arşiv

‘Türkçe Dublaj Filmler’ kategorisi için arşiv

Yargıç Full HD izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

Hank Palmer yıllar geçtikten sonra vatanına dönmek ister. Vatanına dönen Hank Palmer annesini bir cinayetten dolayı kaybettiğini öğrenir. Bunun üzerine düşen ve bu işi hukuksal yoldan çözmeye çalışan Hank Palmer babası ile mahkeme salonun da karşılacaktır.
devamını oku…

Şimşek Çarpması HD izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

Uzun Dalga izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

uzundalgaFransız yapım komedi filmi her ne kadar kendi ülkeleri haricin de pek başarılı bulunmasa da yönetmen Lionel Baier bu sefer ön yargıları kırmaya geliyor.
devamını oku…

Altın Full izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

altin1898 yılında geçen filmde alman göçmenler Amerika’nın Kuzeyin de altın aramaya başlarlar. Göçmen Almanlar için bu yolculuk onlara çok şey katacaktır.Altın arama mücadelesinde yaşadıkları zorluklar vahşi batıda ki tüm engellere rağmen yollara devam etmeleri beyaz perdeye aktarılıyor.
devamını oku…

Kötü Kızlar Türkçe Dublaj izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

Kotu-KizlarCady sadece ve sadece özel eğitim alarak okula vs gitmeksizin bu zamana kadar böyle bir hayat sürmüştür. Yaş 15 olur ve okula başlar. Orman kuralları geçerli değildir. Ayrıca okuldaki en popüler kızın eski erkek arkadaşına aşık olmuştur.

devamını oku…

Bebek Panda Full izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

bebek-pandaBir hapşırması ile sosyal medyada fenomen haline gelen panda çok büyük bir kitlenin sevgisini kazanır. Bir hayvanat bahçesi sahibide videoda pandayı izler ve kendi hayvanat bahçesine hareket kazandırması için onun peşine düşer.

devamını oku…

Cyborg hd izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

CyborgDünyada kopan kıyamet sonrası insanlar açık çekmektedir ve bununla birliktede salgın bir hastalığın pençesine düşmüşlerdir. Bu durumdan dünyanın kurtulmasının tek bir yolu vardır oda Pearl Prophet isimli bir robotun beyinindedir fakat oda Fender ismindeki zalim birisinin tutsağıdır. Gibson Rickenbacker’in de ailesi Fender tarafından katledilmiştir ve intikamını almak için sabırsızlanmaktadır ve Gibson, Pearl’i kurtarmak için kiralanır.

devamını oku…

Tekme Düşkünü izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

tekme-duskunuFred aşırı sorunlu bir tekvando öğretmenidir. Kendisi gibi bir öğretmen daha vardır ve fred ondan kıl olmaktadır.
devamını oku…

Atlantik Savaşı HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 1 yorum

atlantiksavasıİnsanlar ileri zamanda yaratıklarla mücadele etmeye başlarlar.Mücadelerinde başarılı olabilmek için robotlar üretmeye karar verirler.

devamını oku…

Zamanda Aşk HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

zamanda-askAileck sıra dışı yetenekleri olan tim in ailesi bu özelliklerini sadece hayatlarının bazı kısımlarını değiştirmek için kullanırlar. Tim bir gün mary isimli bir güzele aşık olur. Londraya taşınan tim aşkını şekillendirmek için gizlice yeteneklerini kullanır.
devamını oku…

Akrep Kral 4 Salak ile Avanak Geri Dönüyor Tanrılar ve Krallar Yıldızlararası Titanların Savaşı