arşiv

‘Korku Filmleri’ kategorisi için arşiv

Ölüm Sessizliği HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

Olum-SessizligiKasabada öldürülen ve katili bulunamayan Mary Shaw dan sonra bir takım daha cinayetler işlenir. Kasaba korkuya bürünmüştür. Mary Shaw efsanesini çözmek için çok önemli bir insan yols çıkmıştır ve ne olursa olsun bu olayı çözecektir.

devamını oku…

Salgın HD izle

Cuma, 27 Şub 2015 yorum yok

Kasabada yaşayanlar psikopat birer katil olmaya başlarlar. Sebebi ise şehir sularına karışan bir maddedir. Yetkililer durumu farkedince kasaba karantina altına alınma kararı ile sarsılır. Normalde dışardan bakıldığında muhteşem görünsede içeride durum farklıdır.
devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Tüm Amigolar Ölmeli HD izle

Pazartesi, 16 Şub 2015 yorum yok

tüm amigolar ölmeliB,r grup kız amigoluk yapan bir kıza kafayı takar ve onun yerine geçmek için herşeyi yaparlar.Gittikçe sertleşen kızların planları istedigi gibi gitmez ve olay bambaşka bir hal alacaktır.

devamını oku…

Efsanevi Yaratıklar HD izle

Çarşamba, 11 Şub 2015 yorum yok

efsanevi-yaratıklarJohn Bradshaw yönetmenliğinde ki korku ve bilim kurgu kategorisinde ki 2.8 imdb puanına sahip film türkçe dublaj olarak sizlerle.
devamını oku…

Altar HD izle

Pazartesi, 09 Şub 2015 yorum yok

Nick Willing yönetmenliğinde ki 2014 yılına ait gerilim korku ve gizem türünde ki film 4.6 imdb puanına sahiptir. Başrollerinde yer alan isimler ise Olivia Williams, Matthew Modine, Antonia Clarke’ dir .
devamını oku…

Dehşet Gecesi HD izle

Salı, 03 Şub 2015 yorum yok

Basının Picasso olarak tanıdığı bir seri katil, şehirde sürekli geceleri gerçekleşen elektrik kesintilerini fırsat bilerek bir çok cinayet işler. Sanata ve estetiğe son derece meraklı olan serikatil, kurbanlarını öldürürken üzerlerinde ünlü sanatçıların eserlerinden izler bırakır.

devamını oku…

Ölümün Dişleri HD izle

Pazartesi, 02 Şub 2015 yorum yok

Mezuniyet kutlaması için nehire doğru açılan 6 liseli bir süre sonra bir canavarın saldırısına maruz kalırlar. Artık tek amaçları kıyıya ulasıp canlarını kurtarabilmektir.
devamını oku…

Chuckynin Gelini HD izle

Pazartesi, 02 Şub 2015 yorum yok

Cinayetlerin bol işlendiği serinin devamında chucky bu kez yanlız değil bu kez yanında gelinide yer alıyor. Bir amaç uğruna ikili cinayetler işlemeye devam edecekler.

devamını oku…

Dev Yaratık HD izle

Pazartesi, 26 Oca 2015 yorum yok

dev-yaratikBir grup bilim adamı yerin altında dev bir yaratık olduğunu keşfederler. Küresel bir felaket sonucu yaratık uyanır ve insanlar için büyük bir tehlike yaratacak ve etrafa dehşet saçacaktır.

devamını oku…

Akrep Kral 4 Salak ile Avanak Geri Dönüyor Tanrılar ve Krallar Yıldızlararası Titanların Savaşı