arşiv

‘Suç Filmleri’ kategorisi için arşiv

Richard Kemp In Diğer Hayatı Türkçe HD izle

Salı, 26 Ağu 2014 yorum yok

Richard Kemp’in Diğer Hayatı 20 yıldan bu yana devam eden tehlikeli bir seri katil ve Müfettiş Richard Kemp, Rampage arasında yaşanan olaylar.
devamını oku…

Hız Tutkusu Türkçe HD izle

Pazartesi, 25 Ağu 2014 yorum yok

Hız Tutkusu Çalışkan ve düzgün bir insan olan Tobey kendilerine ait olan bir oto tamircisinde çalışmaktadır.Ancak babasının ölümü üzerine Tobey altından kalkamayacağı borçların altına girer.Bu borçları ödeyebilmek için hafta sonları düzenlenen yer altı oto yarışları isimli yarışlara katılmaktadır.Hız adrelanin hepsini burda yaşayacaksınız.
devamını oku…

Tatlı Kaçaklar Türkçe HD izle

Cuma, 01 Ağu 2014 yorum yok

Tatlı Kaçaklar İstediği herşeye sahip olan dean kendi halinde bir suçludur.Evinde başkasına ait yüklü miktar para saklamaktadır.Amcak paranın asıl sahibi parasını almaya gelecektir.

devamını oku…

Etraftakiler Türkçe HD izle

Cuma, 01 Ağu 2014 yorum yok

Etraftakiler 2012 – letonya yapımı olan Etraftakiler(Cilveki tur) suç ve dram filmidir.
devamını oku…

Çifte Soygun Türkçe HD izle

Cumartesi, 26 Tem 2014 yorum yok

Çifte Soygun Banka kapanmadan yetişmeye çalışan Tripp son anda yetişir ancak içeri girdiğinde anlam veremediği bir görüntüyle karşılaşır.Çok geçmeden olayı anlayan Tripp bankanın iki ayrı soygun çetesi tarafından soyulmaya çalışmaktadır.
devamını oku…

Bayan Doğruyu Bulmak Türkçe HD izle

Cuma, 18 Tem 2014 yorum yok

Bayan Doğruyu Bulmak Adam ile Chris çocukluk arkadaşlarıdır.Chris’in tek isteği yahudi Alison ile bereber olabilmek ancak ona yardıma Adam koşacaktır.
devamını oku…

Haklı Şüphe Türkçe HD izle

Salı, 15 Tem 2014 yorum yok

Haklı Şüphe Oldukça başarılıve mükemmel bir hayatı olan savcı Mitch, görevi boyunca ilk defa çok zorlu bir görevle karşılaşır.
devamını oku…

Tehlikeli Arayış Türkçe HD izle

Cuma, 04 Tem 2014 yorum yok

Tehlikeli Arayış Mazisi kirlide olsa Jinhan üstün başarılı bir ajandır.Ona verilen bir görevde bir tabloyu korumaktır.Ancak bu tablo karaborsaya düşer ve bunun haberini çinli çeteler hemen alır.
devamını oku…

Büyük Kötü Kurtlar Türkçe HD izle

Pazartesi, 30 Haz 2014 yorum yok

Büyük Kötü Kurtlar İzlerken gerilime doyacağınız bu yapımda bir adamın kaçırılma hikayesini izleyeceksiniz.
devamını oku…

Yeni Bir Hayat Türkçe HD izle

Cumartesi, 28 Haz 2014 yorum yok

Yeni Bir Hayat Kendi çete gruplarını oluşturan üç kişi ilk soygun denemeleri hüsranla biter.Bu çete oyunu daha başlamadan biter ve 3 kişi birbirinden kopar.Aradan 8 yıl geçer ve karşılaştıklarında hepsinin farklı farklı hayatları olmuştur.
devamını oku…

Barbie Prenses Denizkızı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Barbie ve Sihirli Dünyası İnanılmaz Örümcek Adam 2 Jack Ryan Gölge Ajan