arşiv

‘Polisiye Filmleri’ kategorisi için arşiv

Cinayet Günlüğü Full izle – Memories Of Murder

Cuma, 22 May 2015 yorum yok

Cinayet Günlüğü Cinayet Günlüğü izle, Cinayet Günlüğü full izle, Cinayet Günlüğü hd izle, Cinayet Günlüğü Türkçe dublaj izle, Cinayet Günlüğü 720p izle, 2003 Güney Kore yapımı olan filmin yönetmenliğini Bong Joon-ho üstlenmiştir.Baskı altında olan bir ülkede bir gün tecavüz edilmiş bir kadın cesedi bulunur.Bu cinayeti çözmek için olayın başına getirilen dedektifin kullandığı sert yöntemler yüzünden işi çözmek bir yana herşey daha da zor hale gelecektir.Bunun üzerine zeki ve iş bitiriciliği ile bilinen bir dedektif daha bu iş için görevlendirilir.Fakat sonuç hep aynı olacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

İntikam Türkçe HD izle

Cuma, 07 Kas 2014 yorum yok

intikamJimmy Vickers özel operasyon memurudur.Ailesini öldüren bir çetenin peşine düşer.Eski ekibinin bir iz bulması ve polisin yaklaşmasıyla aynı zamanda olunca Jimmy görev bitene kadar yakalanmamaya çalışacaktır.

devamını oku…

V For Vendetta Türkçe HD izle

Pazartesi, 08 Eyl 2014 yorum yok

Filmde, V olarak tanılan adam rejimle yönetilen ingilterenin halkına geri özgürlüklerini verebilmek adına şiddete başvurmak zorunda kalacaktır.
devamını oku…

Özel Kimlik Türkçe HD izle

Cuma, 27 Haz 2014 yorum yok

Özel Kimlik Filmin konusunda çetelerin aralarında yaşadıkları savaşlar ve bunları enselemek isteyen polislerin mücadelesi
devamını oku…

Alex Cross Türkçe HD izle

Çarşamba, 25 Haz 2014 yorum yok

Alex Cross Dedektif Dr. Alex Cross yakın bir tanıdığının öldürülmesi üzerine katilin peşine düşer ve bir gerçekle daha karşılaşır.Katilin ilk cinayeti değildir.
devamını oku…

Karanlık Cinayetler Türkçe HD izle

Salı, 01 Nis 2014 yorum yok

Azılı katil Robert Hansen’ın 17 kadını kaçırıp vahşice öldürmesinin ardından 461 yıl hapse mahkum edilmiştir.Robert Hansen’ın hayat hikayesinden çıkan bu filmde seri katilin peşine düşen bir dedektifin onu yakalamak için verdiği amansız mücedeleyi izleyeceksiniz.
devamını oku…

Melekler ve Şeytanlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 26 Mar 2014 yorum yok

Vahşi bir şekilde öldürülen Leonarda Vetra gözü oyulmuş örgüt tarafından gögsü örgütün sembolü ile param parça edilmiştir.En son buluşu ise bir çalınarak vatikam şehrinde saklanmaktadır.
devamını oku…

Suikastçı Türkçe HD izle

Pazartesi, 10 Şub 2014 yorum yok

En yakın iş arkadaşının suikasçi Rogue tarafından hunharca öldürülmesinin ardından FBI ajanı olan Jack arkadaşının intikamını almak için yemin eder.
devamını oku…

Hipnozcu Türkçe HD izle

Cumartesi, 11 Oca 2014 yorum yok

Gözü dönmüş bir katil bir aileyi komple katletmiştir ancak bir kişi sağ olarak kurtulmuştur oda komadadır. Polis olayı çözebilmek için çocuğun iyileşmesini bekler ancak Dedektifler hipnoz yolu ile çocukla iletişime geçecektir.
devamını oku…

Uzaylı Ajan Türkçe HD izle

Salı, 17 Ara 2013 yorum yok

Bazı uyzaylılar çetesi evreni ele geçirebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sadece bir kişi dur diyecektir fakat oda bir insan değildir.
devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals