arşiv

‘Türkçe Dublaj Filmler’ kategorisi için arşiv

Sessizler HD izle

Pazartesi, 19 Oca 2015 yorum yok

sessizlerBir profesör çok tehlikeli deneyler de herkes tarafından bilinenlerin dışın da farklı yöntemler kullanır. Bu tehlikeli deneyler de ise en başarılı öğrencilerini kullanır.
devamını oku…

Aşk ve Nefret HD izle

Pazartesi, 19 Oca 2015 yorum yok

ask-ve-nefreVahşi bir genç kızın hikayesi. Romantizmin en üst seviye de seyrettiği film de güzel kız çok güzel ve genç olmasına rağmen karşı cinslerine uzaktır. Bugünlere kadar kimse ile beraber olmamıştır. Ancak karşısına bir gün genç yakışıklı fakat madde bağımlısı bir genç çıkana kadar. Gerçek aşkı bulan genç kız sevgisini de sahip çıkacaktır.
devamını oku…

Branded HD izle

Pazar, 18 Oca 2015 yorum yok

brandedDev markaların korkunç bir küresel komplosu ile insanların zihinlerine girerek onları hayal gücünden yoksun, bağımlı ve pasif bireyler haline dönüştürdüğü distopik bir toplumda geçen karanlık ve kafa karıştıran bir yolculuğu anlatan bir filmdir.
devamını oku…

Kayıp Kurşunlar HD izle

Pazar, 18 Oca 2015 yorum yok

kayip-kursunlarYağmurlu bir gecede Shangay yakınlarındaki bir silah fabrikasında çalışan genç bir kadın, bir kutu mermi çaldığı için, patron Ding tarafından Rus ruletiyle cani bir şekilde öldürülür.Bu olayları çözmek için bir dedektif görevlendirilir ve tuhaf gerçekle yüzleşecektir.

devamını oku…

Artçı Şok HD izle

Cuma, 16 Oca 2015 yorum yok

artçı-şokŞili’de yaşanan bir depremin ardından turistler deprem sırasında yakınlardaki bir hapishanenin yıkıldığını öğrenir. Hayatta kalan mahkumlar kaçmıştır. Kısa bir süre sonra korkunç bir şey öğreneceklerdir.

devamını oku…

Tuzak HD izle

Cuma, 16 Oca 2015 yorum yok

tuzakMladen ve Marija’nn mutlu bir evliliği vardır, oğulları Nemanja’yı ise herşeyden çok sevmektedirler.Ancak Nemanja birgün ansızın kriz geçirir ve tetkiklerde oğlanın nadir görülen bir kalp rahatsızlığı ortaya çıkar.Ancak ailenin bu ameliyatı yaptırmak için yeterli maddi gücü yoktur.İlan vererek yardım isterler.Birisi yardım edebilecegini söyler ama karşılıgında bir cinayet işlemelerini isteyecektir.

devamını oku…

Üçüncü Şahıs HD izle

Perşembe, 15 Oca 2015 yorum yok

ucuncu-sahisMichael boşanmıştır. Yeni sevgilisi Anna’dır. Anna bir gün Michael ile görüşmeye geldiğin de Michael’e ait büyük bir sır öğrenir. Artık o dakikadan sonra Michael’e tüm güvenini kaybetmiştir.
devamını oku…

Karısı HD izle

Perşembe, 15 Oca 2015 yorum yok

karisıGracie ismin de Hindistan ülkesin de ikamet eden bir kadın Halen ölüm sebebi belirsiz Fransız arkadaşı Catherine ve bir diğer kişi geçmişte bir çok hata yapan bu hatalarından ders çıkarıp düzeltmeye karar veren Gracie isminde ki bayan ile tanışmak isteyen Joseph arasındaki ilginç mistik olaylar konu alınıyor.
devamını oku…

Kalbin Direnişi HD izle

Çarşamba, 14 Oca 2015 yorum yok

kalbin-direnisiTiyatro oyunundan beyaz perdeye uyarlanan 80′li yıllarda ki AIDS virüsünün başlaması ile birlikte ona karşı verilen mücadeleyi anlatan Ned Week’in hikayesini konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Evim Evim HD izle

Çarşamba, 14 Oca 2015 yorum yok

evim-evimYetikiler Güney Kıbrıs ülkesinin kullanılmayan eski bir maden alanın da petrol çıktığı haberini alırlar. Hemen o bölgeyi satın almaya çalışan yetkililer çalışma başlatırlar. Ancak o bölge de evi olan ve çok huysuz bir adam evini satmak istemeyince komedi dolu dakikalar baş gösterir.
devamını oku…

Orman Çetesi Mad Max 3 Jurassic Park 3 Süper Polis 4 Demir Yumruklu Adam