arşiv

‘Korku Filmleri’ kategorisi için arşiv

Savaş Oyunları Full izle – War Games At the End of the Day

Cumartesi, 13 Haz 2015 yorum yok

Savaş Oyunları Savaş Oyunları izle, Savaş Oyunları full izle, Savaş Oyunları hd izle, Savaş Oyunları Türkçe dublaj izle, Savaş Oyunları 720p izle, Bir grup genç paint ball oynamak için bir araya gelir.Fakat onları kötü bir süpriz beklemektedir.Oyun alanında birden ortaya çıkan adam onlarla mücadele içine içine girecek sıradan bir oyun gibi başlayan olay kendilerini korumaya çalıştıkları bir maceraya dönüşecektir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Ölülerin Günlüğü Full izle – Diary Of The Dead

Perşembe, 11 Haz 2015 yorum yok

Ölülerin Günlüğü Ölülerin Günlüğü izle, Ölülerin Günlüğü full izle, Ölülerin Günlüğü hd izle, Ölülerin Günlüğü Türkçe dublaj izle, Ölülerin Günlüğü 720p izle, Bir grup genç öğrenci adrenalin tutkularıyla kendilerini ormanlık arazide zombi filmi çekerken bulurlar.Fakat başta kurgu üzerine çekim yapan gençler birdenbire gerçek zombilerle karşılaşınca kameraları artık gerçekleri yansıtmaya başlayacaktır.Gözleri pek bu öğreciler zombileri tek tek çekmeye çalışarak adlarını duyurmak isteyeceklerdir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Batman 4 Full izle – Batman and Robin

Pazar, 07 Haz 2015 yorum yok

Batman-4 Batman 4 izle, Batman 4 full izle, Batman 4 hd izle, Batman 4 Türkçe dublaj izle, Batman 4 720p izle, Bruce Wayne ve Robin’in ilişkilerinin bozulmasına engel olmaya çalışmaktadır.Bu dönemde ikili, Gotham şehrini buz ile kaplamaya çalışan Buz Adam ve Bane’i durdumak zorundadırlar.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Evdeki Tehlike Full izle – Playing House

Pazar, 07 Haz 2015 yorum yok

evdeki-tehlike Evdeki Tehlike izle, Evdeki Tehlike full izle, Evdeki Tehlike hd izle, Evdeki Tehlike Türkçe dublaj izle, Evdeki Tehlike 720p izle, Yeni evlenmiş olan çift olan Jen ve Mitch masrafları paylaşmak için evlerine Danny adlı arkadaşlarını almışlardır.Mutlu bir hayatı olan genç çift Danny´nin eve yeni bir arkadaşını getirmesiyle eski günlerini arar hale gelecektir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Lanetli Yaratık Full izle – Roadkill

Cuma, 05 Haz 2015 yorum yok

Lanetli Yaratık – Türkçe Dublaj Lanetli Yaratık izle, Lanetli Yaratık full izle, Lanetli Yaratık hd izle, Lanetli Yaratık Türkçe dublaj izle, Lanetli Yaratık 720p izle, Yönetmenliğini Johannes Roberts’ın üstlendiği film 2011 yılında vizyona girmiştir.Filmde yer alan oyunculardan bazıları Eliza Bennett , Stephen Rea , Kacey Barnfield , Eve Macklin , Diarmuid Noyes olarak sayılabilir.İmdb puanı 5.9 olarak belirlenen film sizlerle…İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Troll Avı Full izle – The Troll Hunter

Cumartesi, 30 May 2015 yorum yok

Troll Avı – Türkçe Dublaj Troll Avı izle, Troll Avı full izle, Troll Avı hd izle, Troll Avı Türkçe dublaj izle, Troll Avı 720p izle, Aksiyon, Korku, Macera, Fantastik türde çekilen film 2010 yılında yayınlanmış ve Norveç Yapımıdır.Başrollerinde Hans Morten Hansen, Johanna Mørck, Otto Jespersen, Tomas Alf Larsen, Robert Stoltenberg, Knut Nærum, Gleen Erland Tosterud gibi isimler yer almıştır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Sokağın Sonundaki Ev Full izle – House At The End Of The Street

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

sokagin-sonundaki-ev Sokağın Sonundaki Ev izle, Sokağın Sonundaki Ev full izle, Sokağın Sonundaki Ev hd izle, Sokağın Sonundaki Ev Türkçe dublaj izle, Sokağın Sonundaki Ev 720p izle, kesintisiz izle, Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen Sarah önce mutsuz evliliğini bitirmiş, ardından sakin bir bölgeye taşınmaya karar vermiştir.Bundan sonra kızıyla yaşayacak olan Sarah’ı yeni taşındığı bu yerde korku dolu anlar beklemektedir.2012 yılında gösterime giren film gerilim ve korku türünde çekilirken yönetmenliğini Mark Tonderai üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Dehşet Sokağı Full izle – The Amityville Horror

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

Dehşet Sokağı – Türkçe Dublaj Dehşet Sokağı izle, Dehşet Sokağı full izle, Dehşet Sokağı hd izle, Dehşet Sokağı Türkçe dublaj izle, Dehşet Sokağı 720p izle, indirmeden izle, Yeni bir eve taşınan aileyi korku dolu anlar beklemektedir.Çünkü taşındıkları bu evin için kötü ruhlar yaşamaktadır ve ailenin burada olmasından rahatsızdırlar.Onları bu evden çıkarmak için çalışan kötü ruhlar ve şeytan çıkarma işlemi yapan aileyi konu alan film 2005 yılında gösterime girmiştir.İyi seyirler.
devamını oku…

Öfke (2007) izle – Andrew Divoff – The Rage

Çarşamba, 29 Nis 2015 yorum yok

öfkeÖfke izle, full hd 720p izle, Öfke türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Öfke filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Viktor isimli çılgın bir bilim adamı balta girmemiş bir ormanda deney yapar. Deneydeki aleti ise bir virüs üzerinden çalışmaktadır. Virüsün ise en büyük özelliği sakin bir insanı bile anında öfkelendirmesidir. Kurbanlar ise vücutlarına enjekte edilen bu virüsler ile baş etmek zorunda kalacaktır.

devamını oku…

Karanlık Vadi (2014) izle – Sam Riley – Das finstere Tal

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

karanlik-vadiKaranlık Vadi izle, full hd 720p izle, Karanlık Vadi türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Karanlık Vadi filmini izle, bedava izle, donmadan izle, Avusturya’nın en yüksek bölgelerinde yer alan bir köye yabancı gelir. O yabancının o köye neden geldiğini yerliler bilmemektedir. Kimse tanımadığı için yerliler onu köylerinde istememektedir.
devamını oku…