arşiv

‘Gizem Filmleri’ kategorisi için arşiv

Kaçış Planı Türkçe HD izle

Çarşamba, 10 Eyl 2014 yorum yok

Kaçış Planı İşinde son derece iyi olan Ray Breslin adındaki güvenlik tasarımcısı, nerden bilebilirdiki kendi tasarladığı hapishaneye bir gün düşeceğini

devamını oku…

Kayıp Ruhlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 03 Eyl 2014 yorum yok

Kayıp Ruhlar James ve Jennifer adındaki çift oğulları için hayata tekardan yeni bir sayfa açmaya karar verirler.Fakat eski evlerinde bir müddet daha bulunmaları gerekmektedir.Zamanla bu evde 9 ölü çocuğun ruhunun dolaştıgını anlarlar.
devamını oku…

Geçmiş Türkçe HD izle

Perşembe, 24 Tem 2014 yorum yok

Geçmiş Sinema 4 senedir ayrı yaşayan Marie ile İranlı Ahmed resmen boşanmışlardır.Ahmed ülkesine döner ancak marienin onu çağırması üzerine parise geri döner.Marie ona resmiyette boşanmayı teklif edecektir.Çünkü onun yeni sevgilisi vardır.
devamını oku…

Prestij Türkçe HD izle

Çarşamba, 16 Tem 2014 yorum yok

Filmde iki ilüzyon arasında yaşanan ölümcül rekabeti izleyeceksiniz.En iyi filmler arasında yer alan bu filmi sitemizden türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
devamını oku…

Vanilla Sky Türkçe HD izle

Cuma, 04 Tem 2014 yorum yok

Vanilla-Sky İhtişamlı bir yaşantıya sahip olan David ünlü bir yayıncıdır.Dışardan herkesin imrendiği bir hayata sahip olan David aslında bir takım sorunlarla boğuşmaktadır.
devamını oku…

Kafesteki Kadın Türkçe HD izle

Cumartesi, 28 Haz 2014 yorum yok

Kafesteki Kadın Filmde, polis Carl ve yardımcısı Esad kendilerine verilen görevde bir kaybolma vakasını araştırmaya başlarlar.Bu ikili birden kendilerini gizemli bir davanın içinde bulurlar.
devamını oku…

Alex Cross Türkçe HD izle

Çarşamba, 25 Haz 2014 yorum yok

Alex Cross Dedektif Dr. Alex Cross yakın bir tanıdığının öldürülmesi üzerine katilin peşine düşer ve bir gerçekle daha karşılaşır.Katilin ilk cinayeti değildir.
devamını oku…

Kana Susadım Türkçe HD izle

Salı, 24 Haz 2014 yorum yok

Lise yıllarına atılan Jennifer zamanla okulun gözdesi olur ve ponpon kızların başında görev alır.Ancak bir şeyler onu cinayet işlemeye teşebbüs eder.
devamını oku…

Tezahür Türkçe HD izle

Pazartesi, 02 Haz 2014 yorum yok

Tezahür 2014 yapımı olan tazahür filmini siz degerli izleyicilerimiz için sitemize türkçe dublaj olarak yüklemiş bulunuyoruz.

devamını oku…

The Factory Türkçe HD izle

Cumartesi, 24 May 2014 yorum yok

The Factory Polis Sadece fahişeleri öldüren bir seri katili yakalamak için kolları sıvar ancak polis mike’nin kızının peşinde olduğunu öğrendiklerinde olay farklı boyutlara gider.
devamını oku…

Barbie Prenses Denizkızı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Barbie ve Sihirli Dünyası İnanılmaz Örümcek Adam 2 Jack Ryan Gölge Ajan