arşiv

‘Korku Filmleri’ kategorisi için arşiv

Sex Kasedi Türkçe HD izle

Çarşamba, 12 Kas 2014 yorum yok

sx-kasediJil ve Adam sex kasedi yapmaya karar verirler.Bunun için ıssız bir ormandaki küçük bir kulübeyi seçerler.Ancak ıssız görünen bu orman bu ikiliyi kabul etmemiştir.Gördükleri ve duydukları tuhaf olaylar ikiliyi korkunç bir hikayenin içine çeker.

devamını oku…

Ganzfeld Deneyi Türkçe HD izle

Salı, 04 Kas 2014 yorum yok

ganzfeld_deneyiFilmde beş kolej öğrencisinin yaşadığı sıradışı deney anlatılıyor.Bu beş öğrenci hafta sonu yaptıkları deneyden sonra geçmişlerine ait sırları öğrenirler.

devamını oku…

Dikişler Türkçe HD izle

Cumartesi, 01 Kas 2014 yorum yok

dikişlerPalyaçoluk yapan Stitches çocukların doğum günlerine katılıp onları eğlendirmektedir.Birgün gittiği bir partide oradaki çocuklar yüzünden bir kaza yapar.ayağı kayar ve bulaşık makinesindeki bir bıçağın üzerine düşer.Orada hayatını kaybeder.

devamını oku…

Gümüş Şelale Türkçe HD izle

Cuma, 24 Eki 2014 yorum yok

gümüşşelaleBir küçük kasaba yaşanan sıradışı kaybolma sorunları ile uğraşmaktadır.Bu sorunlar cinayete kadar gitmiştir.Sonrasında kasabaya yeni gelmiş bir adam kendiliğinden öldürülmüş kızın hayaletlerini görmeye başlar.Seneler önce öldürülen kardeşlerin çözülememiş cinayetlerinin çözmeye karar verir.

devamını oku…

Dişi Vampirler Türkçe HD izle

Pazartesi, 20 Eki 2014 yorum yok

dişivampirler Goody ve Stacy yalnız yaşayan iki kadındır.Bu iki kadın gece vardiyalarına çıkar ve vampir olarak yaşarlar.Beraber yaşayan bu ikili insanların ve farelerin kanını emerek beslenir.Farklı hayatlar yaşayıp bu yönlerini gizlerler ama yinede karşılarına çıkan adamlara karşı farklı duygular hissedeceklerdir.

devamını oku…

Kanıt Türkçe HD izle

Çarşamba, 08 Eki 2014 yorum yok

kanıt Dedektif Reese’nin incelediği son olay çok ilgiçtir.İnsanlar yolculuk yaptıkları otobüste önce yakılmış sonra da hayatta kalanlar öldürülmüştür.Olay yeri inceleme ve dedektiflerin yaptığı incelemelerin sonucunda bir video kamera ortaya çıkar.Ölenlerden bir tanesi bütün olan biteni bu kameraya kaydetmiştir.Dedektif ve ekibi bu görüntüler yardımıyla soruşturmayı derinleştirir.Tek amaçları katili biran önce yakalamaktır.

devamını oku…

İblis Türkçe HD izle

Çarşamba, 01 Eki 2014 yorum yok

iblis 15 yaşında olan Emma yaşıtlarındaki kızlardan farklıdır.Ergenlik dönemindeki değişimlerden dolayı ailesinin kendisini anlamadığını düşünmektedir.Bir gün aniden hem psikolojik hem de fiziksel yönden değişime başlayınca ailesi sorunun tıbbi olduğunu düşünür.Doktorun yaptığı testlerde bir sorun çıkmayınca aile dertlerine çareyi başka yerde aramaya karar verirler.

devamını oku…

Godzilla Türkçe HD izle

Perşembe, 11 Eyl 2014 yorum yok

Godzilla Godzilla isimli korkunç canavarın, insanların ona yapmış olduğu kötülüklerden sonra tekrar canlanıp onlardan intikam almaya gelir.

devamını oku…

Cehennem Bükücüler Türkçe HD izle

Salı, 09 Eyl 2014 yorum yok

Cehennem Bükücüler Hayatlarını günahkar olarak devam ettiren bükücülerin tekrardan cehenneme girmek için verdikleri çabayı izleyeceksiniz.

devamını oku…

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Türkçe HD izle

Salı, 09 Eyl 2014 yorum yok

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır İzleyeceğiniz bu filmde iki vampirin yıllardır süren aşkı ekranlara geliyor.

devamını oku…

Hancock izle Çıplak Silah 3 Devlet Düşmanı izle Tokarev izle Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2