arşiv

‘Polisiye Filmleri’ kategorisi için arşiv

Özel Kimlik Türkçe HD izle

Cuma, 27 Haz 2014 yorum yok

Özel Kimlik Filmin konusunda çetelerin aralarında yaşadıkları savaşlar ve bunları enselemek isteyen polislerin mücadelesi
devamını oku…

Alex Cross Türkçe HD izle

Çarşamba, 25 Haz 2014 yorum yok

Alex Cross Dedektif Dr. Alex Cross yakın bir tanıdığının öldürülmesi üzerine katilin peşine düşer ve bir gerçekle daha karşılaşır.Katilin ilk cinayeti değildir.
devamını oku…

Karanlık Cinayetler Türkçe HD izle

Salı, 01 Nis 2014 yorum yok

Azılı katil Robert Hansen’ın 17 kadını kaçırıp vahşice öldürmesinin ardından 461 yıl hapse mahkum edilmiştir.Robert Hansen’ın hayat hikayesinden çıkan bu filmde seri katilin peşine düşen bir dedektifin onu yakalamak için verdiği amansız mücedeleyi izleyeceksiniz.
devamını oku…

Melekler ve Şeytanlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 26 Mar 2014 yorum yok

Vahşi bir şekilde öldürülen Leonarda Vetra gözü oyulmuş örgüt tarafından gögsü örgütün sembolü ile param parça edilmiştir.En son buluşu ise bir çalınarak vatikam şehrinde saklanmaktadır.
devamını oku…

Suikastçı Türkçe HD izle

Pazartesi, 10 Şub 2014 yorum yok

En yakın iş arkadaşının suikasçi Rogue tarafından hunharca öldürülmesinin ardından FBI ajanı olan Jack arkadaşının intikamını almak için yemin eder.
devamını oku…

Hipnozcu Türkçe HD izle

Cumartesi, 11 Oca 2014 yorum yok

Gözü dönmüş bir katil bir aileyi komple katletmiştir ancak bir kişi sağ olarak kurtulmuştur oda komadadır. Polis olayı çözebilmek için çocuğun iyileşmesini bekler ancak Dedektifler hipnoz yolu ile çocukla iletişime geçecektir.
devamını oku…

Uzaylı Ajan Türkçe HD izle

Salı, 17 Ara 2013 yorum yok

Bazı uyzaylılar çetesi evreni ele geçirebilmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sadece bir kişi dur diyecektir fakat oda bir insan değildir.
devamını oku…

Pembe Panter izle 720p Tek Part

Pazar, 27 Eki 2013 yorum yok

Tüm dünyada tanınmış bir futbol antrönörü ve sevgilisi bir galibiyet kutlaması sırasında okla vurularak yere düşerler. Kalabalık hayran kitlesi içerisinde fiyatı milyon dolarlar tutan elmas yüzüğüde parmağından çalınır. Durumu haber alan müfettiş ve asistanı olucak adam ip ucu aramaya başlar.
devamını oku…

Skyfall 720p Tek Parça izle

Cumartesi, 21 Eyl 2013 yorum yok


Kısa Özet: Bond’un M’e karşı sadakati sınanacaktır, çünkü M geçmişiyle yüzleşmeye başlar. MI6 saldırıya uğrayınca, kişisel bedeli ne olursa olsun 007’nin tehdidi bulup yok etmesi gerekecektir.
IMDB Puanı: 7.0
Tür: Aksiyon , Macera , Polisiye
Yapım: 2012 – ABD
Yönetmen: Sam Mendes
Oyuncular: Daniel Craig , Javier Bardem , Ralph Fiennes , Ben Whishaw , Judi Dench
devamını oku…

Kristalin Gözleri Türkçe Dublaj izle

Pazar, 08 Eyl 2013 yorum yok


Kısa Özet: Yetenekli bir katil olanca hızıyla ardında kurbanlar bırakmaya devam etmektedir. Dedektif Amaldi ise bu kez görevin başına getirilir ve onu yakalaması için bütün kozlarını ortaya koyar. Katille oldukça yakınlaşacak olan Amaldi, onunla temasa geçmeye çalışacaktır.
IMDB Puanı: 6.4
Tür: Suç , Gerilim , Polisiye
Yapım: 2004 – İtalya , İspanya , İngiltere , Bulgaristan
Yönetmen: Eros Puglielli
Oyuncular: Luigi Lo Cascio , Lucia Jimenez , Eusebio Poncela , Desislava Tenekedjieva , Jose Angel Egido
devamını oku…

Barbie Prenses Denizkızı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Barbie ve Sihirli Dünyası İnanılmaz Örümcek Adam 2 Jack Ryan Gölge Ajan