arşiv

‘Türkçe Dublaj Filmler’ kategorisi için arşiv

Yargıç Dredd Türkçe HD izle

Çarşamba, 01 Eki 2014 yorum yok

dredd “Hakimler” adlı güçlerin eline geçen Amerika şehirleri,o güçlerin yönettiği yargılayıp cezalandırdığı şehirler haline gelmiştir.Dredd’e verilen görev bir çaylağı eğitmesi sonrasında en azılı suçluların olduğu bölgeye gitmesidir.Burada ölüm kalım mücadelesi vereceklerdir.

devamını oku…

İblis Türkçe HD izle

Çarşamba, 01 Eki 2014 yorum yok

iblis 15 yaşında olan Emma yaşıtlarındaki kızlardan farklıdır.Ergenlik dönemindeki değişimlerden dolayı ailesinin kendisini anlamadığını düşünmektedir.Bir gün aniden hem psikolojik hem de fiziksel yönden değişime başlayınca ailesi sorunun tıbbi olduğunu düşünür.Doktorun yaptığı testlerde bir sorun çıkmayınca aile dertlerine çareyi başka yerde aramaya karar verirler.

devamını oku…

Cesur Tavşanın Sihirli Macerası Türkçe HD izle

Çarşamba, 01 Eki 2014 yorum yok

Cesur Tavşanın Sihirli MacerasıKüçük tavşan Johan babası ile beraber yaşadığı teknede yalnız başına kalır. Tüy Kıralı Diyarı’nın hayali dünyası içinde annesinden bir yardım çağrısı alır. Küçük ama cesur tavşanımız gizlice içeri sızarak annesine ulaşmaya çalışır. Gizlice girdiği bu yer ise maceralarla dolu, renkli ve büyülü bir yerdir.

devamını oku…

Efsane Beşli – Rise of the Guardians Türkçe HD izle

Perşembe, 25 Eyl 2014 yorum yok

Efsane Beşli‘Kara’ ismiyle bilinen şeytani güç Pitch, dünyayı ele geçirmek ve bütün çocukların hayallerini çalmak için harekete geçer. Özel güçleri olan ölümsüz 5 kahraman ise dünyayı bu kötülükten uzak tutmak için güçlerini birleştirerek, büyük ve riskli bir maceraya girişecektir.
devamını oku…

Kiralık Katiller Türkçe HD izle

Perşembe, 25 Eyl 2014 yorum yok

Kiralık KatillerJane, çalıştığı şirketten ayrılmadan önce şirketin bazı kaçakçılık faaliyetlerini öğrenir. Şirketin takibe geçmesi üzerine bir adaya kaçan Jane, peşindeki kiralık katilden habersizdir.
devamını oku…

Tom Dick ve Harriet Türkçe HD izle

Cumartesi, 13 Eyl 2014 yorum yok

Tom Dick ve Harriet Reklam şirketinde çalışan 3 kafadarın komik olaylarına şahit olacaksınız.iyi seyirler
devamını oku…

Yedi Ölümcül Günah Türkçe HD izle

Cuma, 12 Eyl 2014 yorum yok

Okulun en gözde kızlarından biri olan Harper kasabaya yeni taşınan kaia ile arkadaş olur.Ancak Kaia onun popülerliğini elinden almaya kalkınca Harper 7 ölümcül günaha başvuracaktır.

devamını oku…

Çılgın Hayranlar Türkçe HD izle

Cuma, 12 Eyl 2014 yorum yok

Çılgın Hayranlar Ünlü bir müzik grubunun fan hayranları olan iki öğrencinin okudukları okula bu grubu getirmek için bir fikir düşünürler.Grubu kaçırmaya karar veren arkadaşların hedefi okulun popüleri olmaktır.

devamını oku…

Afrika Macerası Türkçe HD izle

Cuma, 12 Eyl 2014 yorum yok

Afrika Macerası Amcaları ile afrika tatiline giden çocukalar burda hayvan tacirlerine karşı savaş açacaklardır.
devamını oku…

Büyük Hazine Türkçe HD izle

Perşembe, 11 Eyl 2014 yorum yok

Yıllardır hatta nesillerdir hazine peşinde koşan Gates ailesi çatlak muamelesi görmektedir.Bu ailenin hazine arama işini teslim alan son kişi benjamin franklin dir.Kimsenin varlığına inanmadığı bir hazinenin peşine düşer.
devamını oku…

Barbie Prenses Denizkızı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Barbie ve Sihirli Dünyası İnanılmaz Örümcek Adam 2 Jack Ryan Gölge Ajan