arşiv

‘Türkçe Dublaj Filmler’ kategorisi için arşiv

İsyan HD izle

Çarşamba, 26 Kas 2014 yorum yok

isyanÜçüncü Dünya Savaşından sonra henüz toparlanamayan insanlık bu sefer de baskıcı sistemin avcuna düşmüştür.Herhangi bir şekilde insani duygulara yer vermeyen düzen cezalandırmak üzere üst düzey bir asker görevlendirir.
devamını oku…

Lucy Türkçe HD izle

Salı, 25 Kas 2014 yorum yok

lucyYeni üretilen bir uyuşturucu maddesi Lucy üzerinde denenir.Bu olaydan sonra Lucy etrafa tam anlamıyla korku ve dehşet saçmaya başlar.
devamını oku…

Suç Ortağı Türkçe HD izle

Salı, 25 Kas 2014 yorum yok

suc-ortagiWill eski bir suçludur.Cezasını çekip hapisten çıktıktan sonra kızı ile mutlu bir hayat planlar ancak geçmişi nedeniyle bu pek mümkün olmayacaktır.Will’in geçmişi peşini bırakmayacaktır.
devamını oku…

Kış Gelmeden Türkçe HD izle

Cumartesi, 22 Kas 2014 yorum yok

kis_gelmedenPaul tıp fakültesini bitirmiş mutlu bir evlilik yapmış ve düzenli bir hayat sürmektedir.İlerleyen zamanlarda karşısına çıkan Lou ile duygusal yakınlaşma yaşayan Paul bunun bir tuzak oldugunu çok geç anlayacaktır.

devamını oku…

Tıpatıp Türkçe HD izle

Cumartesi, 22 Kas 2014 yorum yok

tipa-tipÜlkedeki tek uyuşturucu satıcısı bir kadına gönlünü kaptırır.Ancak o kadın hayatını kaybeder.Onu öldürenler ise uyuşturucu satıcısının sevgilisi oldugunu sonradan anlarlar ama onlar için artık çok geçtir.Adamı kandırmak için kadına benzer birini bulmaya çalışacaklardır.

devamını oku…

Hasar Türkçe HD izle

Cuma, 21 Kas 2014 yorum yok

hasarKızı kaçırılan Steve ne yapacagını bilemez ve istenilen fidyeyi toplamak için kafes dövüşüne tekrar dönecektir.

devamını oku…

Efsanevi Katil Türkçe HD izle

Cuma, 21 Kas 2014 yorum yok

efsanevi-katilHayatını birine borçlu olan Bo ona son bir iyilik yapmak için yola çıkar gittigi adada bir polis ile tanışan Bo işleri karıştıracaktır çünkü bir cinayet işleyecektir.

devamını oku…

Superman 5 Türkçe HD izle

Perşembe, 20 Kas 2014 yorum yok

Superman-5Superman’nin sevdigi kadın Lois’tir.Ancak uzun süre görüşmemenin etkisiyle başkası ile hayat kuran Lois Superman’in dönüşü ile ne yapacagını bilmez.

devamını oku…

Son Tetikçi Türkçe HD izle

Perşembe, 20 Kas 2014 yorum yok

son_tetikciKızı ile birlikte çalışan tetikçi gittikçe yaşlanmaya ve ölecegini hissetmeye başlamıştır.Bu durumu kızına yansıtmayan adam mutluluklarına gölge düşsün istemez ancak zaman geçince karşılarına çıkacak olan başka bir tetikçi düzenlerini alt üst edecektir.

devamını oku…

Kaplanın Kuyruğu Türkçe HD izle

Çarşamba, 19 Kas 2014 yorum yok

kaplanin-kuyruguHayvan barınagından kaçan yavru kaplan yolda bir çocuk ile karşılaşır.Çocuk kaplanı çantasına koyarak eve getiri.Kaplanı sahiplenmek isteyen çocuk evde bakımını sağlayacaktır ama bu kolay degildir.

devamını oku…

Hancock izle Çıplak Silah 3 Devlet Düşmanı izle Tokarev izle Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2