arşiv

‘Bilim Kurgu Filmleri’ kategorisi için arşiv

Godzilla Türkçe HD izle

Perşembe, 11 Eyl 2014 yorum yok

Godzilla Godzilla isimli korkunç canavarın, insanların ona yapmış olduğu kötülüklerden sonra tekrar canlanıp onlardan intikam almaya gelir.

devamını oku…

On Bin Gün Türkçe HD izle

Çarşamba, 10 Eyl 2014 yorum yok

On Bin Gün 11 gün önce dünyaya çarparak yörüngesinden çıkan kuyruklu yıldız, insanların neredeyse sonunu getirmiştir.

devamını oku…

V For Vendetta Türkçe HD izle

Pazartesi, 08 Eyl 2014 yorum yok

Filmde, V olarak tanılan adam rejimle yönetilen ingilterenin halkına geri özgürlüklerini verebilmek adına şiddete başvurmak zorunda kalacaktır.
devamını oku…

Superman 3 Türkçe HD izle

Perşembe, 04 Eyl 2014 yorum yok

Dünyanın ekonomik sistemini alt üst edecek bir bilgisayar geliştiren Webster bilirki buna engel olabilecek tek kişinin supermandir.Fakat bu olayı engellemek için hazırladığı bir karışım ile supermanı bencil bir kişi haline getirir.

devamını oku…

Superman 2 Türkçe HD izle

Çarşamba, 03 Eyl 2014 yorum yok

3 cani yargılanmış ve başka bir boyutta hapis edilmiştir. Bir patlama sonucu bu caniler kendi günümüz boyutuna geçerler ve ortalık karışır.
devamını oku…

Hayaletler Gemisi Türkçe HD izle

Salı, 02 Eyl 2014 yorum yok

Hayaletler Gemisi Birbirlerini hiç tanımayan 7 kişi kendilerini birden bire ürkütücü bir geminin içinde bulurlar.Çok geçmeden geminin lanetli olduğunu anlayan bu kişiler bir an önce gemiden çıkış için çabalayacaklardır.
devamını oku…

Katil Timsahlar Türkçe HD izle

Cumartesi, 30 Ağu 2014 yorum yok

Katil Timsahlar Filmde timsahlarla savaşan iki ailenin hayatta kalabilmek için verdikleri yaşam savaşını izleyeceksiniz.

devamını oku…

Yarından Sonra Türkçe HD izle

Çarşamba, 23 Tem 2014 yorum yok

Yarından Sonra Uzun yıllar sonra dünya doğanın felaketleri ile yüzleşir.Los Angeles haritadan silinir.İklim uzmanı olan Jack bu durum karşısında kolarını sıvar ve bu felaketleri durdurmaya çalışır.

devamını oku…

Prestij Türkçe HD izle

Çarşamba, 16 Tem 2014 yorum yok

Filmde iki ilüzyon arasında yaşanan ölümcül rekabeti izleyeceksiniz.En iyi filmler arasında yer alan bu filmi sitemizden türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
devamını oku…

Ay Türkçe HD izle

Cuma, 11 Tem 2014 yorum yok

Ay Aya gidebilmek için 3 yıl boyunca büyük çabalar sarfeden Astronot Sam düzenli bir şekilde yaşayan işine oldukça önem veren biridir.Ay’a çıkan Astronot Sam burda rutinin bozulması ile kendisi ile başbaşa kalır.
devamını oku…

Barbie Prenses Denizkızı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Barbie ve Sihirli Dünyası İnanılmaz Örümcek Adam 2 Jack Ryan Gölge Ajan