arşiv

‘Bilim Kurgu Filmleri’ kategorisi için arşiv

Ölümcül Kasırga HD izle

Çarşamba, 31 Ara 2014 yorum yok

kasirgaUzaylılar dünyayı yok etmek isterler. Dünyayı yok etmek için ise büyük hortumlar yaratacaklardır. Uzaylıları bir çiftçi durdurmak istemektedir. Çünkü o çiftçinin kızı ölümcül hortumları durdurabilen bir dahidir.
devamını oku…

Efsanevi Yaratıklar HD izle

Cuma, 26 Ara 2014 yorum yok

efsanevi-yaratıklarJohn Bradshaw yönetmenliğinde ki korku ve bilim kurgu kategorisinde ki 2.8 imdb puanına sahip film türkçe dublaj olarak sizlerle.
devamını oku…

Atlantik Savaşı Türkçe HD izle

Cumartesi, 20 Ara 2014 yorum yok

atlantiksavasıİnsanlar ileri zamanda yaratıklarla mücadele etmeye başlarlar.Mücadelerinde başarılı olabilmek için robotlar üretmeye karar verirler.

devamını oku…

Milyarda Bir HD izle

Salı, 09 Ara 2014 yorum yok

milyarda-bir-filmiDünyanın sonu yaklamıştır.3 çift ise aralarındaki problemleri çözerek son günlerini sevgi içinde geçirmeyi planlarlar.

devamını oku…

Lucy Türkçe HD izle

Salı, 25 Kas 2014 yorum yok

lucyYeni üretilen bir uyuşturucu maddesi Lucy üzerinde denenir.Bu olaydan sonra Lucy etrafa tam anlamıyla korku ve dehşet saçmaya başlar.
devamını oku…

Superman 5 Türkçe HD izle

Perşembe, 20 Kas 2014 yorum yok

Superman-5Superman’nin sevdigi kadın Lois’tir.Ancak uzun süre görüşmemenin etkisiyle başkası ile hayat kuran Lois Superman’in dönüşü ile ne yapacagını bilmez.

devamını oku…

Superman 4 Türkçe HD izle

Salı, 18 Kas 2014 yorum yok

superman-4Kahramanımız bu defa pelerin giymiyor ve büyük bir düşmana karşı verdigi mücadeleyi heyecanla izleyeceksiniz.

devamını oku…

Açlık Oyunları 2:Ateşi Yakalamak Türkçe HD izle

Çarşamba, 12 Kas 2014 yorum yok

açlıkoyunlarıKazandığı açlık oyunlarından sonra Katniss Everdeen galibiyetini farklı yerleri gezerek kutlamaktadır.Gezmeye yeni başladığı sıralarda kendini büyük bir olayın içinde bulur.Yeni bir mücadelenin içine giren Katniss’in rakipleri açlık oyunlarının arasında yer alan en iyilerdir.

devamını oku…

Işığın Bittiği Yer Türkçe HD izle

Cumartesi, 08 Kas 2014 yorum yok

ışığınbittiğiyerABD’ye ait bir denizaltı keşif yapmak için gittiği yolda düşman saldırısına uğrar ve su dibine batar.Donanma saldırıyı kimin ve neden yaptığını öğrenmek için yakındaki bir petrol istasyonundan yardım ister.Onlara özel birlik ve bir denizaltı timi gönderir.

devamını oku…

V for Vandetta Türkçe HD izle

Cuma, 31 Eki 2014 yorum yok

V_for_vandettaV adlı eski bir suçlu olduğu zannedilen kişi,halkına yeniden özgürlüklerini verebilmek için tek başına bütün İngiltere devletine karşı savaş vermektedir.V,geçmişte kendisi ve aileside işkence görmüş ve insanlığı elinden alınmış biridir.

devamını oku…

Orman Çetesi Mad Max 3 Jurassic Park 3 Süper Polis 4 Demir Yumruklu Adam