arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Dün Gece Hakkında HD izle

Perşembe, 27 Kas 2014 yorum yok

dun_gece_hakkinda filmin konusu olan İki çift bir bardan yatak odasına geçip daha sonrasında ise gerçek dünya da teste tabii tutulmaktadır. Bu iki çiftin aşk ve hayat hikayelerini anlatan romantik komedi filmidi ekrana sizleri kitleyecektir.
devamını oku…

Zorlu Sürüş Türkçe HD izle

Çarşamba, 19 Kas 2014 yorum yok

zorlu_surus Jane başarılı bir yarış sürücüsüdür ancak bırakmıştır.Şimdi ise şöförlük dersi veren Jane bir mafya çetesi tarafından kaçırılarak pis işlerinde zorla kullanacaklardır.

devamını oku…

Aşkla Bağlı Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

aşklabaglıBeğenilen yazarın çocuğu ve eski karısıyla birlikte geçirdikleri mutlu ve sevgi dolu yılları anlatan bir filmdir.

devamını oku…

Zip Zap ve Büyük Gizem Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

Zip-Zap-ve-Büyük-GizemFilmde;ailesi tarafından cezalandırılan iki kardeşin gönderildikleri okulda yaşadıkları anlatılıyor.

devamını oku…

Müebbet Kuşları Türkçe HD izle

Cumartesi, 08 Kas 2014 yorum yok

Muebbet-KuslariRay Gibson Swanksy’s kulübünde bir sonraki kurbanı olacak Claude Banks’i izlemektedir.Claude’nin cüzdanını çaldığında Swanky’e olan tüm borçlarını ödeyeceğini düşünür.Ancak cüzdanını çaldığı Banks parasız pulsuz bir banka çalışanıdır.

devamını oku…

Ailemle Haftasonu Türkçe HD izle

Perşembe, 06 Kas 2014 yorum yok

ailemlehaftasonu16 yaşındaki kızın katıldığı yarışmayı kaçırmaları sonucu ailesini rehin alması anlatılıyor.

devamını oku…

Hesaplaşma Zamanı Türkçe HD izle

Perşembe, 06 Kas 2014 yorum yok

hesaplaşmazamanıFilm,30 yıl önce iki ezeli rakip olan ve son zamanları için büyük bir maça hazırlanan iki boksörün yaşadıklarını anlatıyor.

devamını oku…

Pislikler Türkçe HD izle

Salı, 04 Kas 2014 yorum yok

pisliklerFogi boşanmış ve bir çocuk sahibi olan biridir.Bir türlü yetişkin insanların aldığı sorumlulukları alamamaktadır.

devamını oku…

Gizli Yaşam Türkçe HD izle

Salı, 04 Kas 2014 yorum yok

gizliyaşamWalter bir derginin fotoğrafları ile ilgili bir bölümde çalışmaktadır.Fotoğrafları düzenlediği derginin patronları şirketi başkasına sattığını söyler.Bu sırada sorumlusu olduğu arka kapak fotoğrafının kaybolduğunu farkeder.Walter bu fotoğrafı bulabilmek için elinden geleni yapar.

devamını oku…

Dikişler Türkçe HD izle

Cumartesi, 01 Kas 2014 yorum yok

dikişlerPalyaçoluk yapan Stitches çocukların doğum günlerine katılıp onları eğlendirmektedir.Birgün gittiği bir partide oradaki çocuklar yüzünden bir kaza yapar.ayağı kayar ve bulaşık makinesindeki bir bıçağın üzerine düşer.Orada hayatını kaybeder.

devamını oku…