arşiv

‘Korku Filmleri’ kategorisi için arşiv

Dev Yaratık HD izle

Pazartesi, 26 Oca 2015 yorum yok

dev-yaratikBir grup bilim adamı yerin altında dev bir yaratık olduğunu keşfederler. Küresel bir felaket sonucu yaratık uyanır ve insanlar için büyük bir tehlike yaratacak ve etrafa dehşet saçacaktır.

devamını oku…

Sessizler HD izle

Pazartesi, 19 Oca 2015 yorum yok

sessizlerBir profesör çok tehlikeli deneyler de herkes tarafından bilinenlerin dışın da farklı yöntemler kullanır. Bu tehlikeli deneyler de ise en başarılı öğrencilerini kullanır.
devamını oku…

Artçı Şok HD izle

Cuma, 16 Oca 2015 yorum yok

artçı-şokŞili’de yaşanan bir depremin ardından turistler deprem sırasında yakınlardaki bir hapishanenin yıkıldığını öğrenir. Hayatta kalan mahkumlar kaçmıştır. Kısa bir süre sonra korkunç bir şey öğreneceklerdir.

devamını oku…

Tuzak HD izle

Cuma, 16 Oca 2015 yorum yok

tuzakMladen ve Marija’nn mutlu bir evliliği vardır, oğulları Nemanja’yı ise herşeyden çok sevmektedirler.Ancak Nemanja birgün ansızın kriz geçirir ve tetkiklerde oğlanın nadir görülen bir kalp rahatsızlığı ortaya çıkar.Ancak ailenin bu ameliyatı yaptırmak için yeterli maddi gücü yoktur.İlan vererek yardım isterler.Birisi yardım edebilecegini söyler ama karşılıgında bir cinayet işlemelerini isteyecektir.

devamını oku…

Efsanevi Yaratıklar HD izle

Cuma, 26 Ara 2014 yorum yok

efsanevi-yaratıklarJohn Bradshaw yönetmenliğinde ki korku ve bilim kurgu kategorisinde ki 2.8 imdb puanına sahip film türkçe dublaj olarak sizlerle.
devamını oku…

Tüm Amigolar Ölmeli HD izle

Perşembe, 25 Ara 2014 yorum yok

tüm amigolar ölmeliB,r grup kız amigoluk yapan bir kıza kafayı takar ve onun yerine geçmek için herşeyi yaparlar.Gittikçe sertleşen kızların planları istedigi gibi gitmez ve olay bambaşka bir hal alacaktır.

devamını oku…

Korku Yolu Türkçe HD izle

Cuma, 19 Ara 2014 yorum yok

korku-yoluTom ve Lucy tatil planı yaparlar ancak bu tatil planlarını sonradan değiştirerek taşra motelinde tatil yapma planı yaparlar. Motele doğru yolculuğa başlarlar. Ancak yol da giderken bir gariplik sezerler, tabelalar ve yollar hiç te normal değildir. Genç çiftler akşam olmasıyla beraber sürekli aynı yoldan geçtiklerini farkederler.
devamını oku…

Çığlık 4 HD izle

Salı, 09 Ara 2014 yorum yok

cıglık 4 Çığlık filminde yönetmenlik koltuguna bu seridede oldugu gibi Wes Craven yaptı . 111 dakika süren Çığlık filmin de Kristen Bell, Adam Brody, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Anthony Anderson gibi oyuncular rol aldı.olayların ardından tam 10 yıl geçmişti Sidney yaşadıklarını yazarak atlatmayı başarmıştır.

devamını oku…

Çığlık 3 HD izle

Cumartesi, 06 Ara 2014 yorum yok

Çığlık 3 – Türkçe DublajÜrkütücü korku dolu olayların ardından sidney dağın eteğinde bir evde yaşamaya başlar. Geçmişi one öyle bir yapışmıştırki ne yaparsa yapsın unutumaz ve sık sık ölmüş annesinin görüntüsü gözünün önüne gelmeye başlar.Kyifli seyirler.

devamını oku…

Telekinezi HD izle

Cumartesi, 06 Ara 2014 yorum yok

telekineziİrlandada bir ailenin katledilir aileden sadece bir kız çocugu hayattadır.Polislere verdigi ifadede ailesini görünmez bir varlıgın öldürdügünü söylesede kimseyi inandırmayı başaramaz.

devamını oku…