arşiv

‘Romantik Filmler’ kategorisi için arşiv

Burada Olan Burada Kalır Full izle – What Happens In Vegas

Pazartesi, 22 Haz 2015 yorum yok


Burada Olan Burada Kalır izle, Burada Olan Burada Kalır full izle, Burada Olan Burada Kalır hd izle, Burada Olan Burada Kalır Türkçe dublaj izle, Burada Olan Burada Kalır 720p izle, Film,Yakışıklı partiden partiye koşan Jack Fuller ile Ticaretle meşgul olan Joy McNally’nin tatil için gittikleri Las Vegas’da karşılaşmalarını ve tanışma sonrası yaşanan olayları anlatır.

devamını oku…

Kitabına Uygun Aşk Full izle – Love By The Book

Cuma, 19 Haz 2015 yorum yok

Kitabına Uygun Aşk
Kitabına Uygun Aşk izle, Kitabına Uygun Aşk full izle, Kitabına Uygun Aşk hd izle, Kitabına Uygun Aşk Türkçe dublaj izle, Kitabına Uygun Aşk 720p izle, Emma’ın kitap dükkanı vardır ama bu aralar işleri durgun gitmektedir. Karşısına rüyalarındaki adamın çıkması ile işleri düzeltme formülü bulur.
devamını oku…

Darısı Başıma Full izle – The Wedding Planner

Cuma, 19 Haz 2015 yorum yok


Darısı Başıma izle, Darısı Başıma full izle, Darısı Başıma hd izle, Darısı Başıma Türkçe dublaj izle, Darısı Başıma 720p izle, San Francisco’nun en kariyerli evlilik planlamacılarından biri olan Mary, herkesi birbirine aşık etmekte ama kendisinin aşk hayatı olmamıştır.
devamını oku…

Kesişme Full izle – Collision

Cumartesi, 13 Haz 2015 yorum yok

kesisme Kesişme izle, Kesişme full izle, Kesişme hd izle, Kesişme Türkçe dublaj izle, Kesişme 720p izle, Bir çift yeni evlenmiş ve güzel bir balayı için Fas ülkesine gitmişlerdir. Fakat orada onları kötü bir süpriz beklemektedir. Onlar güzel bir balayı geçirmek isterken birden büyük bir kazanın tam ortasında kalırlar.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Dikkat Şehvet Full izle – Lust Caution

Cuma, 12 Haz 2015 yorum yok

Dikkat-Sehvet Dikkat Şehvet izle, Dikkat Şehvet full izle, Dikkat Şehvet hd izle, Dikkat Şehvet Türkçe dublaj izle, Dikkat Şehvet 720p izle, Karısının güzel arkadaşına aşık olan güçlü bir devlet adamının yaşadıklarının anlatıldığı film 2007 yılında gösterime girmiştir.İkilinin yaşadığı yasak ilişki bir süre sonra onları tehlikeli bir oyunun içine atacaktır.İmdb puanı 7.7 olarak belirlenen film sizlerle..İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Fokus Full izle – Focus

Çarşamba, 10 Haz 2015 yorum yok

fokus Fokus izle, Fokus full izle, Fokus hd izle, Fokus Türkçe dublaj izle, Fokus 720p izle, Hayatını dolandırıcılık yaparak kazanan Nicky’nin karşısına bir gün güzel bir kadın olan Jess çıkacaktır.Nicky bildiği herşeyi Jess’e öğreterek onunda bir profesyonel olmasını sağlamıştır.İkili sonrasında bir ortaklık kuracak ve büyük soygunlara imza atmaya başlayacaktır.Fakat bir süre sonra aralarında alevlenen aşk bu ortaklığa zarar verecektir.Heyecan dolu film sizlerle…Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Londrada Hesaplaşma Full izle – The Smoke

Pazartesi, 08 Haz 2015 yorum yok

londrada-hesaplasma Londrada Hesaplaşma izle, Londrada Hesaplaşma full izle, Londrada Hesaplaşma hd izle, Londrada Hesaplaşma Türkçe dublaj izle, Londrada Hesaplaşma 720p izle, Avukat Brad Walker son zamanlarda hayatının en kötü günlerini geçirmektedir.Bunu nedeni ise çok yakın dostu olan Dean ile dışarda sohbet ederken başka bir masanın konuşmasına istemdışı kulak misafiri olmuştur.Bay Walker’ın istemeden dinlediği kişiler ise şehrin önde gelen uyuşturucu kaçakçısıdır ve bu konuşmadan sonra onunda hayatı alt üst olacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Apaçık Çocuk Full izle – Obvious Child

Salı, 02 Haz 2015 yorum yok

apacik-cocuk Apaçık Çocuk izle, Apaçık Çocuk full izle, Apaçık Çocuk hd izle, Apaçık Çocuk Türkçe dublaj izle, Apaçık Çocuk 720p izle, Stand up yaparak hayatını kazanmaya çalışan bir kızın hayatından yaklaşık 6 haftalık bir dönem anlatılmıştır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Venedik Taciri Full izle – Merchant Of Venice

Pazartesi, 25 May 2015 yorum yok

Venedik Taciri – Türkçe Dublaj Venedik Taciri izle, Venedik Taciri full izle, Venedik Taciri hd izle, Venedik Taciri Türkçe dublaj izle, Venedik Taciri 720p izle, Shakespeare’in 16. yüzyıl Venedik’inde geçen zamandan bağımsız draması bir grup Hıristiyan asilzadesinin kaderini, talihini ve Yahudi tefeci olan Shylock’la ilişkilerini konu almıştır.Michael Radford’un yönetmenliğini üstlendiği filmin imdb puanı 7.9 olarak belirlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Açık Çek Full izle – Hall Pass

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

Açık Çek – Türkçe Dublaj Açık Çek izle, Açık Çek full izle, Açık Çek hd izle, Açık Çek Türkçe dublaj izle, Açık Çek 720p izle, Evli bir adama eşi tarafından başka birisi ile ilişkiye girme fırsatı verilir.Fakat sonrasında aynı hakkı kadında kullanmaya başlar ve her iki eş de evlilik dışı faaliyetlere başlayınca işler iyice karışmaya başlar ve kontrolden çıkar.2011 yılında gösterime giren filmin yönetmenliğini Bobby Farrelly, Peter Farrelly ikilisi üstlenmiştir.Romantik komedi tadında çekilen keyifli film sizlerle.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals