arşiv

‘Yabancı Filmler’ kategorisi için arşiv

Öfke (2007) izle – Andrew Divoff – The Rage

Perşembe, 23 Nis 2015 yorum yok

öfkeÖfke izle, full hd 720p izle, Öfke türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Öfke filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Viktor isimli çılgın bir bilim adamı balta girmemiş bir ormanda deney yapar. Deneydeki aleti ise bir virüs üzerinden çalışmaktadır. Virüsün ise en büyük özelliği sakin bir insanı bile anında öfkelendirmesidir. Kurbanlar ise vücutlarına enjekte edilen bu virüsler ile baş etmek zorunda kalacaktır.

devamını oku…

Otostopçu (2007) izle – Dave Meyers – The Hitcher

Perşembe, 23 Nis 2015 yorum yok

OtostopcuOtostopçu izle, full hd 720p izle, Otostopçu türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Otostopçu filmini izle, bedava izle, hızlı izle, Jim ve Grace iki arkadaştır. Bardaktan boşalırcasına yağan yağmur da otostop çeken John’u arabalarına alırlar. Ona yardım etme amaçlı yanına aldıkları John çok tehlikeli biridir ve bir süre sonra gerilim korku dolu anlar başlar.

devamını oku…

Evim Evim (2013) izle – Komedi – Home Sweet Home

Perşembe, 23 Nis 2015 yorum yok

evim-evimEvim Evim izle, full hd 720p izle, Evim Evim türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Evim Evim filmini izle, bedava izle, kesintisiz izle, Yetikiler Güney Kıbrıs ülkesinin kullanılmayan eski bir maden alanın da petrol çıktığı haberini alırlar. Hemen o bölgeyi satın almaya çalışan yetkililer çalışma başlatırlar. Ancak o bölge de evi olan ve çok huysuz bir adam evini satmak istemeyince komedi dolu dakikalar baş gösterir.
devamını oku…

Kalbin Direnişi (2014) izle – Ryan Murphy – The Normal Heart

Perşembe, 23 Nis 2015 yorum yok

kalbin-direnisiKalbin Direnişi izle, full hd 720p izle, Kalbin Direnişi türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Kalbin Direnişi filmini izle, bedava izle, online izle, Tiyatro oyunundan beyaz perdeye uyarlanan 80’li yıllarda ki AIDS virüsünün başlaması ile birlikte ona karşı verilen mücadeleyi anlatan Ned Week’in hikayesini konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Ansızın (2013) izle – Dominic Purcell – Suddenly

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

ansizinAnsızın izle, full hd 720p izle, Ansızın türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Ansızın filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Suikastçi Ellenin’in evini ele alabilmek adına gizli servislere poz verirler. Suikastçilerin amacı ise evi rehin aldıktan sonra o kasabaya ziyarete gelen başkanın hayatına son vermek istemektedirler.
devamını oku…

Ninjanin Kalbi (2014) izle – Aksiyon – Danny Glover

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

ninjakalbiNinjanin Kalbi izle, full hd 720p izle, Ninjanin Kalbi türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Ninjanin Kalbi filmini izle, bedava izle, direk izle, Reeve herkes tarafından artık hiç bir gücü kalmadığı düşünülen tehlikeli bir grubun üyesidir. İradeli güçler onu yakalar ve bir yere hapis ederler. Reeve ise geçmişini düşünerek neden ve nasıl kaçırıldığını hatırlayarak harekete geçmelidir.

devamını oku…

Batman Dönüyor (1992) izle – Fantastik – Batman Returns

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

Batman-DonuyorBatman Dönüyor izle, full hd 720p izle, Batman Dönüyor türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Batman Dönüyor filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Batman Dönüyor serinin ilk filmini izleyenler Batman’in Joker ile olağanüstü mücadelesine hayran kalmış ve filmi soluksuz izlemişlerdir, bu beladan kurtulmayı başaran kahramanımız bu kez de Penguen ile mücadele etmek zorunda kalıyor ve bu sefer ki düşmanı biraz daha dişli görünüyor

devamını oku…

Batman 1 (1989) izle – Fantastik – Jack Nicholson

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

BatmanBatman 1 izle, full hd 720p izle, Batman 1 türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Batman 1 filmini izle, bedava izle, direk izle, Karanlık ve tehlikeli Gotham şehrinin tek koruyucusu polis departmanıdır.Komiser Gordon ve savcı Harvey’in tüm uğraşlarına rağmen şehir daha da güvensiz bir hale gelmektedir.Kara Şövalye ortaya çıkana kadar.Suçlular genelde korkak ve batıl inançları olan kişilerdir.Bundan dolayı kendine onları korkutacak gizli bir kimlik seçmiştir. O yarasadır.
devamını oku…

Yargıç Full HD izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

Hank Palmer yıllar geçtikten sonra vatanına dönmek ister. Vatanına dönen Hank Palmer annesini bir cinayetten dolayı kaybettiğini öğrenir. Bunun üzerine düşen ve bu işi hukuksal yoldan çözmeye çalışan Hank Palmer babası ile mahkeme salonun da karşılacaktır.
devamını oku…

Şimşek Çarpması HD izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…