arşiv

‘Gizem Filmleri’ kategorisi için arşiv

Geçmişin Sırları Türkçe HD izle

Pazartesi, 20 Eki 2014 yorum yok

gecmisin-sirlari-film-izle Ben Shepard adında bir gazeteci,hiç kimsenin bilmediği bir kimliği yıllar sonra gün yüzüne çıkarmaktadır. Jim Grant senelerce kimliğini gizlemiş bir teröristtir. Otuz yıl sonra yanına gelen bir gazeteci onun herkesten sakladığı gerçeği öğrenmiştir ve onu ele vermeye kararlıdır.

devamını oku…

Son Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

songörevJoe suçlularla mücadele eden inatçı bir dedektiftir.Jimmy Dix ise ünlü bir amerikan futbolcusudur.İkili başlarına gelecek olayları hissedip üstesinden gelmek için mücadele eder.Bir araya geldiklerinde komik durumlar ortaya çıkar.

devamını oku…

The East Türkçe HD izle

Pazartesi, 13 Eki 2014 yorum yok

the_east_2013_film_izle_afis (1) Eski bir FBI ajanı olan Sarah memurluktan da ayrılmıştır.Yeni iş aramaya başladıktan sonra önemli bir firmanın güvenlik görevlisi olur.Önemli insanlara güvenlik desteği sağlar.Patronu kısa zaman sonra onun yeteneğini görünce büyük bir terör örgütünün içine sızmasını ister.The east adındaki grup yolsuzluktan başlamak üzere birçok suça sahip insanları ve firmaları kökünden yok etmektedir.

devamını oku…

Aşk Limanı Türkçe HD izle

Cumartesi, 04 Eki 2014 yorum yok

aşklimanı Genç ve güzel bir kadın Amerika’nın kuzeyindeki bir kasabaya taşınır burada kimseyle yakınlık kurmayınca bütün dikkatleri üzerine toplar.Halk onun hakkında sorular üretip kendilerince cevaplar bulurlar.Genç kadın yeni hayatına alışmaya başlar.Alex adında bir adamla bir ilişki yaşamaya başlar.Fakat karanlık sırlar hayatına korkunç bir şekilde girer.

devamını oku…

Kaçış Planı Türkçe HD izle

Çarşamba, 10 Eyl 2014 yorum yok

Kaçış Planı İşinde son derece iyi olan Ray Breslin adındaki güvenlik tasarımcısı, nerden bilebilirdiki kendi tasarladığı hapishaneye bir gün düşeceğini

devamını oku…

Kayıp Ruhlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 03 Eyl 2014 yorum yok

Kayıp Ruhlar James ve Jennifer adındaki çift oğulları için hayata tekardan yeni bir sayfa açmaya karar verirler.Fakat eski evlerinde bir müddet daha bulunmaları gerekmektedir.Zamanla bu evde 9 ölü çocuğun ruhunun dolaştıgını anlarlar.
devamını oku…

Geçmiş Türkçe HD izle

Perşembe, 24 Tem 2014 yorum yok

Geçmiş Sinema 4 senedir ayrı yaşayan Marie ile İranlı Ahmed resmen boşanmışlardır.Ahmed ülkesine döner ancak marienin onu çağırması üzerine parise geri döner.Marie ona resmiyette boşanmayı teklif edecektir.Çünkü onun yeni sevgilisi vardır.
devamını oku…

Prestij Türkçe HD izle

Çarşamba, 16 Tem 2014 yorum yok

Filmde iki ilüzyon arasında yaşanan ölümcül rekabeti izleyeceksiniz.En iyi filmler arasında yer alan bu filmi sitemizden türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
devamını oku…

Vanilla Sky Türkçe HD izle

Cuma, 04 Tem 2014 yorum yok

Vanilla-Sky İhtişamlı bir yaşantıya sahip olan David ünlü bir yayıncıdır.Dışardan herkesin imrendiği bir hayata sahip olan David aslında bir takım sorunlarla boğuşmaktadır.
devamını oku…

Kafesteki Kadın Türkçe HD izle

Cumartesi, 28 Haz 2014 yorum yok

Kafesteki Kadın Filmde, polis Carl ve yardımcısı Esad kendilerine verilen görevde bir kaybolma vakasını araştırmaya başlarlar.Bu ikili birden kendilerini gizemli bir davanın içinde bulurlar.
devamını oku…

Titanların Savaşı izle Kolpaçino 1 izle Ada Zombilerin Düğünü izle İncir Çekirdeği izle Banka İşi izle