arşiv

‘Gizem Filmleri’ kategorisi için arşiv

23 Numara (2007) izle – Joel Schumacher – The Number 23

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

Ölüm Sessizliği HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

Olum-SessizligiKasabada öldürülen ve katili bulunamayan Mary Shaw dan sonra bir takım daha cinayetler işlenir. Kasaba korkuya bürünmüştür. Mary Shaw efsanesini çözmek için çok önemli bir insan yols çıkmıştır ve ne olursa olsun bu olayı çözecektir.

devamını oku…

Kayıp Kız HD izle

Çarşamba, 04 Mar 2015 yorum yok

kayip-kiz-hdizlemeNick ve Amy Dunne çifti evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanmaktadır. Sıcak bir yaz gününde bütün hazırlıklar tamamlanmak üzere iken tam yıl dönümü sabahında Amy aniden ortadan kaybolacaktır. Polis kadın geri dönmeyince ilk şüpheli olarak kocasının üstünde durmaktadır.
devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Hayaletli Ev HD izle

Çarşamba, 18 Şub 2015 yorum yok

Lisa doğum gününden bir gün önce ölür.Ancak Lisa artık bir ölümsüzdür.Ailesinin hepsi hayatını kaybeder ama Lisa kaza gününü hergün defalarca yaşar ve ölüp dirilmektedir.Lisa araştırmalarının sonucunda yaşadığı evin daha önce kızların kaçırılıp öldürülen bir seri katile ait olduğunu öğrenir.Seri katil öldükten sonra Haunter olmuştur ve artık Lisa’nın peşindedir.

devamını oku…

Altar HD izle

Pazartesi, 09 Şub 2015 yorum yok

Nick Willing yönetmenliğinde ki 2014 yılına ait gerilim korku ve gizem türünde ki film 4.6 imdb puanına sahiptir. Başrollerinde yer alan isimler ise Olivia Williams, Matthew Modine, Antonia Clarke’ dir .
devamını oku…

Branded HD izle

Pazar, 18 Oca 2015 yorum yok

brandedDev markaların korkunç bir küresel komplosu ile insanların zihinlerine girerek onları hayal gücünden yoksun, bağımlı ve pasif bireyler haline dönüştürdüğü distopik bir toplumda geçen karanlık ve kafa karıştıran bir yolculuğu anlatan bir filmdir.
devamını oku…

Kayıp Kurşunlar HD izle

Pazar, 18 Oca 2015 yorum yok

kayip-kursunlarYağmurlu bir gecede Shangay yakınlarındaki bir silah fabrikasında çalışan genç bir kadın, bir kutu mermi çaldığı için, patron Ding tarafından Rus ruletiyle cani bir şekilde öldürülür.Bu olayları çözmek için bir dedektif görevlendirilir ve tuhaf gerçekle yüzleşecektir.

devamını oku…

Avukat Türkçe HD izle

Pazartesi, 22 Ara 2014 yorum yok

avukatMichael Clayton,New York’ta yaşayan bir avukattır.İşi çok iyi yaptığı için herkesin aradığı biri olmuştur.İşine ve çalıştığı firmaya çok bağlı olmasının sebebi ise kumar alışkanlığı ve yaptığı iş girişimlerinden kalan borçlarıdır.Bu borçları temizlemek için bütün gayretiyle çalışır.

devamını oku…

Korku Yolu Türkçe HD izle

Cuma, 19 Ara 2014 yorum yok

korku-yoluTom ve Lucy tatil planı yaparlar ancak bu tatil planlarını sonradan değiştirerek taşra motelinde tatil yapma planı yaparlar. Motele doğru yolculuğa başlarlar. Ancak yol da giderken bir gariplik sezerler, tabelalar ve yollar hiç te normal değildir. Genç çiftler akşam olmasıyla beraber sürekli aynı yoldan geçtiklerini farkederler.
devamını oku…