arşiv

‘Korku Filmleri’ kategorisi için arşiv

Sokağın Sonundaki Ev Full izle – House At The End Of The Street

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

sokagin-sonundaki-ev Sokağın Sonundaki Ev izle, Sokağın Sonundaki Ev full izle, Sokağın Sonundaki Ev hd izle, Sokağın Sonundaki Ev Türkçe dublaj izle, Sokağın Sonundaki Ev 720p izle, kesintisiz izle, Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen Sarah önce mutsuz evliliğini bitirmiş, ardından sakin bir bölgeye taşınmaya karar vermiştir.Bundan sonra kızıyla yaşayacak olan Sarah’ı yeni taşındığı bu yerde korku dolu anlar beklemektedir.2012 yılında gösterime giren film gerilim ve korku türünde çekilirken yönetmenliğini Mark Tonderai üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Dehşet Sokağı Full izle – The Amityville Horror

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

Dehşet Sokağı – Türkçe Dublaj Dehşet Sokağı izle, Dehşet Sokağı full izle, Dehşet Sokağı hd izle, Dehşet Sokağı Türkçe dublaj izle, Dehşet Sokağı 720p izle, indirmeden izle, Yeni bir eve taşınan aileyi korku dolu anlar beklemektedir.Çünkü taşındıkları bu evin için kötü ruhlar yaşamaktadır ve ailenin burada olmasından rahatsızdırlar.Onları bu evden çıkarmak için çalışan kötü ruhlar ve şeytan çıkarma işlemi yapan aileyi konu alan film 2005 yılında gösterime girmiştir.İyi seyirler.
devamını oku…

Öfke (2007) izle – Andrew Divoff – The Rage

Çarşamba, 29 Nis 2015 yorum yok

öfkeÖfke izle, full hd 720p izle, Öfke türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Öfke filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Viktor isimli çılgın bir bilim adamı balta girmemiş bir ormanda deney yapar. Deneydeki aleti ise bir virüs üzerinden çalışmaktadır. Virüsün ise en büyük özelliği sakin bir insanı bile anında öfkelendirmesidir. Kurbanlar ise vücutlarına enjekte edilen bu virüsler ile baş etmek zorunda kalacaktır.

devamını oku…

Karanlık Vadi (2014) izle – Sam Riley – Das finstere Tal

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

karanlik-vadiKaranlık Vadi izle, full hd 720p izle, Karanlık Vadi türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Karanlık Vadi filmini izle, bedava izle, donmadan izle, Avusturya’nın en yüksek bölgelerinde yer alan bir köye yabancı gelir. O yabancının o köye neden geldiğini yerliler bilmemektedir. Kimse tanımadığı için yerliler onu köylerinde istememektedir.
devamını oku…

Batman Dönüyor (1992) izle – Fantastik – Batman Returns

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

Batman-DonuyorBatman Dönüyor izle, full hd 720p izle, Batman Dönüyor türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Batman Dönüyor filmini izle, bedava izle, indirmeden izle, Batman Dönüyor serinin ilk filmini izleyenler Batman’in Joker ile olağanüstü mücadelesine hayran kalmış ve filmi soluksuz izlemişlerdir, bu beladan kurtulmayı başaran kahramanımız bu kez de Penguen ile mücadele etmek zorunda kalıyor ve bu sefer ki düşmanı biraz daha dişli görünüyor

devamını oku…

Batman 1 (1989) izle – Fantastik – Jack Nicholson

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

BatmanBatman 1 izle, full hd 720p izle, Batman 1 türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Batman 1 filmini izle, bedava izle, direk izle, Karanlık ve tehlikeli Gotham şehrinin tek koruyucusu polis departmanıdır.Komiser Gordon ve savcı Harvey’in tüm uğraşlarına rağmen şehir daha da güvensiz bir hale gelmektedir.Kara Şövalye ortaya çıkana kadar.Suçlular genelde korkak ve batıl inançları olan kişilerdir.Bundan dolayı kendine onları korkutacak gizli bir kimlik seçmiştir. O yarasadır.
devamını oku…

Ölüm Sessizliği HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

Olum-SessizligiKasabada öldürülen ve katili bulunamayan Mary Shaw dan sonra bir takım daha cinayetler işlenir. Kasaba korkuya bürünmüştür. Mary Shaw efsanesini çözmek için çok önemli bir insan yols çıkmıştır ve ne olursa olsun bu olayı çözecektir.

devamını oku…

Salgın HD izle

Cuma, 27 Şub 2015 yorum yok

Kasabada yaşayanlar psikopat birer katil olmaya başlarlar. Sebebi ise şehir sularına karışan bir maddedir. Yetkililer durumu farkedince kasaba karantina altına alınma kararı ile sarsılır. Normalde dışardan bakıldığında muhteşem görünsede içeride durum farklıdır.
devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Tüm Amigolar Ölmeli HD izle

Pazartesi, 16 Şub 2015 yorum yok

tüm amigolar ölmeliB,r grup kız amigoluk yapan bir kıza kafayı takar ve onun yerine geçmek için herşeyi yaparlar.Gittikçe sertleşen kızların planları istedigi gibi gitmez ve olay bambaşka bir hal alacaktır.

devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals