arşiv

‘Romantik Filmler’ kategorisi için arşiv

Çılgınlar Kraliçesi Türkçe HD izle

Cuma, 31 Eki 2014 yorum yok

çılgınlarkraliçesiHolly,New York’ta yaşamaktadır.Bunalıma girdiği zamanlarda Tiffany’s adlı mücevher dükkanının önüne gider ve pırlantaları seyrederken bunalımdan çıkmaya çalışır.Önceleri uyuşturucu bile denemiştir fakat bu dükkanın verdiği dinginlik ona iyi gelir.İstediği bir erkekle olabilecek güzelliğe sahiptir.Ama o komşusu olan bir yazara aşık olur.

devamını oku…

Dişi Vampirler Türkçe HD izle

Pazartesi, 20 Eki 2014 yorum yok

dişivampirler Goody ve Stacy yalnız yaşayan iki kadındır.Bu iki kadın gece vardiyalarına çıkar ve vampir olarak yaşarlar.Beraber yaşayan bu ikili insanların ve farelerin kanını emerek beslenir.Farklı hayatlar yaşayıp bu yönlerini gizlerler ama yinede karşılarına çıkan adamlara karşı farklı duygular hissedeceklerdir.

devamını oku…

Pas ve Kemik Türkçe HD izle

Cumartesi, 18 Eki 2014 yorum yok

pas-ve-kemik-film-izleStephanie balina eğitmenidir.Alain Van Versch beş yaşındaki oğlunu kaybedince ailesini terkedip uzaklara gider.Stephanie ve Alain bir gece kulübünde karşılaşırlar.Bu iki insana kader bir oyun oynar.Akvaryum temizlerken geçirdiği bir kaza yüzünden Stephanie kötürüm kalır.Alain arkadaşını mutlu edebilmek için onu el üstünde tutar.Alain hayatının geri kalan kısmını Stephanie’ı mutlu etmeye adamıştır.

devamını oku…

Boş Ev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

boşev Evlerine uzun süre gelmeyecek ve tatile gidecek olan insanların eskimiş eşyalarını tamir etmektedir.Hobi olarak yaptığı bu işlerden birinde bulunduğu evde yalnız olmadığını hisseder.O evde bir kadın vardır.Kadın kocası tarafından şiddet görmüştür.Birbilerini gördüklerinde çok şaşırırlar fakat bir süre sonra aralarında farklı bir diyalog gelişir.

devamını oku…

Aşk Tarifi Türkçe HD izle

Cuma, 10 Eki 2014 yorum yok

asktarifi Restoranda baş aşçı olarak çalışan Kate Armstrong işletmesini çok büyük titizlikte yönetmektedir.Kuralcı, mükemmelliyetci ve pek çok takıntısı olan bir karaktere sahiptir.Yaptığı işi ön plana aldığı için hayatı da çoğu kişiye göre sıkıcıdır. Ancak onun hayatı yeğen Zoe’nun onu ziyarete gelmesiyle kısmen değişir. Yeğenine bakarken kuralları çiğnemek zorunda kalır ve bu sırada Nick adında bir adamla tanışır.Kate bu adama yavaş yavaş aşık olmaktadır…

devamını oku…

Kurda Tuzak Türkçe HD izle

Çarşamba, 08 Eki 2014 yorum yok

kurdatuzak New York şehrinde çok değerli bir tablo çalınır.Tabloyu sigortalayan Virginia Baker 24 milyon dolara varan sigorta bedelini ödemek yerine tabloyu çalan hırsızı bulmaya karar verir.Şüphelendikleri ilk kişide hırsızlık konusunda ustalaşmış isim Robert MacDougal’dır.

devamını oku…

Aşk Limanı Türkçe HD izle

Cumartesi, 04 Eki 2014 yorum yok

aşklimanı Genç ve güzel bir kadın Amerika’nın kuzeyindeki bir kasabaya taşınır burada kimseyle yakınlık kurmayınca bütün dikkatleri üzerine toplar.Halk onun hakkında sorular üretip kendilerince cevaplar bulurlar.Genç kadın yeni hayatına alışmaya başlar.Alex adında bir adamla bir ilişki yaşamaya başlar.Fakat karanlık sırlar hayatına korkunç bir şekilde girer.

devamını oku…

Liberal Sanatlar Türkçe HD izle

Cuma, 03 Eki 2014 yorum yok

liberal_arts_2012 Jesse otuz beş yaşında New York’ta çalışan biridir.Ohio üniversitesinde ki hocasının emekliliği ve veda konuşması yapmak için bir yemeğe davet edilir.Daha önce görme fırsatı bulamadığı profesörün kızı Zibby ile tanışır.Jesse ve Zibby arasında geçen konuşmalar sayesinde birbirlerini daha da yakın tanıyacaklardır.

devamını oku…

Meet Monica Velour Türkçe HD izle

Perşembe, 02 Eki 2014 yorum yok

meetmonicavelour Filmde 1980′li yılların sonuna doğru gençliğinde porno sektörüne girmiş bir kadın ve kendisini ifade edemeyen yirmili yaşlardaki bir adamın hikayesi anlatılmaktadır.İşinden dolayı herkes tarafından hor görülen kadın ve kimseye aşık olamayacağını düşünen adam arasında bir ilişki başlar.Monica’nın adamdan vazgeçmesi çok zor olacaktır.

devamını oku…

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe HD izle

Salı, 09 Eyl 2014 yorum yok

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır İzleyeceğiniz bu filmde iki vampirin yıllardır süren aşkı ekranlara geliyor.

devamını oku…

Hancock izle Çıplak Silah 3 Devlet Düşmanı izle Tokarev izle Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2