arşiv

‘Suç Filmleri’ kategorisi için arşiv

Son Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

songörevJoe suçlularla mücadele eden inatçı bir dedektiftir.Jimmy Dix ise ünlü bir amerikan futbolcusudur.İkili başlarına gelecek olayları hissedip üstesinden gelmek için mücadele eder.Bir araya geldiklerinde komik durumlar ortaya çıkar.

devamını oku…

Zorlu Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

zorlu görevFilmde çocukluklarını kötü bir mahallede geçiren dört arkadaşın büyüdüklerinde farklı hayat şartları ile yaşadıkları anlatılmaktadır.Bu dört arkadaştan iki tanesi uyuşturucu mafyaları ile iş yapmaktadır.Diğer ikisi ise FBI içine girerek adalet adına başarılı işler yapmıştır.Fakat onlardan istenen şey arkadaşlarının başında bulunduğu mafya örgütünün içine sızıp onları ortadan kaldırmaktır.

devamını oku…

Yedi Psikopat Türkçe HD izle

Cumartesi, 11 Eki 2014 yorum yok

yedi-psikopat-film-izle-afisMarty uzun zamandır kafa yorduğu Yedi Psikopat adlı kitabını yazmaya çalışan bir adamdır.Billy,işsiz ama hayatını devam ettirebileceği parayı zenginlerin köpeklerini kaçırıp tehdit yoluyla kazanmaktadır.Marty’i çok sever.Hans Marty’nin eski suç ortağıdır.Bu üçlü birgün yanlış birinin köpeğini kaçırırlar.Hayatları böyle hareketlenmişken Marty,kitabı için gereken ilhamı elde edecektir.

devamını oku…

Welcome To The Punch Türkçe HD izle

Cuma, 10 Eki 2014 yorum yok

welcome_to_punch-film-izle Max Lewinsky başarılı bir dedektiftir.Uzun süredir Jacob Sternwood adlı bir suçlunun peşindedir.Suçluyu yakalamak için birçok yöntem dener fakat başarılı olamaz.

devamını oku…

Kurda Tuzak Türkçe HD izle

Çarşamba, 08 Eki 2014 yorum yok

kurdatuzak New York şehrinde çok değerli bir tablo çalınır.Tabloyu sigortalayan Virginia Baker 24 milyon dolara varan sigorta bedelini ödemek yerine tabloyu çalan hırsızı bulmaya karar verir.Şüphelendikleri ilk kişide hırsızlık konusunda ustalaşmış isim Robert MacDougal’dır.

devamını oku…

Big Lebowski Türkçe HD izle

Salı, 07 Eki 2014 yorum yok

big-lebowski-film-izle-afis ‘Dude’ lakaplı Lebowski takıntıları olan bir insandır.Vazgeçemediği içkisi ve çok değer verdiği bir halısı vardır.Birgün başına büyük bir talih kuşu konar.Lebowski çok zengin bir iş adamı ile tanışır ve kendisine büyük bir miras kalır.Adamın karısıda kendisine kalmıştır.Adam zengin olduğu halde kadın borçlarının hiçbirini ödememiştir.Adamdan kalan para ve kadının borçları yüzünden başı belaya girecektir.

devamını oku…

Yargıç Dredd Türkçe HD izle

Çarşamba, 01 Eki 2014 yorum yok

dredd “Hakimler” adlı güçlerin eline geçen Amerika şehirleri,o güçlerin yönettiği yargılayıp cezalandırdığı şehirler haline gelmiştir.Dredd’e verilen görev bir çaylağı eğitmesi sonrasında en azılı suçluların olduğu bölgeye gitmesidir.Burada ölüm kalım mücadelesi vereceklerdir.

devamını oku…

Kiralık Katiller Türkçe HD izle

Perşembe, 25 Eyl 2014 yorum yok

Kiralık KatillerJane, çalıştığı şirketten ayrılmadan önce şirketin bazı kaçakçılık faaliyetlerini öğrenir. Şirketin takibe geçmesi üzerine bir adaya kaçan Jane, peşindeki kiralık katilden habersizdir.
devamını oku…

Kaçış Planı Türkçe HD izle

Çarşamba, 10 Eyl 2014 yorum yok

Kaçış Planı İşinde son derece iyi olan Ray Breslin adındaki güvenlik tasarımcısı, nerden bilebilirdiki kendi tasarladığı hapishaneye bir gün düşeceğini

devamını oku…

Ölümün Hızı Türkçe HD izle

Salı, 09 Eyl 2014 yorum yok

Emekli olmak üzere olan iki FBI ajanının kendilerine verilen son aksiyon dolu görevlerini izleyeceğiz.

devamını oku…

Titanların Savaşı izle Kolpaçino 1 izle Ada Zombilerin Düğünü izle İncir Çekirdeği izle Banka İşi izle