arşiv

‘Türkçe Dublaj Filmler’ kategorisi için arşiv

Jake Var Olmayan Ülkeyi Kurtarmak Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

jake_var_olmayan_ulkeyi_kurtarmak_izleKahramanlar,var olmayan ülkenin sonsuzluk ağacını geri getirebilmek için mücadeleye başlar.Bu mücadeleyi başarı ile tamamlamaları için Kaptan Hook’tan yardım almak zorunda kalırlar.

devamını oku…

Avukat Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

avukatMichael Clayton,New York’ta yaşayan bir avukattır.İşi çok iyi yaptığı için herkesin aradığı biri olmuştur.İşine ve çalıştığı firmaya çok bağlı olmasının sebebi ise kumar alışkanlığı ve yaptığı iş girişimlerinden kalan borçlarıdır.Bu borçları temizlemek için bütün gayretiyle çalışır.

devamını oku…

Jobs Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

jobs_izleJobs,iş hayatında yaşadığı iniş ve çıkışları özel hayatında da yaşamaktadır.Evlatlık olarak büyüdüğü ailesinin yanından eğitimi için ayrıldığında hayatı değişmeye başlamıştır.Farklı deneyimler yaşamak istediğinde tekrar ailesinin yanına döner.

devamını oku…

Vampir Kız Kardeşler Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

vampirkızkardeşlerİki kız kardeş gece yarısından sonra uçabilme yeteneğine ve diğer güçlerine kavuşurlar.Sabahları normal insanlar gibi hayatlarına devam ederler.Kızlar Almanya’da bir kasabaya yerleşirler.Fakat kızlardan biri bu durumdan memnun olmamıştır.Bir kız insanlara ayak uydurmaya çalışsa da diğeri bu duruma karşı tamamen negatiftir.

devamını oku…

Hayatın Tadı Tuzu Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

hayatıntadıtuzu Desire Harper’ın tek özelliği ev hanımı olmasıdır.Kocasına çok bağlı olan kadın onun tarafından terkedilir.Terkedildiği anda bazı gerçekleri farkeder.Evlilik sözleşmesi ile karşılaşır ve babasının yanına dönmek zorunda kalır.Fakat yine beklemediği birşey gerçek olur.Kadın kendisini daha yakından tanımaya başlar ve sonunda istediği gerçek aşkı bulacaktır.

devamını oku…

Pamuk Prenses Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

pamukprensesPamuk Prensesin üvey annesi Kraliçe onun hakkında kötü planlar yapmaktadır.Üvey anne onun güzelliğini kıskanmaktadır.Pamuk Prenses üvey annesinin kötülüklerinden kurtulmak için yedi cücelerin evine sığınır.

devamını oku…

Jess+Moss Türkçe HD izle

Salı, 21 Eki 2014 yorum yok

jess-moss-film-izleMoss Junior çocuk esirgee kurumunda yaşamaktadır.Evlatlık olarak gittiği her ailede,yarattığı sorunlar yüzünden çocuk esirgeme kurumuna tekrar gönderilir.Rahibelerin yurdunda kalırken karşısına başka bir aile çıkar.Ben Healy ve eşi Flo onu evlat edindiklerinde normal bir aile olacaklarını düşünürler çünkü başlarına geleceklerden habersizdirler.

devamını oku…

Too Big to Fail Türkçe HD izle

Salı, 21 Eki 2014 yorum yok

too-big-to-fail-film-izleFilm,ülkelerin şirket tarzında profesyonel müdürler tarafından yönetilmesini ve bundan dolayı insanların yaşam tarzlarının nasıl değiştiğini anlatıyor.

devamını oku…

Sammy’nin Maceraları Türkçe HD izle

Salı, 21 Eki 2014 yorum yok

sammynin-maceralari-film-izleSammy ve Ray deniz kaplumbağası olarak çok yakın arkadaştır.İki arkadaş birlikte uzun bir yolculuğa çıkarlar.Av yasağı olan bir bölgeye gelirler bir avcı onları yakalar.Avcı yakalandıktan sonra Dubai taraflarında bir akvaryumda gösterilmek için götürür.İki arkadaşın artık tek amacı akvaryumdan kaçmaktır ve bunun için ellerinden geleni yapacaklardır.

devamını oku…

Geçmişin Sırları Türkçe HD izle

Pazartesi, 20 Eki 2014 yorum yok

gecmisin-sirlari-film-izle Ben Shepard adında bir gazeteci,hiç kimsenin bilmediği bir kimliği yıllar sonra gün yüzüne çıkarmaktadır. Jim Grant senelerce kimliğini gizlemiş bir teröristtir. Otuz yıl sonra yanına gelen bir gazeteci onun herkesten sakladığı gerçeği öğrenmiştir ve onu ele vermeye kararlıdır.

devamını oku…

Transformers 4 Herkül Özgürlük Savaşçısı Uyumsuz izle Ong Bak 3 Görevimiz Tehlike 4 Matrix 3