arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Bu Bir Felaket Türkçe HD izle

Perşembe, 18 Ara 2014 yorum yok

bubirfelaket2012 yılında vizyona giren Bu Bir Felaket filminde;Çok iyi dost olan dört çift pazar kahvaltısı için bir araya gelirler.İlk başta herşey normal bir buluşma gibi görünsede bir süre sonra hayatta kalma savaşına döner.Evde mahsur kalırlar.Ayrıca dünyanın sonuda gelmektedir.Film sinama sevenler tarafından oldukça beğenilerek sinemalar puanı olarak 6.5 almıştır.

devamını oku…

Zorlu Sürüş Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

zorlu_surus Jane başarılı bir yarış sürücüsüdür ancak bırakmıştır.Şimdi ise şöförlük dersi veren Jane bir mafya çetesi tarafından kaçırılarak pis işlerinde zorla kullanacaklardır.

devamını oku…

İntiharın Eşiğinde Türkçe HD izle

Pazartesi, 15 Ara 2014 yorum yok

İntiharın Eşiğinde Birbirlerini daha önce hiç görmemiş va tanışmamış olan 4 kişi aile gibi görünmeye başlarlar.Karşılarına çıkan bütün sorunları beraber çözeceklerdir.
devamını oku…

Herşey Pırıl Pırıl HD izle

Pazartesi, 15 Ara 2014 yorum yok

herseypirilpirilKanadalı adam iş hayatı için belli bir süreliğine New York’a eyaletine giderler. New york’a gitme amaçları ise noelin yaklaşması ile beraber New York’ta noel ağaçları satıp büyük paralar kazanmaktır.Keyifli seyirler dileriz.

devamını oku…

Şef HD izle

Cuma, 12 Ara 2014 yorum yok

şefCasper parmak ile gösterilen işine çok iyi bir aşçıdır. Fakat bir zaman sonra artık bazı şeyler ters gitmeye başlar ve yaptığı güzel kariyeri gittikçe düşüşe geçer.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Attila Marcel HD izle

Çarşamba, 10 Ara 2014 yorum yok

attila_marcePaulu anne ve babsını kaybettikten sonra iki tezesi ile yaşamaya mecbur kalır.Ancak hayatında büyük problem vardır ki iki tezede biraz tuhaftır.
devamını oku…

Çakma Polisler HD izle

Pazartesi, 08 Ara 2014 yorum yok

cakma-polislerJustin ve Ryan maskeli baloya polis kıyafeti ile gitmeye karar verirler.Baloda kadınların dikkatini çekmeleri üzerine ikili bu işi ilerleterek polislige soyunurlar.

devamını oku…

Tüm Amigolar Ölmeli HD izle

Pazartesi, 01 Ara 2014 yorum yok

tüm amigolar ölmeliB,r grup kız amigoluk yapan bir kıza kafayı takar ve onun yerine geçmek için herşeyi yaparlar.Gittikçe sertleşen kızların planları istedigi gibi gitmez ve olay bambaşka bir hal alacaktır.

devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Cumartesi, 29 Kas 2014 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Dün Gece Hakkında HD izle

Perşembe, 27 Kas 2014 yorum yok

dun_gece_hakkinda filmin konusu olan İki çift bir bardan yatak odasına geçip daha sonrasında ise gerçek dünya da teste tabii tutulmaktadır. Bu iki çiftin aşk ve hayat hikayelerini anlatan romantik komedi filmidi ekrana sizleri kitleyecektir.
devamını oku…