arşiv

‘Belgesel Filmleri’ kategorisi için arşiv

Kızıl Ordu Full izle – Red Army

Pazartesi, 01 Haz 2015 yorum yok

kizil-ordu Kızıl Ordu izle, Kızıl Ordu full izle, Kızıl Ordu hd izle, Kızıl Ordu Türkçe dublaj izle, Kızıl Ordu 720p izle, Sovyetler Birliği’nin en ünlü ordusu olan ve rakip tanımayan Kızıl Ordu Hokey takımının hikayesi beyaz perdeye uyaarlanmıştır. Belgesel, biyografi ve tarihi türlerde çekilen film 2014 yılında gösterime girmiştir.Senaryosunu ve yönetmenliğini Gabe Polsky’nin üstlendiği başarılı film sizlerle…İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Hayatın Kendisi Full izle – Life Itself

Cumartesi, 23 May 2015 yorum yok

hayatin-kendisi Hayatın Kendisi izle, Hayatın Kendisi full izle, Hayatın Kendisi hd izle, Hayatın Kendisi Türkçe dublaj izle, Hayatın Kendisi 720p izle, Belgesel ve biyografi niteliğinde çekilen filmin yapımı 2014 yılında tamamlanmış ve 2015 yılının ilk aylarında gösterime girmiştir.Yönetmenliğini Steve James’in üstlendiği filmde ünlü Amerikalı film eleştirmeni Roger Ebert’ın hayat hikayesi anlatılmıştır.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Bir Hurdacının Hayatı (2013) izle – Danis Tanovic – Epizoda u zivotu beraca zeljeza

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

bir-hurdacinin-hayatiBir Hurdacının Hayatı izle, full hd 720p izle, Bir Hurdacının Hayatı türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Bir Hurdacının Hayatı filmini izle, bedava izle, donmadan izle, Hurda toplayarak geçimini çok zor bir şekil de alın teri ile sağlayan bir adam. Eşi hamiledir, ancak bir gün eşi rahatsızlanır hemen hastahaneye götürür. Hastahaneye gittiğin de eşinin düşük yaptığını ve bebeğin alınması gerektiğini söyler doktorlar. Ancak bu iş çok maliyetli bir iştir.Eşinin hayatını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

devamını oku…

Amazon HD izle

Cuma, 13 Şub 2015 yorum yok

İnsanların yetiştirmiş oldugu maymun Sai uçak kazasında balta girmemiş amazon ormanına düşer.Vahşi dogal ortama ayak uydurmakta zorlansada kısa sürede bir çok arkadaş edinerek yaşamınıu sürdürmeyi başaracaktır.
devamını oku…

Fildişi Kule HD izle

Cuma, 13 Şub 2015 yorum yok

Sundance ödüllü bu film gerçekten izlenmeye değer bir belgesel filmidir. Daha çok öğretim ve eğitim konuları üzerinde durulmuş ve oldukça güzel bir belgesel olmuştur.
devamını oku…

Marmato Belgeseli HD izle

Cuma, 02 Oca 2015 yorum yok

marmato-belgeselFilmimiz Marmato’da yaşayan insanların evlerinin altında altın oldugunun duyulması ile maden şirketinin altınları almak üzere insanlara yaptıklarını konu alan bir filmdir.
devamını oku…

Ormanda Belgeseli Türkçe HD izle

Salı, 18 Kas 2014 yorum yok

ormanda_belgeseliOrman belgeselinde ki konumuz yağmur ormanlarında yaşamını sürdüren canlıları konu alan belgesel tadında bir film.

devamını oku…

Cosmos:Bir Uzay Serüveni 5:Aydınlıkta Saklanmak Türkçe HD izle

Cuma, 07 Kas 2014 yorum yok

cosmos2014Astrofizikçi Prof. Neil deGrasse Tyson bu filmde,zamanda geriye gidip on birinci yüzyıla ulaşıyor.O döneme ait İslam topluluklarının bilime olan katkısını inceliyor.

devamını oku…

Cosmos:Bir Uzay Serüveni 3:Bilginin Gücü Türkçe HD izle

Çarşamba, 05 Kas 2014 yorum yok

cosmos2014Neil deGrasse Tyson bilinen birçok kuyruklu yıldızı içinde bulunduran Oort Bulutuna yolculuk edecektir.Bu serüvende evrenin güzelliğini ortaya çıkarmak ve Kozmik takvimin kademelerini incelemek amaçlanmıştır.

devamını oku…

Sevgili Marilyn Türkçe HD izle

Salı, 08 Tem 2014 yorum yok

Sevgili Marilyn 2012 yapımı olan belgesel tadındaki bu filmi sitemizden türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
devamını oku…

Survivor izle Mad Max Fury Road izle Akrep Kral 4 Sihirbazlar Çetesi Hobbit izle Ghajini izle Fundamentals