arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Tom Dick ve Harriet Türkçe HD izle

Cumartesi, 13 Eyl 2014 yorum yok

Tom Dick ve Harriet Reklam şirketinde çalışan 3 kafadarın komik olaylarına şahit olacaksınız.iyi seyirler
devamını oku…

Çılgın Hayranlar Türkçe HD izle

Cuma, 12 Eyl 2014 yorum yok

Çılgın Hayranlar Ünlü bir müzik grubunun fan hayranları olan iki öğrencinin okudukları okula bu grubu getirmek için bir fikir düşünürler.Grubu kaçırmaya karar veren arkadaşların hedefi okulun popüleri olmaktır.

devamını oku…

Afrika Macerası Türkçe HD izle

Cuma, 12 Eyl 2014 yorum yok

Afrika Macerası Amcaları ile afrika tatiline giden çocukalar burda hayvan tacirlerine karşı savaş açacaklardır.
devamını oku…

Büyük Hazine Türkçe HD izle

Perşembe, 11 Eyl 2014 yorum yok

Yıllardır hatta nesillerdir hazine peşinde koşan Gates ailesi çatlak muamelesi görmektedir.Bu ailenin hazine arama işini teslim alan son kişi benjamin franklin dir.Kimsenin varlığına inanmadığı bir hazinenin peşine düşer.
devamını oku…

Paris’te Bir Hafta Sonu Türkçe HD izle

Perşembe, 11 Eyl 2014 yorum yok

Paris’te Bir Hafta Sonu Yaşlı İngiliz çift 30. evlilik yıldönümlerini kutlamak için parise doğru yol alırlar.

devamını oku…

Cehennem Bükücüler Türkçe HD izle

Salı, 09 Eyl 2014 yorum yok

Cehennem Bükücüler Hayatlarını günahkar olarak devam ettiren bükücülerin tekrardan cehenneme girmek için verdikleri çabayı izleyeceksiniz.

devamını oku…

Yüzde Yüz Kaşmir Türkçe HD izle

Pazartesi, 08 Eyl 2014 yorum yok

Yüzde Yüz Kaşmir Bir dergide editör olan Aleksandra pariste çok lüks ve güzel bir yaşam sürmektedir.işinde oldukça iyi olan Aleksandra evlilik hayatınıda ihmal etmemektedir.Tek eksikleri çocuklarının olmamasıdır.Bunun üzerine 7 yaşındaki bir çocugu evlat edinen çift düzenli giden hayatları bir anda ters teper ve herşey kötüye gitmeye başlar.
devamını oku…

Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı Türkçe HD izle

Pazartesi, 08 Eyl 2014 yorum yok

Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı Korkak biri olan Albert kasabalarına yeni gelen bir gizemli kadına aşık olur.Korkak adam bir anda cesur bir savaşçıya dönüşür.İşin kötüsü kadının belalı kocası kasabaya bu çiftten intikam almak için yola koyulmuştur bile.
devamını oku…

9 Ay Hapis Türkçe HD izle

Perşembe, 04 Eyl 2014 yorum yok

9 Ay Hapis Oldukça katı bir yapısı olan hakim Ariane Felder hamile, evet inanmak güç ama bu katı ilkelere sahip kadının hamile olduğuna inanmakta güçlük çekebilirsiniz.Bide kimden olduğunu duyunca tam bir şok geçirecek olan izleyicilemize az bi ip ucu verelim, korkunç bir suçun tek şüphelisi olan kişi Bob Nolan’dan.9 Ay Hapis filmi 2013 komedi filmidir.iyi seyirler
devamını oku…

İntiharın Eşiğinde Türkçe HD izle

Salı, 02 Eyl 2014 yorum yok

İntiharın Eşiğinde Birbirlerini daha önce hiç görmemiş va tanışmamış olan 4 kişi aile gibi görünmeye başlarlar.Karşılarına çıkan bütün sorunları beraber çözeceklerdir.
devamını oku…

Barbie Prenses Denizkızı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Barbie ve Sihirli Dünyası İnanılmaz Örümcek Adam 2 Jack Ryan Gölge Ajan