arşiv

‘Suç Filmleri’ kategorisi için arşiv

Avukat Türkçe HD izle

Pazartesi, 22 Ara 2014 yorum yok

avukatMichael Clayton,New York’ta yaşayan bir avukattır.İşi çok iyi yaptığı için herkesin aradığı biri olmuştur.İşine ve çalıştığı firmaya çok bağlı olmasının sebebi ise kumar alışkanlığı ve yaptığı iş girişimlerinden kalan borçlarıdır.Bu borçları temizlemek için bütün gayretiyle çalışır.

devamını oku…

Adalet Türkçe HD izle

Cuma, 19 Ara 2014 yorum yok

adaletRobert McCall’in emeklilik günlerine yaklaşırken en önemli görevlerden biri ona verilir. Teri isminde ki bir kızı kurtarması gerekmektedir. Teri’yi kurtarmak için ise büyük Rus mafyaları ile karşı karşıya gelecektir.
devamını oku…

Zorlu Sürüş Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

zorlu_surus Jane başarılı bir yarış sürücüsüdür ancak bırakmıştır.Şimdi ise şöförlük dersi veren Jane bir mafya çetesi tarafından kaçırılarak pis işlerinde zorla kullanacaklardır.

devamını oku…

Kayıp Yaşamlar HD izle

Cumartesi, 13 Ara 2014 yorum yok


Öğrencilerin düzenlediği liste partisinde işler tehlikeli bir noktaya gelir ve öğrencilerin birbirinden intikam alması sadece bir bilgisayar tuşu kadar uzaktadır. Liseli öğrencilerin seks, uyuşturucu, mafya ve şiddetle dolu yaşamlarını konu alan bir Ben C. Lucas filmi.

devamını oku…

Kızımı Kurtaracağım HD izle

Perşembe, 11 Ara 2014 yorum yok

kizimikurtaracagimBir annenin aklı çelinmiş kızını bataklıga girmeden önce kurtarma çabasını konu alan bir filmdir.
devamını oku…

Çığlık 4 HD izle

Salı, 09 Ara 2014 yorum yok

cıglık 4 Çığlık filminde yönetmenlik koltuguna bu seridede oldugu gibi Wes Craven yaptı . 111 dakika süren Çığlık filmin de Kristen Bell, Adam Brody, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Anthony Anderson gibi oyuncular rol aldı.olayların ardından tam 10 yıl geçmişti Sidney yaşadıklarını yazarak atlatmayı başarmıştır.

devamını oku…

Sırlar İçinde HD izle

Pazartesi, 08 Ara 2014 yorum yok

sirlar-icindeRaquin aile baskısı ile kuzeni olan camille ile evlenir.Mutsuz bir evlilik geçiren Raguin kocasının arkadaşına aşık olur.Arkadaşı ile birlikte olur ve başına tahmininden fazla kötü şeyler gelecektir.

devamını oku…

Edwin Boyd HD izle

Cuma, 05 Ara 2014 yorum yok

Edwin-Boyd2. Dünya Savaşı gazisi ve bir aile babası olan ama sonradan banka soyguncusu olmak zorunda kalan bir adamın gerçek yaşam hikayesini konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Cumartesi, 29 Kas 2014 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Tıpatıp Türkçe HD izle

Cumartesi, 22 Kas 2014 yorum yok

tipa-tipÜlkedeki tek uyuşturucu satıcısı bir kadına gönlünü kaptırır.Ancak o kadın hayatını kaybeder.Onu öldürenler ise uyuşturucu satıcısının sevgilisi oldugunu sonradan anlarlar ama onlar için artık çok geçtir.Adamı kandırmak için kadına benzer birini bulmaya çalışacaklardır.

devamını oku…

Orman Çetesi Mad Max 3 Jurassic Park 3 Süper Polis 4 Demir Yumruklu Adam