arşiv

‘Bilim Kurgu Filmleri’ kategorisi için arşiv

G.I. Joe:Misilleme Türkçe HD izle

Cuma, 03 Eki 2014 yorum yok

misilleme Joe’lerin en büyük düşmanı Kobra ile kozlarını paylaşmaya devam etmektedir.Kobra dışında onun etkisinde kalmış devlet adamları da bulunmaktadır.Dünya nükleer bir felaketle yüzyüze olduğu bu zaman da dünyayı kurtarma görevi G.I.Joe’lara kalır.

devamını oku…

Yargıç Dredd Türkçe HD izle

Çarşamba, 01 Eki 2014 yorum yok

dredd “Hakimler” adlı güçlerin eline geçen Amerika şehirleri,o güçlerin yönettiği yargılayıp cezalandırdığı şehirler haline gelmiştir.Dredd’e verilen görev bir çaylağı eğitmesi sonrasında en azılı suçluların olduğu bölgeye gitmesidir.Burada ölüm kalım mücadelesi vereceklerdir.

devamını oku…

Godzilla Türkçe HD izle

Perşembe, 11 Eyl 2014 yorum yok

Godzilla Godzilla isimli korkunç canavarın, insanların ona yapmış olduğu kötülüklerden sonra tekrar canlanıp onlardan intikam almaya gelir.

devamını oku…

On Bin Gün Türkçe HD izle

Çarşamba, 10 Eyl 2014 yorum yok

On Bin Gün 11 gün önce dünyaya çarparak yörüngesinden çıkan kuyruklu yıldız, insanların neredeyse sonunu getirmiştir.

devamını oku…

V For Vendetta Türkçe HD izle

Pazartesi, 08 Eyl 2014 yorum yok

Filmde, V olarak tanılan adam rejimle yönetilen ingilterenin halkına geri özgürlüklerini verebilmek adına şiddete başvurmak zorunda kalacaktır.
devamını oku…

Superman 3 Türkçe HD izle

Perşembe, 04 Eyl 2014 yorum yok

Dünyanın ekonomik sistemini alt üst edecek bir bilgisayar geliştiren Webster bilirki buna engel olabilecek tek kişinin supermandir.Fakat bu olayı engellemek için hazırladığı bir karışım ile supermanı bencil bir kişi haline getirir.

devamını oku…

Superman 2 Türkçe HD izle

Çarşamba, 03 Eyl 2014 yorum yok

3 cani yargılanmış ve başka bir boyutta hapis edilmiştir. Bir patlama sonucu bu caniler kendi günümüz boyutuna geçerler ve ortalık karışır.
devamını oku…

Hayaletler Gemisi Türkçe HD izle

Salı, 02 Eyl 2014 yorum yok

Hayaletler Gemisi Birbirlerini hiç tanımayan 7 kişi kendilerini birden bire ürkütücü bir geminin içinde bulurlar.Çok geçmeden geminin lanetli olduğunu anlayan bu kişiler bir an önce gemiden çıkış için çabalayacaklardır.
devamını oku…

Katil Timsahlar Türkçe HD izle

Cumartesi, 30 Ağu 2014 yorum yok

Katil Timsahlar Filmde timsahlarla savaşan iki ailenin hayatta kalabilmek için verdikleri yaşam savaşını izleyeceksiniz.

devamını oku…

Yarından Sonra Türkçe HD izle

Çarşamba, 23 Tem 2014 yorum yok

Yarından Sonra Uzun yıllar sonra dünya doğanın felaketleri ile yüzleşir.Los Angeles haritadan silinir.İklim uzmanı olan Jack bu durum karşısında kolarını sıvar ve bu felaketleri durdurmaya çalışır.

devamını oku…

Transformers 4 Herkül Özgürlük Savaşçısı Uyumsuz izle Ong Bak 3 Görevimiz Tehlike 4 Matrix 3