arşiv

‘Bilim Kurgu Filmleri’ kategorisi için arşiv

Ölülerin Günlüğü Full izle – Diary Of The Dead

Perşembe, 11 Haz 2015 yorum yok

Ölülerin Günlüğü Ölülerin Günlüğü izle, Ölülerin Günlüğü full izle, Ölülerin Günlüğü hd izle, Ölülerin Günlüğü Türkçe dublaj izle, Ölülerin Günlüğü 720p izle, Bir grup genç öğrenci adrenalin tutkularıyla kendilerini ormanlık arazide zombi filmi çekerken bulurlar.Fakat başta kurgu üzerine çekim yapan gençler birdenbire gerçek zombilerle karşılaşınca kameraları artık gerçekleri yansıtmaya başlayacaktır.Gözleri pek bu öğreciler zombileri tek tek çekmeye çalışarak adlarını duyurmak isteyeceklerdir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Çılgın Marslılar Full izle – Mars Attacks

Çarşamba, 10 Haz 2015 yorum yok

Cilgin-Marslilar Çılgın Marslılar izle, Çılgın Marslılar full izle, Çılgın Marslılar hd izle, Çılgın Marslılar Türkçe dublaj izle, Çılgın Marslılar 720p izle, Dünyaya saldırmanın zevkli olacağı konusunda fikir birliğine varmış görünen marslılar eğlence yaşamak için dünyadaki tüm binaları yıkmakta ve üstelik onlarla fotoğraf bile çektirmektedirler. Bu çılgın, büyük kafalı uzaylı yaratıkları biri durdurmazsa dünyayı yerle bir edeceklerdir.
devamını oku…

Chappie Full izle – Hugh Jackman

Salı, 09 Haz 2015 yorum yok

chappie Chappie izle, Chappie full izle, Chappie hd izle, Chappie Türkçe dublaj izle, Chappie 720p izle, Yakın bir geleceğin konu edildiği filmde robotlardan oluşan bir polis teşkilatı kurulmuştur.Öncesinde toplumun refahı ve huzurunu sağlayan polisler artık işlerini robotlara bırakmıştır.Fakat bir insan gibi programlanan robotlardan Chappie isimli robot bilinmeyen kişiler tarafından kaçıralacak ve yeniden programlanacaktır.Bu yüzden öncesinde güvenliği sağlamak için programlanan robot artık güvenliği tehdit eden bir unsur haline gelmiş ve bir anda yok edilmesi gerekecektir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Lanetli Yaratık Full izle – Roadkill

Cuma, 05 Haz 2015 yorum yok

Lanetli Yaratık – Türkçe Dublaj Lanetli Yaratık izle, Lanetli Yaratık full izle, Lanetli Yaratık hd izle, Lanetli Yaratık Türkçe dublaj izle, Lanetli Yaratık 720p izle, Yönetmenliğini Johannes Roberts’ın üstlendiği film 2011 yılında vizyona girmiştir.Filmde yer alan oyunculardan bazıları Eliza Bennett , Stephen Rea , Kacey Barnfield , Eve Macklin , Diarmuid Noyes olarak sayılabilir.İmdb puanı 5.9 olarak belirlenen film sizlerle…İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Cyborg (1989) izle – Terrie Batson – Jean Claude Van Damme

Cuma, 01 May 2015 yorum yok

CyborgCyborg izle, full hd 720p izle, Cyborg türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Cyborg filmini izle, bedava izle, hızlı izle, Dünyada kopan kıyamet sonrası insanlar açık çekmektedir ve bununla birliktede salgın bir hastalığın pençesine düşmüşlerdir. Bu durumdan dünyanın kurtulmasının tek bir yolu vardır oda Pearl Prophet isimli bir robotun beyinindedir fakat oda Fender ismindeki zalim birisinin tutsağıdır. Gibson Rickenbacker’in de ailesi Fender tarafından katledilmiştir ve intikamını almak için sabırsızlanmaktadır ve Gibson, Pearl’i kurtarmak için kiralanır.

devamını oku…

Atlantik Savaşı HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 1 yorum

atlantiksavasıİnsanlar ileri zamanda yaratıklarla mücadele etmeye başlarlar.Mücadelerinde başarılı olabilmek için robotlar üretmeye karar verirler.

devamını oku…

Zamanda Aşk HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

zamanda-askAileck sıra dışı yetenekleri olan tim in ailesi bu özelliklerini sadece hayatlarının bazı kısımlarını değiştirmek için kullanırlar. Tim bir gün mary isimli bir güzele aşık olur. Londraya taşınan tim aşkını şekillendirmek için gizlice yeteneklerini kullanır.
devamını oku…

Gattaca HD izle

Pazar, 22 Şub 2015 yorum yok

Genetik mühendisliği çok gelişmiştir. Artık her iş alanına göre uzman insanlar yaratılmaktadır. Normal insanların iş bulma şansı iyice azalmıştır.Vincent normal insanlardan biridir. Gattaca şirketinde temizlikçi olarak çalışacekken, komaya girmiş bir süper atletin kan örneklerini ve kimlik bilgilerini çalarak onun yerine geçmeyi istemiştir.Ancak bu yaptıgı başına büyük dert açacaktır.
devamını oku…

V for Vandetta HD izle

Cuma, 20 Şub 2015 yorum yok

V_for_vandettaV adlı eski bir suçlu olduğu zannedilen kişi,halkına yeniden özgürlüklerini verebilmek için tek başına bütün İngiltere devletine karşı savaş vermektedir.V,geçmişte kendisi ve aileside işkence görmüş ve insanlığı elinden alınmış biridir.

devamını oku…

Ölümcül Kasırga HD izle

Pazar, 15 Şub 2015 yorum yok

kasirgaUzaylılar dünyayı yok etmek isterler. Dünyayı yok etmek için ise büyük hortumlar yaratacaklardır. Uzaylıları bir çiftçi durdurmak istemektedir. Çünkü o çiftçinin kızı ölümcül hortumları durdurabilen bir dahidir.
devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals