arşiv

‘Türkçe Dublaj Filmler’ kategorisi için arşiv

Salgın HD izle

Cuma, 27 Şub 2015 yorum yok

Kasabada yaşayanlar psikopat birer katil olmaya başlarlar. Sebebi ise şehir sularına karışan bir maddedir. Yetkililer durumu farkedince kasaba karantina altına alınma kararı ile sarsılır. Normalde dışardan bakıldığında muhteşem görünsede içeride durum farklıdır.
devamını oku…

Ateş Çemberi HD izle

Cuma, 27 Şub 2015 yorum yok

Müzisyenlerde aşk hayatı bambaşka bir boyuttadır.
devamını oku…

Yeniden Başlamak Türkçe HD izle

Perşembe, 26 Şub 2015 yorum yok

yeniden-baslamak-izleCory Brand,profesyonel bir beyzbol oyuncusudur.Aynı zamanda da alkol bağımlısıdır.Alkol bağımlılığı herşeyini kaybetmesine sebep olur.Cory,sarhoşken bir kaza geçirir ve kardeşini yaralar.Kazadan sonra tedavi olmayı kabul eden Cory,rehabilitasyon merkezine yatırılır.Bu olaydan sonra Cory kendine yeni bir sayfa açar ve bir beyzbol takımının antrenörlüğünü yapmaya karar verir.

devamını oku…

Popüler HD izle

Perşembe, 26 Şub 2015 yorum yok

populer-izleRose babası ile birlikte yaşamaktadır.Babası küçük bir dükkan işletmektedir.Rose’un oto tamircisinin oğlu ile evlenmesini ister ancak Rose bunu kabul etmez.Lisieux’ye giden Rose bir iş başvurusunda bulunur.Louis Echard’ın yanında sekreterlik için başvuru yapan Rose’un ilk randevusu başarız olur.Ancak Louis onun hızlı daktilo kullandığını görünce daktilo yarışmalarından birine katılmasını söyler.

devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Son Üç Gün HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

son_3_gunEthan ajandır.Çok yaşlanan adam artık ölümün eşigindedir ve kalan zamanını kızı ile geçirmek ister ancak arkadaşı ona ilaç bulabilecegini bunun karşılıgında ise verecegi işi yapmasını ister Ethan bu iki durum arasında ne yapacagını bilemez.

devamını oku…

Benimle Kal HD izle

Salı, 24 Şub 2015 yorum yok

Ergenliğe yeni girmiş dört yakın ve kafadar dost Gordie Lachance’den gelen bir haber ile maceraya atılırlar. Gordie gazetede çocukluk arkadaşının öldüğü haberini almıştır. Çocuk cesedini görmek için arkadaşlarını ikna eden Gordie arkadaşları ile yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında çeşitli maceralara atılan kafadar çocuklar peşlerinde olan kasaba serserilerinden haberleri yoktur.
devamını oku…

Babam İçin HD izle

Salı, 24 Şub 2015 yorum yok

Filmimiz suçsuz oldukları halde hüküm giyen baba oğulun amansız hukuk mücadelesini konu alıyor.Gerry Londra’ya geldikten bir süre sonra bir terörist saldırının alakalı biri olarak tutuklanır. Gerry’nin babasının da ona yardım ettiği gerekçesiyle tutuklanmasının ardından bir kadın avukatın onların özgürlük mücadesine ortak olması aklanmak için bir umut olacaktır. Filmimiz gerçek bir hikayeden beyaz perdeye uyarlanmıştır.

devamını oku…

Kıyamet HD izle

Pazartesi, 23 Şub 2015 yorum yok

Vietnam’da savaş tüm hızıyla devam ederken, yüzbaşı Willard’a olağandışı bir görev verilir. Görevi, şimdilerde bir orman kabilesini yöneten ve gerilla taktiğiyle düşmanı yıpratan gizemli Albay Walter Kurtz’u bulmak ve öldürmektir.Sonucu ne olursa olsun bu görevi yerine getirmek için herşeyi yapacaktır.

devamını oku…

Gece Vurgunu HD izle

Pazartesi, 23 Şub 2015 yorum yok

Hayatı boyunca hırslı bir adam olmayı başaran Lou Bloom kariyeri ve geleceği için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Geceleri şehirde gerçekleşen suç olaylarını tüm netliği ile kamerasına çekmeye başlar.Ancak bu durum başına bela açacaktır.

devamını oku…