arşiv

‘Romantik Filmler’ kategorisi için arşiv

Venedik Taciri Full izle – Merchant Of Venice

Pazartesi, 25 May 2015 yorum yok

Venedik Taciri – Türkçe Dublaj Venedik Taciri izle, Venedik Taciri full izle, Venedik Taciri hd izle, Venedik Taciri Türkçe dublaj izle, Venedik Taciri 720p izle, Shakespeare’in 16. yüzyıl Venedik’inde geçen zamandan bağımsız draması bir grup Hıristiyan asilzadesinin kaderini, talihini ve Yahudi tefeci olan Shylock’la ilişkilerini konu almıştır.Michael Radford’un yönetmenliğini üstlendiği filmin imdb puanı 7.9 olarak belirlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Açık Çek Full izle – Hall Pass

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

Açık Çek – Türkçe Dublaj Açık Çek izle, Açık Çek full izle, Açık Çek hd izle, Açık Çek Türkçe dublaj izle, Açık Çek 720p izle, Evli bir adama eşi tarafından başka birisi ile ilişkiye girme fırsatı verilir.Fakat sonrasında aynı hakkı kadında kullanmaya başlar ve her iki eş de evlilik dışı faaliyetlere başlayınca işler iyice karışmaya başlar ve kontrolden çıkar.2011 yılında gösterime giren filmin yönetmenliğini Bobby Farrelly, Peter Farrelly ikilisi üstlenmiştir.Romantik komedi tadında çekilen keyifli film sizlerle.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kağıt Üzerinde Mükemmel Full izle – Perfect on Paper

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

kagit-uzerinde-mukemmel Kağıt Üzerinde Mükemmel izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel full izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel hd izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel Türkçe dublaj izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel 720p izle, Filmde Natalie ismin de ki bayan çok ünlü bir yazarın yeni roman yazımında yardım edeceğini öğrenir. Bunun üzerine yazarın yaşadığı şehir olan Los Angeles’a taşınır. Yazarın isteklerini yoğun şekilde karşılamaya çalışan Natalie kendisini bir anda iki aşkın arasında kalmış şekilde bulacaktır.2014 yılında gösterime giren filmin senaryosunu Jennifer Notas , Bob Sáenz ikilisi yazarken yönetmenliğini Ron Oliver üstlenmiştir.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Görünmeyen Kadın Full izle – The Invisible Woman

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

gorunmeyen-kadin Görünmeyen Kadın izle, Görünmeyen Kadın full izle, Görünmeyen Kadın hd izle, Görünmeyen Kadın Türkçe dublaj izle, Görünmeyen Kadın 720p izle, direkt izle, Biyografi niteliğindeki filmde Charles Dickens’in yazarlığının zirvesindeyken karşı karşıya geldiği Nelly Ternan ile yaşadığı aşk anlatılmıştır.Yaşadıkları yasak aşka rağmen gözleri hiç bir şey görmeyen ikilinin yaşadıkları bir gazetecinin bu konuda yazdığı kitaptan beyaz perdeye aktarılmıştır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Rus Bebekler (2005) izle – Cedric Klapisch – Les Poupées Russes

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

Rus-BebeklerRus Bebekler izle, full hd 720p izle, Rus Bebekler türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Rus Bebekler filmini izle, bedava izle, online izle, Fransız Xavier’in, İspanyolca öğrenmek için AB bursuyla Barselona’ya gidip, Avrupa’nın altı farklı ülkesinden gelen insanlarla kaynaştıktan sonra Paris’teki sevgilisinin yanına dönmesinin ardından 5 yıl geçmiştir.Hem maddi hem de romantik cephede yaşadığı sıkıntılar onu önce Londra’ya, ardından Saint Petersbourg’a sürükleyecektir.

devamını oku…

Batman Dönüyor (1992) izle – Fantastik – Batman Returns

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

Batman-DonuyorBatman Dönüyor izle, full hd 720p izle, Batman Dönüyor türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Batman Dönüyor filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Batman Dönüyor serinin ilk filmini izleyenler Batman’in Joker ile olağanüstü mücadelesine hayran kalmış ve filmi soluksuz izlemişlerdir, bu beladan kurtulmayı başaran kahramanımız bu kez de Penguen ile mücadele etmek zorunda kalıyor ve bu sefer ki düşmanı biraz daha dişli görünüyor

devamını oku…

Şimşek Çarpması HD izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

Kötü Kızlar Türkçe Dublaj izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

Kotu-KizlarCady sadece ve sadece özel eğitim alarak okula vs gitmeksizin bu zamana kadar böyle bir hayat sürmüştür. Yaş 15 olur ve okula başlar. Orman kuralları geçerli değildir. Ayrıca okuldaki en popüler kızın eski erkek arkadaşına aşık olmuştur.

devamını oku…

İlk Görüşte Aşk HD izle

Salı, 03 Mar 2015 yorum yok

ilk-goruste-askİki çocuk sahibi olan avukat normal ve mutlu bir şekilde hayatını devam ettirirken bir gece kulübün de gördüğü yazardan etkilenir. Avukatın ismi Pierre’dir. Pierre yazarla görüşme kararı alsa dahi aralarında ki aşk görüşmelerine negel olacaktır. Klasik dramatik fransız yapımı film gibi gözükse de film de sizi şaşırtacak bir çok ayrıntı var. Keyifli seyirler.
devamını oku…

Gattaca HD izle

Pazar, 22 Şub 2015 yorum yok

Genetik mühendisliği çok gelişmiştir. Artık her iş alanına göre uzman insanlar yaratılmaktadır. Normal insanların iş bulma şansı iyice azalmıştır.Vincent normal insanlardan biridir. Gattaca şirketinde temizlikçi olarak çalışacekken, komaya girmiş bir süper atletin kan örneklerini ve kimlik bilgilerini çalarak onun yerine geçmeyi istemiştir.Ancak bu yaptıgı başına büyük dert açacaktır.
devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals