arşiv

‘Komedi Filmleri’ kategorisi için arşiv

Dişi Vampirler Türkçe HD izle

Pazartesi, 20 Eki 2014 yorum yok

dişivampirler Goody ve Stacy yalnız yaşayan iki kadındır.Bu iki kadın gece vardiyalarına çıkar ve vampir olarak yaşarlar.Beraber yaşayan bu ikili insanların ve farelerin kanını emerek beslenir.Farklı hayatlar yaşayıp bu yönlerini gizlerler ama yinede karşılarına çıkan adamlara karşı farklı duygular hissedeceklerdir.

devamını oku…

Büyükler 2 Türkçe HD izle

Cumartesi, 18 Eki 2014 yorum yok

buyukler-2-film-izleBir aile çocukluklarının geçtiği büyüdükleri kasabaya tekrar dönerler.Lenny tekrar döndüğü kasabasında eski sorunlu insanlarla,yeni sorunlu insanlarla ve bütün insanlarla yeniden karşılaşacaktır.

devamını oku…

Gezegen 51 Türkçe HD izle

Cuma, 17 Eki 2014 yorum yok

gezegenAmerikalı astronot Kaptan Charles 51.gezegene ilk gittiğinde orada kimsenin yaşamadığını düşünmekteydi.Fakat yeşil renkli canlıların yaşadığını gördü.Yeşil renkli canlılarında insanlar gibi hayatı vardı.Ama astronotların onların gezegenine gitmesi hiç hoşlarına gitmemişti huzursuz olmuşlardı.İnsanların uzaylılar için verdiği tepkiyi bu seferde onlar vermekteydi.

devamını oku…

Ben Böyleyim Türkçe HD izle

Perşembe, 16 Eki 2014 yorum yok

ben_boyleyim_film_izleMr.Simon öğretmendir ve uzun yıllardır kendini mesleğine verdiği için kariyer ve deneyim sahibidir.Öğrencilerin dilinden anlar.Fakat yeni sınıfında değişik davranışlarda bulunan öğrenciler vardır.Daha önce böylelerini hiç görmemişti.Öğrenciler ırkçılık yapmaktadır ve diğer insanlara karşı ayrımcı davranmaktadır.Simon öğrencilere sözünü dinletebilmek için farklı yöntemlere başvuracaktır.

devamını oku…

Aşk Arayışı Türkçe HD izle

Perşembe, 16 Eki 2014 yorum yok

aşkarayışıGenç bir arkadaş grubu yarışmalara katılmak için yüzme takımı kurmuşlardır.Takım,başarılı olabilmek için ülkedeki en başarılı yüzme hocalarından birisi ile anlaşmak ister.Fakat hocayla anlaşmak yerine onu kaçırmayı tercih ederler.Ülkenin en iyi hocasına sahip olan takım kazanmak için herşeyi yapabileceklerini göstermiş olur.

devamını oku…

Son Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

songörevJoe suçlularla mücadele eden inatçı bir dedektiftir.Jimmy Dix ise ünlü bir amerikan futbolcusudur.İkili başlarına gelecek olayları hissedip üstesinden gelmek için mücadele eder.Bir araya geldiklerinde komik durumlar ortaya çıkar.

devamını oku…

Violet ve Daisy Türkçe HD izle

Salı, 14 Eki 2014 yorum yok

violet_and_daisy_film_izle_afis_2011 (1) İki genç kız,sıradan bir yaşam sürmektedir.Köle gibi çalışarak para kazanmaktansa suikastçı olmayı tercih ederler.Kendi kendilerine yapabilecekleri işler alarak kiralık katil görevini yaparlar ve istedikleri parayı alırlar.Güzelliklerini de işlerine katan ikili son işlerinde zorlanacaklardır.

devamını oku…

Yedi Psikopat Türkçe HD izle

Cumartesi, 11 Eki 2014 yorum yok

yedi-psikopat-film-izle-afisMarty uzun zamandır kafa yorduğu Yedi Psikopat adlı kitabını yazmaya çalışan bir adamdır.Billy,işsiz ama hayatını devam ettirebileceği parayı zenginlerin köpeklerini kaçırıp tehdit yoluyla kazanmaktadır.Marty’i çok sever.Hans Marty’nin eski suç ortağıdır.Bu üçlü birgün yanlış birinin köpeğini kaçırırlar.Hayatları böyle hareketlenmişken Marty,kitabı için gereken ilhamı elde edecektir.

devamını oku…

Aşk Tarifi Türkçe HD izle

Cuma, 10 Eki 2014 yorum yok

asktarifi Restoranda baş aşçı olarak çalışan Kate Armstrong işletmesini çok büyük titizlikte yönetmektedir.Kuralcı, mükemmelliyetci ve pek çok takıntısı olan bir karaktere sahiptir.Yaptığı işi ön plana aldığı için hayatı da çoğu kişiye göre sıkıcıdır. Ancak onun hayatı yeğen Zoe’nun onu ziyarete gelmesiyle kısmen değişir. Yeğenine bakarken kuralları çiğnemek zorunda kalır ve bu sırada Nick adında bir adamla tanışır.Kate bu adama yavaş yavaş aşık olmaktadır…

devamını oku…

Wasabi Türkçe HD izle

Perşembe, 09 Eki 2014 yorum yok

wasabi Hubbert Fiorentini vicdanlı bir polis olmasına rağmen işi olduğu zaman kimseyi dinlemez ve gerekirse kaba kuvvette kullanır.Farkında olmadan emniyet müdürünün oğlunu döver ve bu olaydan sonra uzun zamandır çalışan Hubbert tatile çıkar.Fakat tatilde uzun zamandır görmediği ama aşık olduğu Japon sevgilisinden telefon alır.

devamını oku…

Titanların Savaşı izle Kolpaçino 1 izle Ada Zombilerin Düğünü izle İncir Çekirdeği izle Banka İşi izle