arşiv

‘Aksiyon Filmleri’ kategorisi için arşiv

Adalet Türkçe HD izle

Cuma, 19 Ara 2014 yorum yok

adaletRobert McCall’in emeklilik günlerine yaklaşırken en önemli görevlerden biri ona verilir. Teri isminde ki bir kızı kurtarması gerekmektedir. Teri’yi kurtarmak için ise büyük Rus mafyaları ile karşı karşıya gelecektir.
devamını oku…

Zorlu Sürüş Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

zorlu_surus Jane başarılı bir yarış sürücüsüdür ancak bırakmıştır.Şimdi ise şöförlük dersi veren Jane bir mafya çetesi tarafından kaçırılarak pis işlerinde zorla kullanacaklardır.

devamını oku…

Korumalar Türkçe HD izle

Salı, 16 Ara 2014 yorum yok

korumalar15 yaşındaki Nina bir cinayete tanıklık eder ve mahkeme tarafından tanık koruma programına alınır. Silah taciri Backer, Nina’nın mahkemeye çıkmaması için her şeyi yapmaya hazırdır.
devamını oku…

Ejderhalar Çağı HD izle

Cumartesi, 13 Ara 2014 yorum yok

ejderhalarcagiKaptan Ahapb tayfasını toplar ve kimsenin bilmedigi bir yolculuga çıkacagını açıklar.Tayfası tercih yapmak zorunda kalır ya kaptan gideceklerdir.Yada kalıp hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir.

devamını oku…

Çakma Polisler HD izle

Pazartesi, 08 Ara 2014 yorum yok

cakma-polislerJustin ve Ryan maskeli baloya polis kıyafeti ile gitmeye karar verirler.Baloda kadınların dikkatini çekmeleri üzerine ikili bu işi ilerleterek polislige soyunurlar.

devamını oku…

Kasap HD izle

Cuma, 05 Ara 2014 yorum yok

kasapYirmi yıllık boks kariyerinin ardından, mafya işleriyle uğraşan Murdoch için çalışmaya başlayan Merle, istemeden de olsa insanlara şiddet uygulamak zorunda kaldığı bu işten memnun değildir.KEyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Son Üç Gün HD izle

Cumartesi, 29 Kas 2014 yorum yok

son_3_gunEthan ajandır.Çok yaşlanan adam artık ölümün eşigindedir ve kalan zamanını kızı ile geçirmek ister ancak arkadaşı ona ilaç bulabilecegini bunun karşılıgında ise verecegi işi yapmasını ister Ethan bu iki durum arasında ne yapacagını bilemez.

devamını oku…

Resident Evil HD izle

Çarşamba, 26 Kas 2014 yorum yok

resident-evil2012 yılında izleyiciyle buluşan Resident Evil aksiyon ve korku harmanlaması olan film 7.6 İMDB puanına sahiptir.
devamını oku…

İsyan HD izle

Çarşamba, 26 Kas 2014 yorum yok

isyanÜçüncü Dünya Savaşından sonra henüz toparlanamayan insanlık bu sefer de baskıcı sistemin avcuna düşmüştür.Herhangi bir şekilde insani duygulara yer vermeyen düzen cezalandırmak üzere üst düzey bir asker görevlendirir.
devamını oku…

Lucy Türkçe HD izle

Salı, 25 Kas 2014 yorum yok

lucyYeni üretilen bir uyuşturucu maddesi Lucy üzerinde denenir.Bu olaydan sonra Lucy etrafa tam anlamıyla korku ve dehşet saçmaya başlar.
devamını oku…