arşiv

‘Yabancı Filmler’ kategorisi için arşiv

Kan Borcu HD izle

Cuma, 30 Oca 2015 yorum yok

Terry bir ajandır ancak kalp nakline ihitiyacı vardır.Yapılan araştırmalar sonucunda uygun kalp bulunur.Kalp cinayete kurban giden birinin kalbidir.Terry iyileşir ve sağlıgına kavuşmuştur artık.Ancak ölen kızı ablası Terry’den katili bulabilmek için yardım ister.Terry katili bulabilmek için bütün gücünü ve imkanlarını kullanacaktır.
devamını oku…

Agora HD izle

Cuma, 30 Oca 2015 yorum yok

Hypatia dünyaya gelip gelecek en güzel kadınlardan biridir.Uzun sarı saçları kıvrak beli ile herkesin dikkatini çekecek kadar güzeldir.Güzelliğinin yanı sıra Matematik, filozof ve astronom dallarında başarısı ile zekasıylada göze çarpmaktadır.Ancak halkın tepkisi atılan iftiraların sonucu Hypatia için vahşice bir ölümü beraberinde getirecektir.Bir çok erkegin dayaklar eşliginde yaptığı işkenceler sonucu hayatını kaybeden Hypatia’nın cansız bedeni sokaklarda sürüklenmiş etleri kemiklerinden ayrılmıştır.Hypatia 45 yaşında hayata gözlerini yummuştur.
devamını oku…

Savaş Hikayesi HD izle

Perşembe, 29 Oca 2015 yorum yok

Bir savaş fotoğrafçısı Libya ülkesin de acımasız bir şekil de uzun bir süre göz altında kaldıktan sonra. Tüm acıları ile karşı karşıya yüzleşmek için ve biraz da yaşadığı olayları atlatıp kafasını rahatlamak için eski sevgilisinin bulunduğu yer olan Sicilya’ya gider.
devamını oku…

Erkekler Kadınlar ve Çocuklar HD izle

Perşembe, 29 Oca 2015 yorum yok

Bir ailenin internete olan bagımlılıklarını ve arada kopan iletişimlerini konu alan filmimiz.2014 yılı yapımı film dram ve komedi harmanlaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

devamını oku…

Yargıç HD izle

Çarşamba, 28 Oca 2015 yorum yok

Hank Palmer yıllar geçtikten sonra vatanına dönmek ister. Vatanına dönen Hank Palmer annesini bir cinayetten dolayı kaybettiğini öğrenir. Bunun üzerine düşen ve bu işi hukuksal yoldan çözmeye çalışan Hank Palmer babası ile mahkeme salonun da karşılacaktır.
devamını oku…

Şimşek Çarpması HD izle

Çarşamba, 28 Oca 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

Kar Gelini HD izle

Salı, 27 Oca 2015 yorum yok

kar-gelini Kaine ismin de Los Angeles’lı bir kadın zengin ünlüler hakkın da ki dedikoduları su yüzüne çıkarmak isteyen bir kadındır.Bunu gerçekleştirebilmek için el,nden gelen herşeyi yapacaktır.

devamını oku…

Aşkın Yüzü HD izle

Salı, 27 Oca 2015 yorum yok

askin-yuzu Nikki hayatını paylaştığı ve hayatta ki bir tanesi eşini kaybetmenin büyük acısını yaşamaktadır. Acılarla dolu her şeye rağmen hayat devam etmektedir. Etrafında ise hep eşinden kalan hatıralar vardır. Bir gün Nikki bir adam ile karşılaşır ve sanki o an beynin den vurulmuştur.Karşılaştıgı adam kocasının tıpatıp aynısıdır.

devamını oku…

Dev Yaratık HD izle

Pazartesi, 26 Oca 2015 yorum yok

dev-yaratikBir grup bilim adamı yerin altında dev bir yaratık olduğunu keşfederler. Küresel bir felaket sonucu yaratık uyanır ve insanlar için büyük bir tehlike yaratacak ve etrafa dehşet saçacaktır.

devamını oku…

İskelet İkizler HD izle

Pazartesi, 26 Oca 2015 yorum yok

iskelet-ikizlerMaggie ve Milo ikiz kardeştir bu ikizler hayatın zorluklarına karşı tek başlarına mücadele vermiş olsalarda bir gün ayrı düşerler.10 yıl sonra biraraya gelmeyi başaran ikizler çok tuhaf bir olay ile karşılaşacaklardır.

devamını oku…