arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Popüler HD izle

Perşembe, 26 Şub 2015 yorum yok

populer-izleRose babası ile birlikte yaşamaktadır.Babası küçük bir dükkan işletmektedir.Rose’un oto tamircisinin oğlu ile evlenmesini ister ancak Rose bunu kabul etmez.Lisieux’ye giden Rose bir iş başvurusunda bulunur.Louis Echard’ın yanında sekreterlik için başvuru yapan Rose’un ilk randevusu başarız olur.Ancak Louis onun hızlı daktilo kullandığını görünce daktilo yarışmalarından birine katılmasını söyler.

devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Yarım Kalan Şarkı HD izle

Cuma, 20 Şub 2015 yorum yok

yarim_kalan_sarkiArthur aksi ve huysuz bir yaşlıdır.Eşi Marion kanser hastasıdır.Onun isteği üzerine bir koroya katılır.Arthur için koroda şarkı söylemek çok anlamsızdır ve karısının bu isteğini anlayamaz.Eizabeth ise koronun güzel şefidir.Arthur yaşlanmadığını ispatlamak için bu kadınla ilgilenmeye başlayacaktır.

devamını oku…

Şimşek Çarpması HD izle

Salı, 17 Şub 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

Tüm Amigolar Ölmeli HD izle

Pazartesi, 16 Şub 2015 yorum yok

tüm amigolar ölmeliB,r grup kız amigoluk yapan bir kıza kafayı takar ve onun yerine geçmek için herşeyi yaparlar.Gittikçe sertleşen kızların planları istedigi gibi gitmez ve olay bambaşka bir hal alacaktır.

devamını oku…

Mafya Sadece Yazın Öldürür HD izle

Pazartesi, 16 Şub 2015 yorum yok

mafyaBu film gerçek hayattan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan İtalyan yapım bir kara komedi filmi. Film 1970 yıllarından başlayarak 1990′lı yılları anlatan İtalya’nın en çok mafyasını barındıran Sicilya kentinde geçen 20 yılı anlatıyor.

devamını oku…

Çılgınlar Kraliçesi Türkçe HD izle

Pazar, 15 Şub 2015 yorum yok

çılgınlarkraliçesiHolly,New York’ta yaşamaktadır.Bunalıma girdiği zamanlarda Tiffany’s adlı mücevher dükkanının önüne gider ve pırlantaları seyrederken bunalımdan çıkmaya çalışır.Önceleri uyuşturucu bile denemiştir fakat bu dükkanın verdiği dinginlik ona iyi gelir.İstediği bir erkekle olabilecek güzelliğe sahiptir.Ama o komşusu olan bir yazara aşık olur.

devamını oku…

Müthiş Dadı HD izle

Perşembe, 12 Şub 2015 yorum yok

Daniel Hillard adındaki adam eşinden boşanmıştır ve çocuklarının velayeti kadında kalmıştır.Adam çocuklarını çok sever ve onlara çok düşkündür.Onları hergün görmek ister fakat kural gereği böyle bir hakkı bulunmamaktadır.Daniel Hillard, eski karısının birgün bakıcı aradığını öğrenir.Çocuklarına çok düşkün olan bu baba iş için hemen başvurur.
devamını oku…

Pislikler HD izle

Perşembe, 05 Şub 2015 yorum yok

pisliklerFogi boşanmış ve bir çocuk sahibi olan biridir.Bir türlü yetişkin insanların aldığı sorumlulukları alamamaktadır.

devamını oku…

İskelet İkizler HD izle

Pazartesi, 26 Oca 2015 yorum yok

iskelet-ikizlerMaggie ve Milo ikiz kardeştir bu ikizler hayatın zorluklarına karşı tek başlarına mücadele vermiş olsalarda bir gün ayrı düşerler.10 yıl sonra biraraya gelmeyi başaran ikizler çok tuhaf bir olay ile karşılaşacaklardır.

devamını oku…