arşiv

‘Polisiye Filmleri’ kategorisi için arşiv

İntikam Türkçe HD izle

Cuma, 07 Kas 2014 yorum yok

intikamJimmy Vickers özel operasyon memurudur.Ailesini öldüren bir çetenin peşine düşer.Eski ekibinin bir iz bulması ve polisin yaklaşmasıyla aynı zamanda olunca Jimmy görev bitene kadar yakalanmamaya çalışacaktır.

devamını oku…

V For Vendetta Türkçe HD izle

Pazartesi, 08 Eyl 2014 yorum yok

Filmde, V olarak tanılan adam rejimle yönetilen ingilterenin halkına geri özgürlüklerini verebilmek adına şiddete başvurmak zorunda kalacaktır.
devamını oku…

Özel Kimlik Türkçe HD izle

Cuma, 27 Haz 2014 yorum yok

Özel Kimlik Filmin konusunda çetelerin aralarında yaşadıkları savaşlar ve bunları enselemek isteyen polislerin mücadelesi
devamını oku…

Alex Cross Türkçe HD izle

Çarşamba, 25 Haz 2014 yorum yok

Alex Cross Dedektif Dr. Alex Cross yakın bir tanıdığının öldürülmesi üzerine katilin peşine düşer ve bir gerçekle daha karşılaşır.Katilin ilk cinayeti değildir.
devamını oku…

Karanlık Cinayetler Türkçe HD izle

Salı, 01 Nis 2014 yorum yok

Azılı katil Robert Hansen’ın 17 kadını kaçırıp vahşice öldürmesinin ardından 461 yıl hapse mahkum edilmiştir.Robert Hansen’ın hayat hikayesinden çıkan bu filmde seri katilin peşine düşen bir dedektifin onu yakalamak için verdiği amansız mücedeleyi izleyeceksiniz.
devamını oku…

Melekler ve Şeytanlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 26 Mar 2014 yorum yok

Vahşi bir şekilde öldürülen Leonarda Vetra gözü oyulmuş örgüt tarafından gögsü örgütün sembolü ile param parça edilmiştir.En son buluşu ise bir çalınarak vatikam şehrinde saklanmaktadır.
devamını oku…

Suikastçı Türkçe HD izle

Pazartesi, 10 Şub 2014 yorum yok

En yakın iş arkadaşının suikasçi Rogue tarafından hunharca öldürülmesinin ardından FBI ajanı olan Jack arkadaşının intikamını almak için yemin eder.
devamını oku…

Hipnozcu Türkçe HD izle

Cumartesi, 11 Oca 2014 yorum yok

Gözü dönmüş bir katil bir aileyi komple katletmiştir ancak bir kişi sağ olarak kurtulmuştur oda komadadır. Polis olayı çözebilmek için çocuğun iyileşmesini bekler ancak Dedektifler hipnoz yolu ile çocukla iletişime geçecektir.
devamını oku…

Uzaylı Ajan Türkçe HD izle

Salı, 17 Ara 2013 yorum yok

Bazı uyzaylılar çetesi evreni ele geçirebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sadece bir kişi dur diyecektir fakat oda bir insan değildir.
devamını oku…

Pembe Panter izle 720p Tek Part

Pazar, 27 Eki 2013 yorum yok

Tüm dünyada tanınmış bir futbol antrönörü ve sevgilisi bir galibiyet kutlaması sırasında okla vurularak yere düşerler. Kalabalık hayran kitlesi içerisinde fiyatı milyon dolarlar tutan elmas yüzüğüde parmağından çalınır. Durumu haber alan müfettiş ve asistanı olucak adam ip ucu aramaya başlar.
devamını oku…