gelmektedir.Film sinama sevenler tarafından oldukça beğenilerek sinemalar puanı olarak 6.5 almıştır.

devamını oku…

Kaplanın Kuyruğu Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

kaplanin-kuyruguHayvan barınagından kaçan yavru kaplan yolda bir çocuk ile karşılaşır.Çocuk kaplanı çantasına koyarak eve getiri.Kaplanı sahiplenmek isteyen çocuk evde bakımını sağlayacaktır ama bu kolay degildir.

devamını oku…

Zorlu Sürüş Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

zorlu_surus Jane başarılı bir yarış sürücüsüdür ancak bırakmıştır.Şimdi ise şöförlük dersi veren Jane bir mafya çetesi tarafından kaçırılarak pis işlerinde zorla kullanacaklardır.

devamını oku…

Şubat’ta Yaz Türkçe HD izle

Salı, 16 Ara 2014 yorum yok

Şubat’ta Yaz Filmde, 19. yüzyılda yaşanan muhteşem bir aşk hikayesini ekranlara getiriyor..

devamını oku…

Korumalar Türkçe HD izle

Salı, 16 Ara 2014 yorum yok

korumalar15 yaşındaki Nina bir cinayete tanıklık eder ve mahkeme tarafından tanık koruma programına alınır. Silah taciri Backer, Nina’nın mahkemeye çıkmaması için her şeyi yapmaya hazırdır.
devamını oku…

İntiharın Eşiğinde Türkçe HD izle

Pazartesi, 15 Ara 2014 yorum yok

İntiharın Eşiğinde Birbirlerini daha önce hiç görmemiş va tanışmamış olan 4 kişi aile gibi görünmeye başlarlar.Karşılarına çıkan bütün sorunları beraber çözeceklerdir.
devamını oku…

Herşey Pırıl Pırıl HD izle

Pazartesi, 15 Ara 2014 yorum yok

herseypirilpirilKanadalı adam iş hayatı için belli bir süreliğine New York’a eyaletine giderler. New york’a gitme amaçları ise noelin yaklaşması ile beraber New York’ta noel ağaçları satıp büyük paralar kazanmaktır.Keyifli seyirler dileriz.

devamını oku…

Ejderhalar Çağı HD izle

Cumartesi, 13 Ara 2014 yorum yok

ejderhalarcagiKaptan Ahapb tayfasını toplar ve kimsenin bilmedigi bir yolculuga çıkacagını açıklar.Tayfası tercih yapmak zorunda kalır ya kaptan gideceklerdir.Yada kalıp hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir.

devamını oku…

Kayıp Yaşamlar HD izle

Cumartesi, 13 Ara 2014 yorum yok


Öğrencilerin düzenlediği liste partisinde işler tehlikeli bir noktaya gelir ve öğrencilerin birbirinden intikam alması sadece bir bilgisayar tuşu kadar uzaktadır. Liseli öğrencilerin seks, uyuşturucu, mafya ve şiddetle dolu yaşamlarını konu alan bir Ben C. Lucas filmi.

devamını oku…