arşiv

‘Romantik Filmler’ kategorisi için arşiv

Şimşek Çarpması HD izle

Çarşamba, 28 Oca 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

Aşkın Yüzü HD izle

Salı, 27 Oca 2015 yorum yok

askin-yuzu Nikki hayatını paylaştığı ve hayatta ki bir tanesi eşini kaybetmenin büyük acısını yaşamaktadır. Acılarla dolu her şeye rağmen hayat devam etmektedir. Etrafında ise hep eşinden kalan hatıralar vardır. Bir gün Nikki bir adam ile karşılaşır ve sanki o an beynin den vurulmuştur.Karşılaştıgı adam kocasının tıpatıp aynısıdır.

devamını oku…

Üçüncü Şahıs HD izle

Perşembe, 15 Oca 2015 yorum yok

ucuncu-sahisMichael boşanmıştır. Yeni sevgilisi Anna’dır. Anna bir gün Michael ile görüşmeye geldiğin de Michael’e ait büyük bir sır öğrenir. Artık o dakikadan sonra Michael’e tüm güvenini kaybetmiştir.
devamını oku…

Çılgınlar Kraliçesi Türkçe HD izle

Çarşamba, 31 Ara 2014 yorum yok

çılgınlarkraliçesiHolly,New York’ta yaşamaktadır.Bunalıma girdiği zamanlarda Tiffany’s adlı mücevher dükkanının önüne gider ve pırlantaları seyrederken bunalımdan çıkmaya çalışır.Önceleri uyuşturucu bile denemiştir fakat bu dükkanın verdiği dinginlik ona iyi gelir.İstediği bir erkekle olabilecek güzelliğe sahiptir.Ama o komşusu olan bir yazara aşık olur.

devamını oku…

İlk Görüşte Aşk HD izle

Salı, 30 Ara 2014 yorum yok

ilk-goruste-askİki çocuk sahibi olan avukat normal ve mutlu bir şekilde hayatını devam ettirirken bir gece kulübün de gördüğü yazardan etkilenir. Avukatın ismi Pierre’dir. Pierre yazarla görüşme kararı alsa dahi aralarında ki aşk görüşmelerine negel olacaktır. Klasik dramatik fransız yapımı film gibi gözükse de film de sizi şaşırtacak bir çok ayrıntı var. Keyifli seyirler.
devamını oku…

Mafya Sadece Yazın Öldürür HD izle

Perşembe, 25 Ara 2014 yorum yok

mafyaBu film gerçek hayattan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan İtalyan yapım bir kara komedi filmi. Film 1970 yıllarından başlayarak 1990′lı yılları anlatan İtalya’nın en çok mafyasını barındıran Sicilya kentinde geçen 20 yılı anlatıyor.

devamını oku…

Çıtır Kızlar HD izle

Salı, 23 Ara 2014 yorum yok

citir-kizlarViolet Sanford şarkıcı olmak hayaliyle 21 yaşında evini terkederek New York’a gelir. Ancak hiç birşey umduğu gibi gitmez ve istediklerini yapamaz. Bir gün “Coyote Ugly” barında çalışan Zoe, Rachel ve Cammie ile tanışır.
devamını oku…

Monako Prensesi Grace HD izle

Salı, 23 Ara 2014 yorum yok

monacoGrace Kelly iş hayatının zirvesinde ve her şeyin tam da istediği gibi gittiği dönemler de Monako Prens’i Rainier ile aşk yaşar. Bu aşktan dolayı Grace Kelly çok sevdiği ve yolunda gittiği iş hayatına son verir.
devamını oku…

Şubat’ta Yaz Türkçe HD izle

Salı, 16 Ara 2014 yorum yok

Şubat’ta Yaz Filmde, 19. yüzyılda yaşanan muhteşem bir aşk hikayesini ekranlara getiriyor..

devamını oku…

Dün Gece Hakkında HD izle

Perşembe, 27 Kas 2014 yorum yok

dun_gece_hakkinda filmin konusu olan İki çift bir bardan yatak odasına geçip daha sonrasında ise gerçek dünya da teste tabii tutulmaktadır. Bu iki çiftin aşk ve hayat hikayelerini anlatan romantik komedi filmidi ekrana sizleri kitleyecektir.
devamını oku…