arşiv

‘Bilim Kurgu Filmleri’ kategorisi için arşiv

Cyborg (1989) izle – Terrie Batson – Jean Claude Van Damme

Cuma, 01 May 2015 yorum yok

CyborgCyborg izle, full hd 720p izle, Cyborg türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Cyborg filmini izle, bedava izle, hızlı izle, Dünyada kopan kıyamet sonrası insanlar açık çekmektedir ve bununla birliktede salgın bir hastalığın pençesine düşmüşlerdir. Bu durumdan dünyanın kurtulmasının tek bir yolu vardır oda Pearl Prophet isimli bir robotun beyinindedir fakat oda Fender ismindeki zalim birisinin tutsağıdır. Gibson Rickenbacker’in de ailesi Fender tarafından katledilmiştir ve intikamını almak için sabırsızlanmaktadır ve Gibson, Pearl’i kurtarmak için kiralanır.

devamını oku…

Atlantik Savaşı HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 1 yorum

atlantiksavasıİnsanlar ileri zamanda yaratıklarla mücadele etmeye başlarlar.Mücadelerinde başarılı olabilmek için robotlar üretmeye karar verirler.

devamını oku…

Zamanda Aşk HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

zamanda-askAileck sıra dışı yetenekleri olan tim in ailesi bu özelliklerini sadece hayatlarının bazı kısımlarını değiştirmek için kullanırlar. Tim bir gün mary isimli bir güzele aşık olur. Londraya taşınan tim aşkını şekillendirmek için gizlice yeteneklerini kullanır.
devamını oku…

Gattaca HD izle

Pazar, 22 Şub 2015 yorum yok

Genetik mühendisliği çok gelişmiştir. Artık her iş alanına göre uzman insanlar yaratılmaktadır. Normal insanların iş bulma şansı iyice azalmıştır.Vincent normal insanlardan biridir. Gattaca şirketinde temizlikçi olarak çalışacekken, komaya girmiş bir süper atletin kan örneklerini ve kimlik bilgilerini çalarak onun yerine geçmeyi istemiştir.Ancak bu yaptıgı başına büyük dert açacaktır.
devamını oku…

V for Vandetta HD izle

Cuma, 20 Şub 2015 yorum yok

V_for_vandettaV adlı eski bir suçlu olduğu zannedilen kişi,halkına yeniden özgürlüklerini verebilmek için tek başına bütün İngiltere devletine karşı savaş vermektedir.V,geçmişte kendisi ve aileside işkence görmüş ve insanlığı elinden alınmış biridir.

devamını oku…

Ölümcül Kasırga HD izle

Pazar, 15 Şub 2015 yorum yok

kasirgaUzaylılar dünyayı yok etmek isterler. Dünyayı yok etmek için ise büyük hortumlar yaratacaklardır. Uzaylıları bir çiftçi durdurmak istemektedir. Çünkü o çiftçinin kızı ölümcül hortumları durdurabilen bir dahidir.
devamını oku…

Efsanevi Yaratıklar HD izle

Çarşamba, 11 Şub 2015 yorum yok

efsanevi-yaratıklarJohn Bradshaw yönetmenliğinde ki korku ve bilim kurgu kategorisinde ki 2.8 imdb puanına sahip film türkçe dublaj olarak sizlerle.
devamını oku…

Seçilmiş HD izle

Perşembe, 05 Şub 2015 yorum yok

Film, hayali bir dünya düzeninde geçiyor ve bu dünyada insanların zihinlerinde bulunan geçmişe dair anılar ve bilgiler tamamen siliniyor. Dolayısıyla artık insanların hafızalarında ne suç, ne yoksulluk ne de hastalıklar kalıyor.
devamını oku…

Dev Yaratık HD izle

Pazartesi, 26 Oca 2015 yorum yok

dev-yaratikBir grup bilim adamı yerin altında dev bir yaratık olduğunu keşfederler. Küresel bir felaket sonucu yaratık uyanır ve insanlar için büyük bir tehlike yaratacak ve etrafa dehşet saçacaktır.

devamını oku…

Milyarda Bir HD izle

Salı, 09 Ara 2014 yorum yok

milyarda-bir-filmiDünyanın sonu yaklamıştır.3 çift ise aralarındaki problemleri çözerek son günlerini sevgi içinde geçirmeyi planlarlar.

devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals