arşiv

‘Savaş Filmleri’ kategorisi için arşiv

Cesurların Vatanı Full izle – Home Of The Brave

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

Cesurların Vatanı – Türkçe Dublaj Cesurların Vatanı izle, Cesurların Vatanı full izle, Cesurların Vatanı hd izle, Cesurların Vatanı Türkçe dublaj izle, Cesurların Vatanı 720p izle, Irak’ta görev yapan 4 asker artık evlerine geri dönmüşlerdir.Fakat oradaki savaş sırasında yaşadıkları ve şahit oldukları gerçekler onların artık eski hallerinden eser bırakmayacaktır.Senaryosunu Irwin Winkler , Mark Friedman ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmenliğini Irwin Winkler üstlenmiştir.Dram ve savaş türünde çekilen film 2006 yılında gösterime girmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kıyamet HD izle

Pazartesi, 23 Şub 2015 yorum yok

Vietnam’da savaş tüm hızıyla devam ederken, yüzbaşı Willard’a olağandışı bir görev verilir. Görevi, şimdilerde bir orman kabilesini yöneten ve gerilla taktiğiyle düşmanı yıpratan gizemli Albay Walter Kurtz’u bulmak ve öldürmektir.Sonucu ne olursa olsun bu görevi yerine getirmek için herşeyi yapacaktır.

devamını oku…

Güneş İmparatorluğu HD izle

Çarşamba, 18 Şub 2015 yorum yok

Jim ailesi ile birlikte Şanghay’da yaşamaktadır.Mutlu bir yaşam süren aile İkinci dünya savaşından nasibini alır.Şanghay işgale uğramıştır ve Jim bir toplama kampına götürülmüştür.Ailesinden ayrılan küçük çocuk bu durumla hayal gücünü kullanarak başetmeye çalışır.Kampı bir oyun gibi görmeye çalışır ve maceralar yaşamaya başlar
devamını oku…

Haytarma Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

haytarmaKırım Tatar halkının 18 Mayıs 1944′de Stalin tarafından sürgün edilmesi ve iki kez Sovyetler Birliği kahraman madalyası alan Kırım Tataravcı pilotu Amethan Sultan’ın hayatı anlatılmaktadır.

devamını oku…

Er Ryanı Kurtarmak Türkçe HD izle

Cuma, 05 Eyl 2014 yorum yok

3 oğlunu birden kaybeden anne dördüncü oğlunuda kaybetme korkusu yaşar.Olay 2. dünya savaşı sıralarında esir düşen bir askeri kurtarma çabalarını izleyeceksiniz

devamını oku…

Son Tren Türkçe HD izle

Pazartesi, 25 Ağu 2014 yorum yok

Son Tren 2. dünya savaşı sırasında berline toplanan bir frup yahudi katır vagonlarında toplama kampı Auschwitz’e doğru yol alır. Ancak bu yolculuk esnasında aç susuz bırakılan bir çok insan açlıktan ölür.Ancak hayatta kalanları zorlu bir yolculuk beklemektedir.Hepsinin düşüncesi acaba hayatta kalabilecekmiyiz olacaktır.
devamını oku…

Büyük Defter Türkçe HD izle

Cumartesi, 19 Tem 2014 yorum yok

Büyük Defter 13 yaşındaki ikiz erkek kardeşler 2. dünya savaşı olurken ninelerinin yanlarına gönderilirler.Bu çocuklar gördükleri herşeyi bir deftere not etmektedirler.

devamını oku…

Sahara Türkçe HD izle

Salı, 17 Haz 2014 yorum yok

Sahara Filmde hiç kimsenin varlığına inanmadığı bir geminin olduğunu düşünen Al ve Dirk bunu ispatlamak için büyük bir maceranın içine gireceklerdir.
devamını oku…

Düşman Hattı Sekizinci Ekip Türkçe HD izle

Perşembe, 05 Haz 2014 yorum yok

Düşman Hattı Sekizinci Ekip 2014 yapımı olan Düşman Hattı Sekizinci Ekip filmini aksiyon sevenler için sitemize türkçe dublaj olarak yüklemiş bulunuyoruz.
devamını oku…

Haytarma Türkçe HD izle

Cumartesi, 31 May 2014 yorum yok

Haytarma Filmde cesur kahraman Amethan isimli pilotun hayat hikayesini izleyeceksiniz.
devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals