arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Burada Olan Burada Kalır Full izle – What Happens In Vegas

Pazartesi, 22 Haz 2015 yorum yok


Burada Olan Burada Kalır izle, Burada Olan Burada Kalır full izle, Burada Olan Burada Kalır hd izle, Burada Olan Burada Kalır Türkçe dublaj izle, Burada Olan Burada Kalır 720p izle, Film,Yakışıklı partiden partiye koşan Jack Fuller ile Ticaretle meşgul olan Joy McNally’nin tatil için gittikleri Las Vegas’da karşılaşmalarını ve tanışma sonrası yaşanan olayları anlatır.

devamını oku…

Ah Salak Kardeşim Full izle – Our Idiot Brother

Cuma, 12 Haz 2015 yorum yok

ah-salak-kardeşim Ah Salak Kardeşim izle, Ah Salak Kardeşim full izle, Ah Salak Kardeşim hd izle, Ah Salak Kardeşim Türkçe dublaj izle, Ah Salak Kardeşim 720p izle, Ned saf, iyi niyetli ve bardağın dolu tarafına gören modern bir hippidir. Fakat günümüz dünyası Ned’e pahallıya mal olur. Polise pazarda gündüz vakti uyuşturucu satıp, hapse girer. Çıkınca ise 3 kız kardeşinden başka gidecek yeri yoktur. Evsiz kalan Ned, Miranda, Natalie ve Liz’in yaşam düzenlerini alt üst edecektir. Yeğenlerinden daha da çocuk olması, bin türlü sakarlığı, boş boğazlığı ve hayatı hafife almasıyla kız kardeşlerini çıldırtan Ned’in başı her gün ayrı bir belaya girer, tabii çevresindekilerin de.
devamını oku…

Tabana Kuvvet Full izle – Rat Race

Perşembe, 11 Haz 2015 yorum yok

Tabana Kuvvet Tabana Kuvvet izle, Tabana Kuvvet full izle, Tabana Kuvvet hd izle, Tabana Kuvvet Türkçe dublaj izle, Tabana Kuvvet 720p izle, Las Vegas’a giden bir grup zengin milyoner, eğlenmek amacıyla üzerine kumar oynanabilecek yeni oyunlar aramaya başlarlar.Sıradan kumar yöntemlerini denemek yerine çılgın bir fikir bulacak olan milyonerler altı yabancıyı Vegas’tan Silver City’e kadar yarıştırarak galip gelene 2 milyon dolar ödül vermekte karar kılarlar. Yarışçılar aslında zavallı insanlardır: Birbirinden şanssız ve sakar olan bu insanlar, zenginlerin eğlenmesi ve konulan ödülü kazanmak uğruna acayip olaylara bulaşacak,Vegas’tan Silver City’e kadar başlarına gelmedik olay kalmayacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Çatlak Şövalyeler Full izle – Knights of Badassdom

Perşembe, 11 Haz 2015 yorum yok

catlak-sovalyeler Çatlak Şövalyeler izle, Çatlak Şövalyeler full izle, Çatlak Şövalyeler hd izle, Çatlak Şövalyeler Türkçe dublaj izle, Çatlak Şövalyeler 720p izle, Son dönemlerde gösterime giren birçok film gibi bu filmde de birçok yapım tiye alınmıştır.Filmin içinde birçok yapımla dalga geçilirken olaylar 3 arkadaşın ormana gitmesiyle başlayacaktır.Fantastik, macera ve komedi türlerinde çekilen filmin senaryosunu Kevin Dreyfuss , Matt Wall ikilisi yazarken yönetmenliğini Joe Lynch üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Çılgın Marslılar Full izle – Mars Attacks

Çarşamba, 10 Haz 2015 yorum yok

Cilgin-Marslilar Çılgın Marslılar izle, Çılgın Marslılar full izle, Çılgın Marslılar hd izle, Çılgın Marslılar Türkçe dublaj izle, Çılgın Marslılar 720p izle, Dünyaya saldırmanın zevkli olacağı konusunda fikir birliğine varmış görünen marslılar eğlence yaşamak için dünyadaki tüm binaları yıkmakta ve üstelik onlarla fotoğraf bile çektirmektedirler. Bu çılgın, büyük kafalı uzaylı yaratıkları biri durdurmazsa dünyayı yerle bir edeceklerdir.
devamını oku…

Bu Gece Benimsin Full izle – You Instead

Çarşamba, 10 Haz 2015 yorum yok

bu-gece-benimsin Bu Gece Benimsin izle, Bu Gece Benimsin full izle, Bu Gece Benimsin hd izle, Bu Gece Benimsin Türkçe dublaj izle, Bu Gece Benimsin 720p izle, Birbirlerine neredeyse düşman olarak bakan iki rock yıldızı, birbirlerine kelepçeli olarak 24 saat geçirmek zorunda kalırlar.Üstelik katıldıkları bu müzik festivalde ikili birlikte sahne alıp, konser vereceklerdir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Fokus Full izle – Focus

Çarşamba, 10 Haz 2015 yorum yok

fokus Fokus izle, Fokus full izle, Fokus hd izle, Fokus Türkçe dublaj izle, Fokus 720p izle, Hayatını dolandırıcılık yaparak kazanan Nicky’nin karşısına bir gün güzel bir kadın olan Jess çıkacaktır.Nicky bildiği herşeyi Jess’e öğreterek onunda bir profesyonel olmasını sağlamıştır.İkili sonrasında bir ortaklık kuracak ve büyük soygunlara imza atmaya başlayacaktır.Fakat bir süre sonra aralarında alevlenen aşk bu ortaklığa zarar verecektir.Heyecan dolu film sizlerle…Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Benim Şeytan Karım Full izle – North of Hell

Salı, 09 Haz 2015 yorum yok

benim-seytan-karim Benim Şeytan Karım izle, Benim Şeytan Karım full izle, Benim Şeytan Karım hd izle, Benim Şeytan Karım Türkçe dublaj izle, Benim Şeytan Karım 720p izle, Yasak ilişkiye giren bir adam ve onu bu durumdan kurtarmaya çalışan psikopat karısının hikayesinin anlatıldığı film 2014 yılında gösterime girmiştir.Senaryosunu Anthony Burns , Ted Elrick , Carlo Allen üçlüsünün yazdığı filmin yönetmenliğini Anthony Burns tek başına üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Chappie Full izle – Hugh Jackman

Salı, 09 Haz 2015 yorum yok

chappie Chappie izle, Chappie full izle, Chappie hd izle, Chappie Türkçe dublaj izle, Chappie 720p izle, Yakın bir geleceğin konu edildiği filmde robotlardan oluşan bir polis teşkilatı kurulmuştur.Öncesinde toplumun refahı ve huzurunu sağlayan polisler artık işlerini robotlara bırakmıştır.Fakat bir insan gibi programlanan robotlardan Chappie isimli robot bilinmeyen kişiler tarafından kaçıralacak ve yeniden programlanacaktır.Bu yüzden öncesinde güvenliği sağlamak için programlanan robot artık güvenliği tehdit eden bir unsur haline gelmiş ve bir anda yok edilmesi gerekecektir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Cennet Full izle – Paradise

Pazartesi, 08 Haz 2015 yorum yok

cennet Cennet izle, Cennet full izle, Cennet hd izle, Cennet Türkçe dublaj izle, Cennet 720p izle, Lamb isimli bir kadın, büyük bir uçak kazasının ardından sağ olarak kurtulmuştur, fakat onun hayata dair inancı bu kaza ile son bulacaktır.Hayatında radikal değişiklikler yapan Lamb Las Vegas’a yerleşecek ve burada iki barmenle dost olacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals