arşiv

‘Gizem Filmleri’ kategorisi için arşiv

Gizli Pencere Full izle – Secret Window

Perşembe, 11 Haz 2015 yorum yok

Gizli-Pencere Gizli Pencere izle, Gizli Pencere full izle, Gizli Pencere hd izle, Gizli Pencere Türkçe dublaj izle, Gizli Pencere 720p izle, Dünyaca ünlü yazar Stephen King’in Türkiye’de ‘Gece Yarısını 2 Geçe’ ismiyle yayımlanmış kitabında yer alan ‘Gizli Pencere’ adlı,kısa öyküsünden beyaz perdeye uyarlanmış ve 2004 yılında gösterime girmiştir.Filmin konusunda bir roman yazarı olan Mort Rainey karısından hiç istemediği bir şekilde ayrılmıştır.Tam da bu dönemde küçük bir kasabada yer alan evinin bahçesinde John Shooter adlı birisiyle karşılaşır.Shooter, Rainey’in onun hikayelerini çaldığı iddiasıyla hakkını istediğini belirtmiştir.Bunu önce tehditlerle dile getiren tehlikeli adam sonrasında olayların dozunu arttırarak işi cinayete kadar sürdürünce Rainey çaresiz kalmıştır.Çünkü onun artık kendinden başka hiç dostu yoktur.Gerilim ve gizem türünde çekilen başarılı film sizlerle.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

McCanick Full izle – David Morse

Cuma, 05 Haz 2015 yorum yok

mccanick McCanick izle, McCanick full izle, McCanick hd izle, McCanick Türkçe dublaj izle, McCanick 720p izle, Bir narkotik polisi ve onun geçmişini bilen bir suçlu arasındaki kovalamacanın anlatıldığı film 203 yılında gösterime girmiştir.Senaryosunu Daniel Noah’ın yazdığı filmin yönetmenliğini Josh C. Waller üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Esrarengiz Kadın Full izle – The Unknown Woman

Pazartesi, 25 May 2015 yorum yok

Esrarengiz Kadın – Türkçe Dublaj Esrarengiz Kadın izle, Esrarengiz Kadın full izle, Esrarengiz Kadın hd izle, Esrarengiz Kadın Türkçe dublaj izle, Esrarengiz Kadın 720p izle, Geçmişle şimdiki zaman arasında kalan bir kadındır İrena.İmdb puanı 8.1 olarak belirlenen filmin senaryosunu Giuseppe Tornatore , Massimo De Rita ikilisi yazarken yönetmenliğini Giuseppe Tornatore üstlenmiştir.İtalya – Fransa ortak yapımı olan filmin başroldeki oyuncu kadrosunu Pierfrancesco Favino , Margherita Buy , Kseniya Rappoport , Ángela Molina , Claudia Gerini olarak sayabiliriz.İyi seyirler.
devamını oku…

Sky Captain ve Yarının Dünyası Full izle – Sky Captain And The World Of Tomorrow

Cuma, 22 May 2015 yorum yok

Sky Kaptan ve Yarının Dünyası – Türkçe Dublaj Sky Captain ve Yarının Dünyası izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası full izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası hd izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası Türkçe dublaj izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası 720p izle, Güzel gazeteci Polly enteresan bir şekilde ortadan kaybolan bilimadamlarına ne olduğunu araştırırken diğer yandan adeta bir kahraman pilot ilan edilen Sullivan, New York’u ele geçirmeye çalışan dev robotlarla mücadele etmektedir.İki eski sevgiliyi bir araya getiren bu serüvende onlara karizmatik komutan Franky Cook ve teknik deha Dex eşlik ediyor.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Cinayet Günlüğü Full izle – Memories Of Murder

Cuma, 22 May 2015 yorum yok

Cinayet Günlüğü Cinayet Günlüğü izle, Cinayet Günlüğü full izle, Cinayet Günlüğü hd izle, Cinayet Günlüğü Türkçe dublaj izle, Cinayet Günlüğü 720p izle, 2003 Güney Kore yapımı olan filmin yönetmenliğini Bong Joon-ho üstlenmiştir.Baskı altında olan bir ülkede bir gün tecavüz edilmiş bir kadın cesedi bulunur.Bu cinayeti çözmek için olayın başına getirilen dedektifin kullandığı sert yöntemler yüzünden işi çözmek bir yana herşey daha da zor hale gelecektir.Bunun üzerine zeki ve iş bitiriciliği ile bilinen bir dedektif daha bu iş için görevlendirilir.Fakat sonuç hep aynı olacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

23 Numara (2007) izle – Joel Schumacher – The Number 23

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

Ölüm Sessizliği HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

Olum-SessizligiKasabada öldürülen ve katili bulunamayan Mary Shaw dan sonra bir takım daha cinayetler işlenir. Kasaba korkuya bürünmüştür. Mary Shaw efsanesini çözmek için çok önemli bir insan yols çıkmıştır ve ne olursa olsun bu olayı çözecektir.

devamını oku…

Kayıp Kız HD izle

Çarşamba, 04 Mar 2015 yorum yok

kayip-kiz-hdizlemeNick ve Amy Dunne çifti evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanmaktadır. Sıcak bir yaz gününde bütün hazırlıklar tamamlanmak üzere iken tam yıl dönümü sabahında Amy aniden ortadan kaybolacaktır. Polis kadın geri dönmeyince ilk şüpheli olarak kocasının üstünde durmaktadır.
devamını oku…

Çığlık 1 HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

CiglikÜniversiteli gençleri katleden bir katili konu alan bir filmdir.

devamını oku…

Hayaletli Ev HD izle

Çarşamba, 18 Şub 2015 yorum yok

Lisa doğum gününden bir gün önce ölür.Ancak Lisa artık bir ölümsüzdür.Ailesinin hepsi hayatını kaybeder ama Lisa kaza gününü hergün defalarca yaşar ve ölüp dirilmektedir.Lisa araştırmalarının sonucunda yaşadığı evin daha önce kızların kaçırılıp öldürülen bir seri katile ait olduğunu öğrenir.Seri katil öldükten sonra Haunter olmuştur ve artık Lisa’nın peşindedir.

devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals