arşiv

‘Romantik Filmler’ kategorisi için arşiv

Gattaca HD izle

Pazar, 22 Şub 2015 yorum yok

Genetik mühendisliği çok gelişmiştir. Artık her iş alanına göre uzman insanlar yaratılmaktadır. Normal insanların iş bulma şansı iyice azalmıştır.Vincent normal insanlardan biridir. Gattaca şirketinde temizlikçi olarak çalışacekken, komaya girmiş bir süper atletin kan örneklerini ve kimlik bilgilerini çalarak onun yerine geçmeyi istemiştir.Ancak bu yaptıgı başına büyük dert açacaktır.
devamını oku…

Sınırların Ötesinde HD izle

Perşembe, 19 Şub 2015 yorum yok

Londra’da surdurulen şımarık bir hayat açlık ve yoksulluk gibi dünyanın acımasız gerçekleriyle kesişiyor.Ingiltere’de yasamakta olan evli ve Amerikali Sarah bir yardim galasinda kendini yoksul çocuklara adamış humanist hayatinin dışına çıkarak onunla birlikte kendini yardim etmek üzere multeci kamplarinda bulur.O çocuklara yardım edebilmek için elinden gelenin fazlasını yapacaktır.Gerçek aşka giden bu yolculuk büyük bir tutkuya dönüşecektir.

devamını oku…

Şimşek Çarpması HD izle

Salı, 17 Şub 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

Mafya Sadece Yazın Öldürür HD izle

Pazartesi, 16 Şub 2015 yorum yok

mafyaBu film gerçek hayattan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan İtalyan yapım bir kara komedi filmi. Film 1970 yıllarından başlayarak 1990’lı yılları anlatan İtalya’nın en çok mafyasını barındıran Sicilya kentinde geçen 20 yılı anlatıyor.

devamını oku…

Çılgınlar Kraliçesi Türkçe HD izle

Pazar, 15 Şub 2015 yorum yok

çılgınlarkraliçesiHolly,New York’ta yaşamaktadır.Bunalıma girdiği zamanlarda Tiffany’s adlı mücevher dükkanının önüne gider ve pırlantaları seyrederken bunalımdan çıkmaya çalışır.Önceleri uyuşturucu bile denemiştir fakat bu dükkanın verdiği dinginlik ona iyi gelir.İstediği bir erkekle olabilecek güzelliğe sahiptir.Ama o komşusu olan bir yazara aşık olur.

devamını oku…

Sürücü HD izle

Perşembe, 12 Şub 2015 yorum yok

Asıl meslegi dublör olan bir adam çok iyi araba kullandıgı geceleri soygunlara katılır.Komşusu olan Irene hapisteki kocası için sürücüden yardım ister.Yardımı kabul eden adam büyük bir tehlikeye girer.Los Angeles’ın en tehlikeli adamlarının artık ölüm listesinde yer almaktadır.Artık komşusu Irene, oglu ve kendi hayatını kurtarmak için elinden gelen tek şey araba sürmek olacaktır.

devamını oku…

Aşkın Yüzü HD izle

Salı, 27 Oca 2015 yorum yok

askin-yuzu Nikki hayatını paylaştığı ve hayatta ki bir tanesi eşini kaybetmenin büyük acısını yaşamaktadır. Acılarla dolu her şeye rağmen hayat devam etmektedir. Etrafında ise hep eşinden kalan hatıralar vardır. Bir gün Nikki bir adam ile karşılaşır ve sanki o an beynin den vurulmuştur.Karşılaştıgı adam kocasının tıpatıp aynısıdır.

devamını oku…

Üçüncü Şahıs HD izle

Perşembe, 15 Oca 2015 yorum yok

ucuncu-sahisMichael boşanmıştır. Yeni sevgilisi Anna’dır. Anna bir gün Michael ile görüşmeye geldiğin de Michael’e ait büyük bir sır öğrenir. Artık o dakikadan sonra Michael’e tüm güvenini kaybetmiştir.
devamını oku…

İlk Görüşte Aşk HD izle

Salı, 30 Ara 2014 yorum yok

ilk-goruste-askİki çocuk sahibi olan avukat normal ve mutlu bir şekilde hayatını devam ettirirken bir gece kulübün de gördüğü yazardan etkilenir. Avukatın ismi Pierre’dir. Pierre yazarla görüşme kararı alsa dahi aralarında ki aşk görüşmelerine negel olacaktır. Klasik dramatik fransız yapımı film gibi gözükse de film de sizi şaşırtacak bir çok ayrıntı var. Keyifli seyirler.
devamını oku…

Çıtır Kızlar HD izle

Salı, 23 Ara 2014 yorum yok

citir-kizlarViolet Sanford şarkıcı olmak hayaliyle 21 yaşında evini terkederek New York’a gelir. Ancak hiç birşey umduğu gibi gitmez ve istediklerini yapamaz. Bir gün “Coyote Ugly” barında çalışan Zoe, Rachel ve Cammie ile tanışır.
devamını oku…