arşiv

‘Korku Filmleri’ kategorisi için arşiv

Korku Yolu Türkçe HD izle

Cuma, 19 Ara 2014 yorum yok

korku-yoluTom ve Lucy tatil planı yaparlar ancak bu tatil planlarını sonradan değiştirerek taşra motelinde tatil yapma planı yaparlar. Motele doğru yolculuğa başlarlar. Ancak yol da giderken bir gariplik sezerler, tabelalar ve yollar hiç te normal değildir. Genç çiftler akşam olmasıyla beraber sürekli aynı yoldan geçtiklerini farkederler.
devamını oku…

Çığlık 4 HD izle

Salı, 09 Ara 2014 yorum yok

cıglık 4 Çığlık filminde yönetmenlik koltuguna bu seridede oldugu gibi Wes Craven yaptı . 111 dakika süren Çığlık filmin de Kristen Bell, Adam Brody, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Anthony Anderson gibi oyuncular rol aldı.olayların ardından tam 10 yıl geçmişti Sidney yaşadıklarını yazarak atlatmayı başarmıştır.

devamını oku…

Çığlık 3 HD izle

Cumartesi, 06 Ara 2014 yorum yok

Çığlık 3 – Türkçe DublajÜrkütücü korku dolu olayların ardından sidney dağın eteğinde bir evde yaşamaya başlar. Geçmişi one öyle bir yapışmıştırki ne yaparsa yapsın unutumaz ve sık sık ölmüş annesinin görüntüsü gözünün önüne gelmeye başlar.Kyifli seyirler.

devamını oku…

Telekinezi HD izle

Cumartesi, 06 Ara 2014 yorum yok

telekineziİrlandada bir ailenin katledilir aileden sadece bir kız çocugu hayattadır.Polislere verdigi ifadede ailesini görünmez bir varlıgın öldürdügünü söylesede kimseyi inandırmayı başaramaz.

devamını oku…

Çığlık 2 HD izle

Çarşamba, 03 Ara 2014 yorum yok

Ciglik-2Korku dolu günlerin ardından sidney ve arkadaşı sıradan yaşamlarına dönmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Yazdıkları bir kitap sinemaya uyarlanması ile birlikte ortalık karışır ve cinayetler tekrar başlıcaktır.
devamını oku…

Hurdalık HD izle

Çarşamba, 03 Ara 2014 yorum yok

hurdalıkSeyahet eden bir grup arkadaşın arabalarının bozulması nedeniyle yolda kalmalarını anlatan filmde, bir hurdalıga hapsolurlar ve tek tek kaybolurlar.Bu durum arkadaşları tek tek korkuya sürükleyecektir.

devamını oku…

Tüm Amigolar Ölmeli HD izle

Pazartesi, 01 Ara 2014 yorum yok

tüm amigolar ölmeliB,r grup kız amigoluk yapan bir kıza kafayı takar ve onun yerine geçmek için herşeyi yaparlar.Gittikçe sertleşen kızların planları istedigi gibi gitmez ve olay bambaşka bir hal alacaktır.

devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Cumartesi, 29 Kas 2014 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Lanetin Pençesinde HD izle

Perşembe, 27 Kas 2014 yorum yok

lanetin-pesindeBaşrolde ki Grace baba annesi tarafından çok iyi bir dindar olarak büyütülmüştür. Grace 18 yaşında genç bir kızdır. Üniversiteye başlayan Grace üniversite yurduna yerleştirildikten sonra yurtta çok sıkılır. Kendisini baskı altında hissetmektedir. Belirli süre geçtikten sonra ilk defa bu baskılı hayattan kurtulma fırsatını ele geçirir. Ancak şeytani bir varlığın kendisine musallat olmasından dolayı bazı şeyler ters gidecektir.Çok zor günler geçiren kız kimden yardım isteyecegini bilememektedir.
devamını oku…

İsyan HD izle

Çarşamba, 26 Kas 2014 yorum yok

isyanÜçüncü Dünya Savaşından sonra henüz toparlanamayan insanlık bu sefer de baskıcı sistemin avcuna düşmüştür.Herhangi bir şekilde insani duygulara yer vermeyen düzen cezalandırmak üzere üst düzey bir asker görevlendirir.
devamını oku…