arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Şimşek Çarpması HD izle

Çarşamba, 28 Oca 2015 yorum yok

40 yaşın da bekar olan Ricky bir restorant ta müdürlük yapmaktadır. Beklediği ve kafasında ki özelliklerde ki kadınıda bir arkadaşlık sitesinde bulur. Ancak bir problem vardır. Bulduğu ve işte bu dediği kadın evli bir kadındır.
devamını oku…

İskelet İkizler HD izle

Pazartesi, 26 Oca 2015 yorum yok

iskelet-ikizlerMaggie ve Milo ikiz kardeştir bu ikizler hayatın zorluklarına karşı tek başlarına mücadele vermiş olsalarda bir gün ayrı düşerler.10 yıl sonra biraraya gelmeyi başaran ikizler çok tuhaf bir olay ile karşılaşacaklardır.

devamını oku…

Evim Evim HD izle

Çarşamba, 14 Oca 2015 yorum yok

evim-evimYetikiler Güney Kıbrıs ülkesinin kullanılmayan eski bir maden alanın da petrol çıktığı haberini alırlar. Hemen o bölgeyi satın almaya çalışan yetkililer çalışma başlatırlar. Ancak o bölge de evi olan ve çok huysuz bir adam evini satmak istemeyince komedi dolu dakikalar baş gösterir.
devamını oku…

Milyoner Köpek HD izle

Cuma, 02 Oca 2015 yorum yok

milyoner-kopekFilm Jack Russel türündeki köpegin yaşadıklarını konu alıyor.Köpeğimiz milyoner olmuştur ancak asıl zenginliğin dostluk ve arkadaşlık olduğunu anlamıştır.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Çılgınlar Kraliçesi Türkçe HD izle

Çarşamba, 31 Ara 2014 yorum yok

çılgınlarkraliçesiHolly,New York’ta yaşamaktadır.Bunalıma girdiği zamanlarda Tiffany’s adlı mücevher dükkanının önüne gider ve pırlantaları seyrederken bunalımdan çıkmaya çalışır.Önceleri uyuşturucu bile denemiştir fakat bu dükkanın verdiği dinginlik ona iyi gelir.İstediği bir erkekle olabilecek güzelliğe sahiptir.Ama o komşusu olan bir yazara aşık olur.

devamını oku…

Yarış HD izle

Salı, 30 Ara 2014 yorum yok

yarısBaşrol de yer alan Roy’un en büyük tutkusu araba yarışlarına katılmaktır. Oldukça dikkat çeken ve pahalı bir sarı mustang marka arabası vardır. Roy bu arada bir kız evlat sahibidir. Ancak kızından uzaktadır. Roy ilk araba yarışına katılır ve kendini yeterince kanıtlar. Kendini kanıtladıktan sonra ise Norveç ülkesin de yasa dışı yarışlara katılacaktır.
devamını oku…

Tüm Amigolar Ölmeli HD izle

Perşembe, 25 Ara 2014 yorum yok

tüm amigolar ölmeliB,r grup kız amigoluk yapan bir kıza kafayı takar ve onun yerine geçmek için herşeyi yaparlar.Gittikçe sertleşen kızların planları istedigi gibi gitmez ve olay bambaşka bir hal alacaktır.

devamını oku…

Mafya Sadece Yazın Öldürür HD izle

Perşembe, 25 Ara 2014 yorum yok

mafyaBu film gerçek hayattan esinlenerek beyaz perdeye aktarılan İtalyan yapım bir kara komedi filmi. Film 1970 yıllarından başlayarak 1990′lı yılları anlatan İtalya’nın en çok mafyasını barındıran Sicilya kentinde geçen 20 yılı anlatıyor.

devamını oku…

Ninjalar Vampirlere Karşı HD izle

Çarşamba, 24 Ara 2014 yorum yok

ninjalarvevampirlerAaron’un hayatı sıradan gitmektedir. Sıradan gitmesine karşın hayatından gayet memnun ve mutludur. Aaron aynı zaman da çok sevdiği kız arkadaşı ile gelecek planları kurmaktadır. Aaron çok yakın bir zaman da kız arkadaşına evlilik teklif etmeye hazırlanıyordur. Ancak bir gün kız arkadaşı ile beraber yemek yerken bir anda etraflarını saran vampirler gelene kadar.Vampirler sevgilisine saldırır ve ölümüne neden olurlar.Aaron artık intikam peşindedir.

devamını oku…

Çıtır Kızlar HD izle

Salı, 23 Ara 2014 yorum yok

citir-kizlarViolet Sanford şarkıcı olmak hayaliyle 21 yaşında evini terkederek New York’a gelir. Ancak hiç birşey umduğu gibi gitmez ve istediklerini yapamaz. Bir gün “Coyote Ugly” barında çalışan Zoe, Rachel ve Cammie ile tanışır.
devamını oku…