arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Şimşek Çarpması HD izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

Uzun Dalga izle

Perşembe, 26 Mar 2015 yorum yok

uzundalgaFransız yapım komedi filmi her ne kadar kendi ülkeleri haricin de pek başarılı bulunmasa da yönetmen Lionel Baier bu sefer ön yargıları kırmaya geliyor.
devamını oku…

Kötü Kızlar Türkçe Dublaj izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

Kotu-KizlarCady sadece ve sadece özel eğitim alarak okula vs gitmeksizin bu zamana kadar böyle bir hayat sürmüştür. Yaş 15 olur ve okula başlar. Orman kuralları geçerli değildir. Ayrıca okuldaki en popüler kızın eski erkek arkadaşına aşık olmuştur.

devamını oku…

Bebek Panda Full izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

bebek-pandaBir hapşırması ile sosyal medyada fenomen haline gelen panda çok büyük bir kitlenin sevgisini kazanır. Bir hayvanat bahçesi sahibide videoda pandayı izler ve kendi hayvanat bahçesine hareket kazandırması için onun peşine düşer.

devamını oku…

Tekme Düşkünü izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

tekme-duskunuFred aşırı sorunlu bir tekvando öğretmenidir. Kendisi gibi bir öğretmen daha vardır ve fred ondan kıl olmaktadır.
devamını oku…

Zamanda Aşk HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

zamanda-askAileck sıra dışı yetenekleri olan tim in ailesi bu özelliklerini sadece hayatlarının bazı kısımlarını değiştirmek için kullanırlar. Tim bir gün mary isimli bir güzele aşık olur. Londraya taşınan tim aşkını şekillendirmek için gizlice yeteneklerini kullanır.
devamını oku…

Rus Bebekler HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

Rus-BebeklerFransız Xavier’in, İspanyolca öğrenmek için AB bursuyla Barselona’ya gidip, Avrupa’nın altı farklı ülkesinden gelen insanlarla kaynaştıktan sonra Paris’teki sevgilisinin yanına dönmesinin ardından 5 yıl geçmiştir.Hem maddi hem de romantik cephede yaşadığı sıkıntılar onu önce Londra’ya, ardından Saint Petersbourg’a sürükleyecektir.

devamını oku…

Yarış HD izle

Salı, 03 Mar 2015 yorum yok

yarısBaşrol de yer alan Roy’un en büyük tutkusu araba yarışlarına katılmaktır. Oldukça dikkat çeken ve pahalı bir sarı mustang marka arabası vardır. Roy bu arada bir kız evlat sahibidir. Ancak kızından uzaktadır. Roy ilk araba yarışına katılır ve kendini yeterince kanıtlar. Kendini kanıtladıktan sonra ise Norveç ülkesin de yasa dışı yarışlara katılacaktır.
devamını oku…

Popüler HD izle

Perşembe, 26 Şub 2015 yorum yok

populer-izleRose babası ile birlikte yaşamaktadır.Babası küçük bir dükkan işletmektedir.Rose’un oto tamircisinin oğlu ile evlenmesini ister ancak Rose bunu kabul etmez.Lisieux’ye giden Rose bir iş başvurusunda bulunur.Louis Echard’ın yanında sekreterlik için başvuru yapan Rose’un ilk randevusu başarız olur.Ancak Louis onun hızlı daktilo kullandığını görünce daktilo yarışmalarından birine katılmasını söyler.

devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Akrep Kral 4 Salak ile Avanak Geri Dönüyor Tanrılar ve Krallar Yıldızlararası Titanların Savaşı