arşiv

‘Suç Filmleri’ kategorisi için arşiv

Kingsman Gizli Servis Full izle – Kingsman The Secret Service

Cuma, 12 Haz 2015 yorum yok

kingsman-gizli-servis Kingsman Gizli Servis izle, Kingsman Gizli Servis full izle, Kingsman Gizli Servis hd izle, Kingsman Gizli Servis Türkçe dublaj izle, Kingsman Gizli Servis 720p izle, Bir çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanan film 2014 yılında gösterime girmiştir.Senaryosunu Matthew Vaughn , Jane Goldmann ikilisinin yazdığı filmin yönetmenliğini Matthew Vaughn tek başına üstlenmiştir.İmdb puanı 8.3 olarak belirlenen başarılı film sizlerle.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Fokus Full izle – Focus

Çarşamba, 10 Haz 2015 yorum yok

fokus Fokus izle, Fokus full izle, Fokus hd izle, Fokus Türkçe dublaj izle, Fokus 720p izle, Hayatını dolandırıcılık yaparak kazanan Nicky’nin karşısına bir gün güzel bir kadın olan Jess çıkacaktır.Nicky bildiği herşeyi Jess’e öğreterek onunda bir profesyonel olmasını sağlamıştır.İkili sonrasında bir ortaklık kuracak ve büyük soygunlara imza atmaya başlayacaktır.Fakat bir süre sonra aralarında alevlenen aşk bu ortaklığa zarar verecektir.Heyecan dolu film sizlerle…Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Oceans 12 Full izle – Oceans Twelve

Salı, 09 Haz 2015 yorum yok

Oceans-12-113x165 Oceans 12 izle, Oceans 12 full izle, Oceans 12 hd izle, Oceans 12 Türkçe dublaj izle, Oceans 12 720p izle, Serinin ikinci filmi olan Oceans Twelve isimli 004 yapımının yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlenmiştir.Yine başarılı bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren filmde rol alan sanatçılar Brad Pitt , Bruce Willis , Matt Damon , Julia Roberts , Catherine Zeta-Jones olarak sayılabilir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Oceans 13 Full izle – Oceans Thirteen

Salı, 09 Haz 2015 yorum yok

Oceans-13-113x165 Oceans 13 izle, Oceans 13 full izle, Oceans 13 hd izle, Oceans 13 Türkçe dublaj izle, Oceans 13 720p izle, Serinin üçüncü filmi olarak yayınlanan yapım 2007 yılında gösterime girmiştir.Oyuncu kadrosunda Brad Pitt , Al Pacino , Matt Damon , Andy Garcia , Vincent Cassel gibi isimlerin yer aldığı başarılı film imdb’den 8.2 puan almıştır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Oceans 11 Full izle – Oceans Eleven

Pazartesi, 08 Haz 2015 yorum yok

Oceans-11-113x165 Oceans 11 izle, Oceans 11 full izle, Oceans 11 hd izle, Oceans 11 Türkçe dublaj izle, Oceans 11 720p izle, Kadroda George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Julia Roberts gibi tanınmış isimler yer alıyor. Işıl ışıl, lüks, şık, heykeller, havuzlar, diskolar, barlar, otelleri ve kumarhaneleriyle ünlü Las Vegas şehrini izleyeceksiniz. Tabi ki böyle bir şehir filmin atmosferini tamamen etkiliyor, ortamı hareketlendirip, eğlenceyi arttırıyor. Tüm ayrıntılara kadar düşünülmüş bir soygun planı, zeki ve kurnaz bir soygun ekibi, karşılarında akıllı bir kumarhane sahibi vardır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Londrada Hesaplaşma Full izle – The Smoke

Pazartesi, 08 Haz 2015 yorum yok

londrada-hesaplasma Londrada Hesaplaşma izle, Londrada Hesaplaşma full izle, Londrada Hesaplaşma hd izle, Londrada Hesaplaşma Türkçe dublaj izle, Londrada Hesaplaşma 720p izle, Avukat Brad Walker son zamanlarda hayatının en kötü günlerini geçirmektedir.Bunu nedeni ise çok yakın dostu olan Dean ile dışarda sohbet ederken başka bir masanın konuşmasına istemdışı kulak misafiri olmuştur.Bay Walker’ın istemeden dinlediği kişiler ise şehrin önde gelen uyuşturucu kaçakçısıdır ve bu konuşmadan sonra onunda hayatı alt üst olacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Batman 4 Full izle – Batman and Robin

Pazar, 07 Haz 2015 yorum yok

Batman-4 Batman 4 izle, Batman 4 full izle, Batman 4 hd izle, Batman 4 Türkçe dublaj izle, Batman 4 720p izle, Bruce Wayne ve Robin’in ilişkilerinin bozulmasına engel olmaya çalışmaktadır.Bu dönemde ikili, Gotham şehrini buz ile kaplamaya çalışan Buz Adam ve Bane’i durdumak zorundadırlar.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

McCanick Full izle – David Morse

Cuma, 05 Haz 2015 yorum yok

mccanick McCanick izle, McCanick full izle, McCanick hd izle, McCanick Türkçe dublaj izle, McCanick 720p izle, Bir narkotik polisi ve onun geçmişini bilen bir suçlu arasındaki kovalamacanın anlatıldığı film 203 yılında gösterime girmiştir.Senaryosunu Daniel Noah’ın yazdığı filmin yönetmenliğini Josh C. Waller üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kanunun Kuvveti Full izle – La French

Cumartesi, 30 May 2015 yorum yok

kanunun-kuvveti Kanunun Kuvveti izle, Kanunun Kuvveti full izle, Kanunun Kuvveti hd izle, Kanunun Kuvveti Türkçe dublaj izle, Kanunun Kuvveti 720p izle, Fransa’nın Marsilya şehrinde geçen gerçek bir hikayeden yola çıkılarak beyaz perdeye aktarılan film 1970’li yılları konu almaktadır.O dönemin en çok uyuşturucu kaçakçılığının yapıldığı şehir olarak ön plana çıkan Marsilya’da bir şebekenin çökertilmesi anlatılmıştır.Fransız yapımı olan film 2014 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Cédric Jimenez üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Cinayet Günlüğü Full izle – Memories Of Murder

Cuma, 22 May 2015 yorum yok

Cinayet Günlüğü Cinayet Günlüğü izle, Cinayet Günlüğü full izle, Cinayet Günlüğü hd izle, Cinayet Günlüğü Türkçe dublaj izle, Cinayet Günlüğü 720p izle, 2003 Güney Kore yapımı olan filmin yönetmenliğini Bong Joon-ho üstlenmiştir.Baskı altında olan bir ülkede bir gün tecavüz edilmiş bir kadın cesedi bulunur.Bu cinayeti çözmek için olayın başına getirilen dedektifin kullandığı sert yöntemler yüzünden işi çözmek bir yana herşey daha da zor hale gelecektir.Bunun üzerine zeki ve iş bitiriciliği ile bilinen bir dedektif daha bu iş için görevlendirilir.Fakat sonuç hep aynı olacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals