arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Dümensiz Full izle – Rudderless

Pazartesi, 25 May 2015 yorum yok

dumensiz Dümensiz izle, Dümensiz full izle, Dümensiz hd izle, Dümensiz Türkçe dublaj izle, Dümensiz 720p izle, Henüz genç yaştayken oğlunu kaybeden bir babanın acısı çok büyüktür.Filmde baba, oğlunu kaybettikten sonra onun eşyalarıyla vakit geçirmekte ve sadece onun yasını tutarak hayatına devam etmektedir.Bir gün oğlunun eşyaları arasında müzik kayıtları bulan baba, hemen harekete geçecek ve oğlunun kurmak için vaktinin olmadığı müzik grubunu onun istediği şekilde oluşturmuştur.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kasap Full izle – Beef

Pazartesi, 25 May 2015 yorum yok

kasap Kasap izle, Kasap full izle, Kasap hd izle, Kasap Türkçe dublaj izle, Kasap 720p izle, 2014 yılında gösterime giren film komedi türünde çekilmiştir.Senaryosunu Michael Ian Black , Joe Lo Truglio ikilisinin yazdığı filmin yönetmenliğini Jake Szymanski üstlenmiştir.Mahkemelerde yaşanan olayları mizahi bir dille ele alan filmin başrol oyuncuları Christopher Meloni , Angela Trimbur , Timm Sharp , Michael Ian Black , Michael Blaiklock olarak sıralanabilir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Açık Çek Full izle – Hall Pass

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

Açık Çek – Türkçe Dublaj Açık Çek izle, Açık Çek full izle, Açık Çek hd izle, Açık Çek Türkçe dublaj izle, Açık Çek 720p izle, Evli bir adama eşi tarafından başka birisi ile ilişkiye girme fırsatı verilir.Fakat sonrasında aynı hakkı kadında kullanmaya başlar ve her iki eş de evlilik dışı faaliyetlere başlayınca işler iyice karışmaya başlar ve kontrolden çıkar.2011 yılında gösterime giren filmin yönetmenliğini Bobby Farrelly, Peter Farrelly ikilisi üstlenmiştir.Romantik komedi tadında çekilen keyifli film sizlerle.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kağıt Üzerinde Mükemmel Full izle – Perfect on Paper

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

kagit-uzerinde-mukemmel Kağıt Üzerinde Mükemmel izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel full izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel hd izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel Türkçe dublaj izle, Kağıt Üzerinde Mükemmel 720p izle, Filmde Natalie ismin de ki bayan çok ünlü bir yazarın yeni roman yazımında yardım edeceğini öğrenir. Bunun üzerine yazarın yaşadığı şehir olan Los Angeles’a taşınır. Yazarın isteklerini yoğun şekilde karşılamaya çalışan Natalie kendisini bir anda iki aşkın arasında kalmış şekilde bulacaktır.2014 yılında gösterime giren filmin senaryosunu Jennifer Notas , Bob Sáenz ikilisi yazarken yönetmenliğini Ron Oliver üstlenmiştir.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Sünger Bob Kare Pantolon 3D Full izle – The SpongeBob Movie Sponge Out of Water

Cuma, 22 May 2015 yorum yok

sunger-bob-kare-pantolon-3d Sünger Bob Kare Pantolon 3D izle, Sünger Bob Kare Pantolon 3D full izle, Sünger Bob Kare Pantolon 3D hd izle, Sünger Bob Kare Pantolon 3D Türkçe dublaj izle, Sünger Bob Kare Pantolon 3D 720p izle, Burger Beard, adındaki bir deniz korsanı SüngerBob’un maceralarını anlatan kitabı bulmaya karar verir.Bu kitabı diğerlerinden daha farklı kılan şey ise içinde yazan herşeyi gerçeği çevirebilme özelliğine sahiptir.Macera dolu bir seyir sizlerle.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Sıkı Aynasızlar Full izle – Hot Fuzz

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

Sıkı Aynasızlar Sıkı Aynasızlar izle, Sıkı Aynasızlar full izle, Sıkı Aynasızlar hd izle, Sıkı Aynasızlar Türkçe dublaj izle, Sıkı Aynasızlar 720p izle, doğrudan izle, Angel, Londra caddelerinde asayiş ve huzuru sağlamak için çalışan çok iyi polistir.Yaptığı işin hakkını veren Angel diğer polis arkadaşlarına göre daha fazla olayı daha kısa zamanda çözme yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmektedir.Onun yanında diğer polislerin verimi düşmemesi için üstleri İngiltere’nin en sakin ve huzurlu kasabasına tayin edecektir.Hiç bir olayın yaşanmadığı bu yerde yaşamaya alışmakta zorlanan Angel zamanla tembelleştiğini düşünmeye başlayacaktır.Önceki gibi hızlı bir hayatı olmadığı için yanındaki ortağıyla birlikte yaptığı devriye gezilerinden başka bir işe yaramamaya başlayacaktır.Fakat olaylar bir anda çark edecek ve bu sakin kasabada tuhaf şeyler yaşanmaya başlayacaktır.Angel önce olayların içinde başka birşeyin olduğunu düşünsede aklını kaçırdığından da şüphelenecektir.Fakat bu durumun üzerine gidecek ve tıpkı Londra’da olduğu gibi burada da huzuru sağlamak için elinden geleni yapacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kung Fu Sokağı Full izle – Kung Fu Hustle

Cuma, 15 May 2015 yorum yok

Kung-Fu-Sokagi-150x150 Kung Fu Sokağı izle, Kung Fu Sokağı full izle, Kung Fu Sokağı hd izle, Kung Fu Sokağı Türkçe dublaj izle, Kung Fu Sokağı 720p izle, ücretsiz izle, Sing, dönemin ünlü çetesi Balta grubuna katılmak istesede bunun için ne yapması gerektiğini bilmeyen biridir.Sırf gruba katılmak için bir gün arkadaşlarıyla toplanıp bir mahalleden haraç kesmek isteyecektir.Kendini çete elemanı gibi tanıtan Sign neye uğradığını şaşırır.Çünkü çete kendisinden birkaç dakika önce burada aynı görevi yapıp gitmiştir.Keyifli film sizleri bekliyor.
devamını oku…

Tekme Düşkünü (2006) izle – Komedi – The Foot Fist Way

Cuma, 01 May 2015 yorum yok

tekme-duskunuTekme Düşkünü izle, full hd 720p izle, Tekme Düşkünü türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Tekme Düşkünü filmini izle, bedava izle, online izle, Fred aşırı sorunlu bir tekvando öğretmenidir. Kendisi gibi bir öğretmen daha vardır ve fred ondan kıl olmaktadır.
devamını oku…

Evim Evim (2013) izle – Komedi – Home Sweet Home

Çarşamba, 29 Nis 2015 yorum yok

evim-evimEvim Evim izle, full hd 720p izle, Evim Evim türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Evim Evim filmini izle, bedava izle, kesintisiz izle, Yetikiler Güney Kıbrıs ülkesinin kullanılmayan eski bir maden alanın da petrol çıktığı haberini alırlar. Hemen o bölgeyi satın almaya çalışan yetkililer çalışma başlatırlar. Ancak o bölge de evi olan ve çok huysuz bir adam evini satmak istemeyince komedi dolu dakikalar baş gösterir.
devamını oku…

Rus Bebekler (2005) izle – Cedric Klapisch – Les Poupées Russes

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

Rus-BebeklerRus Bebekler izle, full hd 720p izle, Rus Bebekler türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Rus Bebekler filmini izle, bedava izle, online izle, Fransız Xavier’in, İspanyolca öğrenmek için AB bursuyla Barselona’ya gidip, Avrupa’nın altı farklı ülkesinden gelen insanlarla kaynaştıktan sonra Paris’teki sevgilisinin yanına dönmesinin ardından 5 yıl geçmiştir.Hem maddi hem de romantik cephede yaşadığı sıkıntılar onu önce Londra’ya, ardından Saint Petersbourg’a sürükleyecektir.

devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals