arşiv

‘Savaş Filmleri’ kategorisi için arşiv

Dikkat Şehvet Full izle – Lust Caution

Cuma, 12 Haz 2015 yorum yok

Dikkat-Sehvet Dikkat Şehvet izle, Dikkat Şehvet full izle, Dikkat Şehvet hd izle, Dikkat Şehvet Türkçe dublaj izle, Dikkat Şehvet 720p izle, Karısının güzel arkadaşına aşık olan güçlü bir devlet adamının yaşadıklarının anlatıldığı film 2007 yılında gösterime girmiştir.İkilinin yaşadığı yasak ilişki bir süre sonra onları tehlikeli bir oyunun içine atacaktır.İmdb puanı 7.7 olarak belirlenen film sizlerle..İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

İçimizdeki Düşman Full izle – Intimate Enemies

Pazartesi, 08 Haz 2015 yorum yok

İçimizdeki-Düşman-izle İçimizdeki Düşman izle, İçimizdeki Düşman full izle, İçimizdeki Düşman hd izle, İçimizdeki Düşman Türkçe dublaj izle, İçimizdeki Düşman 720p izle, Cezayir’de yaşanan savaş ortamını anlatan filmde Fransız ordusundan bir komutan öldürülünce ordunun başına Teğmen Terrien getirilecektir.Anlamsız bir savaş mücadelesi verilen ortamda iki asker aslında hedefi olmayan bir ordudan daha tehlikeli birşey olmayacağını anlayacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Mandalinalar Full izle – Tangerines

Pazar, 07 Haz 2015 yorum yok

mandalina-bahcesi Mandalinalar izle, Mandalinalar full izle, Mandalinalar hd izle, Mandalinalar Türkçe dublaj izle, Mandalinalar 720p izle, 2013 yılında gösterime giren film Entonya – Gürcistan ortak yapımıdır.Zaza Urushadze yönetmenliğinde çekilen film yönetmenimizin üçüncü uzun metrajlı filmi olarakta dikkat çekmektedir.Filmde Abhazya Savaşı gerçekçi bir bakış açısıyla sunulmuş ve mandalina yetiştiren yaşlı bir adamın hikayesini o dönem şartlarına göre gözler önüne serilmiştir.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

New Market Savaşı Full izle – Field of Lost Shoes

Salı, 02 Haz 2015 yorum yok

new-market-savasi New Market Savaşı izle, New Market Savaşı full izle, New Market Savaşı hd izle, New Market Savaşı Türkçe dublaj izle, New Market Savaşı 720p izle, Film Amerika’da yaşanan iç savaş dönemini anlatıyor.Yaşanmış hikayelerden esinlenerek beyaz perdeye uyarlanan film Sean McNamara yönetmenliğinde çekilmiş ve 2014 yılında gösterime girmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Cesurların Vatanı Full izle – Home Of The Brave

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

Cesurların Vatanı – Türkçe Dublaj Cesurların Vatanı izle, Cesurların Vatanı full izle, Cesurların Vatanı hd izle, Cesurların Vatanı Türkçe dublaj izle, Cesurların Vatanı 720p izle, Irak’ta görev yapan 4 asker artık evlerine geri dönmüşlerdir.Fakat oradaki savaş sırasında yaşadıkları ve şahit oldukları gerçekler onların artık eski hallerinden eser bırakmayacaktır.Senaryosunu Irwin Winkler , Mark Friedman ikilisinin birlikte yazdığı filmin yönetmenliğini Irwin Winkler üstlenmiştir.Dram ve savaş türünde çekilen film 2006 yılında gösterime girmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kıyamet HD izle

Pazartesi, 23 Şub 2015 yorum yok

Vietnam’da savaş tüm hızıyla devam ederken, yüzbaşı Willard’a olağandışı bir görev verilir. Görevi, şimdilerde bir orman kabilesini yöneten ve gerilla taktiğiyle düşmanı yıpratan gizemli Albay Walter Kurtz’u bulmak ve öldürmektir.Sonucu ne olursa olsun bu görevi yerine getirmek için herşeyi yapacaktır.

devamını oku…

Güneş İmparatorluğu HD izle

Çarşamba, 18 Şub 2015 yorum yok

Jim ailesi ile birlikte Şanghay’da yaşamaktadır.Mutlu bir yaşam süren aile İkinci dünya savaşından nasibini alır.Şanghay işgale uğramıştır ve Jim bir toplama kampına götürülmüştür.Ailesinden ayrılan küçük çocuk bu durumla hayal gücünü kullanarak başetmeye çalışır.Kampı bir oyun gibi görmeye çalışır ve maceralar yaşamaya başlar
devamını oku…

Haytarma Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

haytarmaKırım Tatar halkının 18 Mayıs 1944′de Stalin tarafından sürgün edilmesi ve iki kez Sovyetler Birliği kahraman madalyası alan Kırım Tataravcı pilotu Amethan Sultan’ın hayatı anlatılmaktadır.

devamını oku…

Er Ryanı Kurtarmak Türkçe HD izle

Cuma, 05 Eyl 2014 yorum yok

3 oğlunu birden kaybeden anne dördüncü oğlunuda kaybetme korkusu yaşar.Olay 2. dünya savaşı sıralarında esir düşen bir askeri kurtarma çabalarını izleyeceksiniz

devamını oku…

Son Tren Türkçe HD izle

Pazartesi, 25 Ağu 2014 yorum yok

Son Tren 2. dünya savaşı sırasında berline toplanan bir frup yahudi katır vagonlarında toplama kampı Auschwitz’e doğru yol alır. Ancak bu yolculuk esnasında aç susuz bırakılan bir çok insan açlıktan ölür.Ancak hayatta kalanları zorlu bir yolculuk beklemektedir.Hepsinin düşüncesi acaba hayatta kalabilecekmiyiz olacaktır.
devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals