arşiv

‘Gizem Filmleri’ kategorisi için arşiv

Haytarma Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

haytarmaKırım Tatar halkının 18 Mayıs 1944′de Stalin tarafından sürgün edilmesi ve iki kez Sovyetler Birliği kahraman madalyası alan Kırım Tataravcı pilotu Amethan Sultan’ın hayatı anlatılmaktadır.

devamını oku…

Işığın Bittiği Yer Türkçe HD izle

Cumartesi, 08 Kas 2014 yorum yok

ışığınbittiğiyerABD’ye ait bir denizaltı keşif yapmak için gittiği yolda düşman saldırısına uğrar ve su dibine batar.Donanma saldırıyı kimin ve neden yaptığını öğrenmek için yakındaki bir petrol istasyonundan yardım ister.Onlara özel birlik ve bir denizaltı timi gönderir.

devamını oku…

Avukat Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

avukatMichael Clayton,New York’ta yaşayan bir avukattır.İşi çok iyi yaptığı için herkesin aradığı biri olmuştur.İşine ve çalıştığı firmaya çok bağlı olmasının sebebi ise kumar alışkanlığı ve yaptığı iş girişimlerinden kalan borçlarıdır.Bu borçları temizlemek için bütün gayretiyle çalışır.

devamını oku…

Geçmişin Sırları Türkçe HD izle

Pazartesi, 20 Eki 2014 yorum yok

gecmisin-sirlari-film-izle Ben Shepard adında bir gazeteci,hiç kimsenin bilmediği bir kimliği yıllar sonra gün yüzüne çıkarmaktadır. Jim Grant senelerce kimliğini gizlemiş bir teröristtir. Otuz yıl sonra yanına gelen bir gazeteci onun herkesten sakladığı gerçeği öğrenmiştir ve onu ele vermeye kararlıdır.

devamını oku…

Son Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

songörevJoe suçlularla mücadele eden inatçı bir dedektiftir.Jimmy Dix ise ünlü bir amerikan futbolcusudur.İkili başlarına gelecek olayları hissedip üstesinden gelmek için mücadele eder.Bir araya geldiklerinde komik durumlar ortaya çıkar.

devamını oku…

The East Türkçe HD izle

Pazartesi, 13 Eki 2014 yorum yok

the_east_2013_film_izle_afis (1) Eski bir FBI ajanı olan Sarah memurluktan da ayrılmıştır.Yeni iş aramaya başladıktan sonra önemli bir firmanın güvenlik görevlisi olur.Önemli insanlara güvenlik desteği sağlar.Patronu kısa zaman sonra onun yeteneğini görünce büyük bir terör örgütünün içine sızmasını ister.The east adındaki grup yolsuzluktan başlamak üzere birçok suça sahip insanları ve firmaları kökünden yok etmektedir.

devamını oku…

Aşk Limanı Türkçe HD izle

Cumartesi, 04 Eki 2014 yorum yok

aşklimanı Genç ve güzel bir kadın Amerika’nın kuzeyindeki bir kasabaya taşınır burada kimseyle yakınlık kurmayınca bütün dikkatleri üzerine toplar.Halk onun hakkında sorular üretip kendilerince cevaplar bulurlar.Genç kadın yeni hayatına alışmaya başlar.Alex adında bir adamla bir ilişki yaşamaya başlar.Fakat karanlık sırlar hayatına korkunç bir şekilde girer.

devamını oku…

Kaçış Planı Türkçe HD izle

Çarşamba, 10 Eyl 2014 yorum yok

Kaçış Planı İşinde son derece iyi olan Ray Breslin adındaki güvenlik tasarımcısı, nerden bilebilirdiki kendi tasarladığı hapishaneye bir gün düşeceğini

devamını oku…

Kayıp Ruhlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 03 Eyl 2014 yorum yok

Kayıp Ruhlar James ve Jennifer adındaki çift oğulları için hayata tekardan yeni bir sayfa açmaya karar verirler.Fakat eski evlerinde bir müddet daha bulunmaları gerekmektedir.Zamanla bu evde 9 ölü çocuğun ruhunun dolaştıgını anlarlar.
devamını oku…

Geçmiş Türkçe HD izle

Perşembe, 24 Tem 2014 yorum yok

Geçmiş Sinema 4 senedir ayrı yaşayan Marie ile İranlı Ahmed resmen boşanmışlardır.Ahmed ülkesine döner ancak marienin onu çağırması üzerine parise geri döner.Marie ona resmiyette boşanmayı teklif edecektir.Çünkü onun yeni sevgilisi vardır.
devamını oku…

Hancock izle Çıplak Silah 3 Devlet Düşmanı izle Tokarev izle Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2