arşiv

‘Yabancı Filmler’ kategorisi için arşiv

Paris Pahasına Türkçe HD izle

Cumartesi, 25 Eki 2014 yorum yok

paris-pahasina-izleMaya,stilist olmak isteyen bir kadındır.Fas’ta yaşayan Maya istediği işin en iyi olan bölgesi Paris’e gider.Hayatından gayet memnundur.Vize süresi bitene kadar Paris’te kalan Maya,vizesinde çıkan sorunlardan dolayı sınır dışı edilir.Ailesinin yanına Fas’a dönen Maya,yeniden Paris’e gidebilmek için elinden geleni yapacaktır.

devamını oku…

Rüya Takım Türkçe HD izle

Cumartesi, 25 Eki 2014 yorum yok

rüyatakımPatrick Orbera eski Fransız milli futbolcusudur.Alkol sorunları yüzünden futboldan uzaklaşmıştır.Orbera bir balıkçıda çalışmaya başlamıştır.İsteği,para kazanmak ve eski işine geri dönmektir.Tek yolu,amatör bir takımın başına geçip Fransa kupasında tur atlamaktır.Bunun olması içinde eski takım arkadaşlarından yardım istemek zorundadır.

devamını oku…

Sunlight Jr. Türkçe HD izle

Cumartesi, 25 Eki 2014 yorum yok

Sunlight-Jr-izleSunlight Jr.adlı bir markette kasiyer olarak çalışan Melissa kötürüm olan sevgilisi ile bir motelde yaşamaktadır.Bebekleri olacağını öğrendiklerinde ikiside çok mutlu olurlar.Ama bu arada Melissa işinden kovulur.İşlerinden kovulan ikilinin ilişkisi,Melissa’nın eski sevgilisinin olayların içine girmesi ile zor dönemler geçireceklerdir.

devamını oku…

Gümüş Şelale Türkçe HD izle

Cuma, 24 Eki 2014 yorum yok

gümüşşelaleBir küçük kasaba yaşanan sıradışı kaybolma sorunları ile uğraşmaktadır.Bu sorunlar cinayete kadar gitmiştir.Sonrasında kasabaya yeni gelmiş bir adam kendiliğinden öldürülmüş kızın hayaletlerini görmeye başlar.Seneler önce öldürülen kardeşlerin çözülememiş cinayetlerinin çözmeye karar verir.

devamını oku…

Merhaba Herman Türkçe HD izle

Cuma, 24 Eki 2014 yorum yok

merhabahermanHerman okuduğu okuldaki otuz dokuz öğrenci,iki öğretmen ve bir tane polis memurunu öldürür.Yetkililer çocuğun neden böyle yaptığını anlamaya çalışırlar.

devamını oku…

Ne Yaptın Richard Türkçe HD izle

Cuma, 24 Eki 2014 yorum yok

neyaptınrichardRichard,iyi bir ailenin üyesidir.Zeki bir öğrenci olduğu gibi aynı zamanda da başarılı bir ragbi oyuncusudur.Okulda herkes tarafından tanınan biridir.Richard’ın bu mükemmeliğini bozacak durum,arkadaşları ile gittiği bir partide yıkılacaktır.Richard karakterine ters düşecek bir karar verince hayatı bir anda altüst olacaktır.

devamını oku…

Jake Var Olmayan Ülkeyi Kurtarmak Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

jake_var_olmayan_ulkeyi_kurtarmak_izleKahramanlar,var olmayan ülkenin sonsuzluk ağacını geri getirebilmek için mücadeleye başlar.Bu mücadeleyi başarı ile tamamlamaları için Kaptan Hook’tan yardım almak zorunda kalırlar.

devamını oku…

Avukat Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

avukatMichael Clayton,New York’ta yaşayan bir avukattır.İşi çok iyi yaptığı için herkesin aradığı biri olmuştur.İşine ve çalıştığı firmaya çok bağlı olmasının sebebi ise kumar alışkanlığı ve yaptığı iş girişimlerinden kalan borçlarıdır.Bu borçları temizlemek için bütün gayretiyle çalışır.

devamını oku…

Jobs Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

jobs_izleJobs,iş hayatında yaşadığı iniş ve çıkışları özel hayatında da yaşamaktadır.Evlatlık olarak büyüdüğü ailesinin yanından eğitimi için ayrıldığında hayatı değişmeye başlamıştır.Farklı deneyimler yaşamak istediğinde tekrar ailesinin yanına döner.

devamını oku…

Vampir Kız Kardeşler Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

vampirkızkardeşlerİki kız kardeş gece yarısından sonra uçabilme yeteneğine ve diğer güçlerine kavuşurlar.Sabahları normal insanlar gibi hayatlarına devam ederler.Kızlar Almanya’da bir kasabaya yerleşirler.Fakat kızlardan biri bu durumdan memnun olmamıştır.Bir kız insanlara ayak uydurmaya çalışsa da diğeri bu duruma karşı tamamen negatiftir.

devamını oku…

Transformers 4 Herkül Özgürlük Savaşçısı Uyumsuz izle Ong Bak 3 Görevimiz Tehlike 4 Matrix 3