arşiv

‘Suç Filmleri’ kategorisi için arşiv

Tıpatıp Türkçe HD izle

Cumartesi, 22 Kas 2014 yorum yok

tipa-tipÜlkedeki tek uyuşturucu satıcısı bir kadına gönlünü kaptırır.Ancak o kadın hayatını kaybeder.Onu öldürenler ise uyuşturucu satıcısının sevgilisi oldugunu sonradan anlarlar ama onlar için artık çok geçtir.Adamı kandırmak için kadına benzer birini bulmaya çalışacaklardır.

devamını oku…

Son Tetikçi Türkçe HD izle

Perşembe, 20 Kas 2014 yorum yok

son_tetikciKızı ile birlikte çalışan tetikçi gittikçe yaşlanmaya ve ölecegini hissetmeye başlamıştır.Bu durumu kızına yansıtmayan adam mutluluklarına gölge düşsün istemez ancak zaman geçince karşılarına çıkacak olan başka bir tetikçi düzenlerini alt üst edecektir.

devamını oku…

Zorlu Sürüş Türkçe HD izle

Çarşamba, 19 Kas 2014 yorum yok

zorlu_surus Jane başarılı bir yarış sürücüsüdür ancak bırakmıştır.Şimdi ise şöförlük dersi veren Jane bir mafya çetesi tarafından kaçırılarak pis işlerinde zorla kullanacaklardır.

devamını oku…

Müebbet Kuşları Türkçe HD izle

Cumartesi, 08 Kas 2014 yorum yok

Muebbet-KuslariRay Gibson Swanksy’s kulübünde bir sonraki kurbanı olacak Claude Banks’i izlemektedir.Claude’nin cüzdanını çaldığında Swanky’e olan tüm borçlarını ödeyeceğini düşünür.Ancak cüzdanını çaldığı Banks parasız pulsuz bir banka çalışanıdır.

devamını oku…

Üç Defin Türkçe HD izle

Cuma, 07 Kas 2014 yorum yok

üçdefinBatı Teksas’ta biri öldürülmüş ve çöle bırakılmıştır.Öldürülen kişi Pete Perkin’sin hem iş hemde yakın arkadaşıdır.Şüphelendiği sınır devriyesini kaçırır ve tehdit ederek arkadaşını gömüldüğü yerden kurtarır.Tek isteği onu Meksika’daki evine götürmektir.

devamını oku…

Çaylak Türkçe HD izle

Çarşamba, 05 Kas 2014 yorum yok

çaylakFBI ajanı olan Walter operasyon görevlisi yapacağı birini aramaktadır.James Douglas Clayton onun istediği gibi biridir.Onu eğiterek görevinde kendisine yardımcı olacak seviyeye getirir.Fakat James kendisi gibi eğitim alan Layla Moore’a aşık olur.

devamını oku…

Çingeneler Zamanı Türkçe HD izle

Çarşamba, 29 Eki 2014 yorum yok

cingeneler-zamani-izleÇingeneler Zamanı filminde yönetmenliği Emir Kusturica yapmıştır.Perhan Romanya’da ailesiyle yaşamaktadır.İçine kapanık birisidir.Perhan yaşadığı duygu yoğunluğundan dolayı nesneleri uzaktan hareket ettirme yeteneği vardır.Ahmed,bu durumu farkeder ve içinde bulunduğu yasadışı işler için Perhan’ı kullanmak ister.Perhan’ı birlikte yaşamaya ikna eder.Sinemalar puanı 8.3 olarak verilmiştir.

devamını oku…

Avukat Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

avukatMichael Clayton,New York’ta yaşayan bir avukattır.İşi çok iyi yaptığı için herkesin aradığı biri olmuştur.İşine ve çalıştığı firmaya çok bağlı olmasının sebebi ise kumar alışkanlığı ve yaptığı iş girişimlerinden kalan borçlarıdır.Bu borçları temizlemek için bütün gayretiyle çalışır.

devamını oku…

Son Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

songörevJoe suçlularla mücadele eden inatçı bir dedektiftir.Jimmy Dix ise ünlü bir amerikan futbolcusudur.İkili başlarına gelecek olayları hissedip üstesinden gelmek için mücadele eder.Bir araya geldiklerinde komik durumlar ortaya çıkar.

devamını oku…

Zorlu Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

zorlu görevFilmde çocukluklarını kötü bir mahallede geçiren dört arkadaşın büyüdüklerinde farklı hayat şartları ile yaşadıkları anlatılmaktadır.Bu dört arkadaştan iki tanesi uyuşturucu mafyaları ile iş yapmaktadır.Diğer ikisi ise FBI içine girerek adalet adına başarılı işler yapmıştır.Fakat onlardan istenen şey arkadaşlarının başında bulunduğu mafya örgütünün içine sızıp onları ortadan kaldırmaktır.

devamını oku…

Hancock izle Çıplak Silah 3 Devlet Düşmanı izle Tokarev izle Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2