arşiv

‘Aksiyon Filmleri’ kategorisi için arşiv

Son Üç Gün HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

son_3_gunEthan ajandır.Çok yaşlanan adam artık ölümün eşigindedir ve kalan zamanını kızı ile geçirmek ister ancak arkadaşı ona ilaç bulabilecegini bunun karşılıgında ise verecegi işi yapmasını ister Ethan bu iki durum arasında ne yapacagını bilemez.

devamını oku…

Bir Zamanlar Askerdik HD izle

Pazar, 22 Şub 2015 yorum yok

Albay Moore savaşın ilk yakın teması için helikopter ile yola çıkar.Bu ölüm yoluna çıkmadan önce askerlerini motive etmek için çok iyi bir konuşma yapar agzından çıkan sözler ise savaş alanına ilk girecegini ve oradan son ayrılacak kişi olacagını söylemiştir ve sözünü tutmuştur.
devamını oku…

V for Vandetta HD izle

Cuma, 20 Şub 2015 yorum yok

V_for_vandettaV adlı eski bir suçlu olduğu zannedilen kişi,halkına yeniden özgürlüklerini verebilmek için tek başına bütün İngiltere devletine karşı savaş vermektedir.V,geçmişte kendisi ve aileside işkence görmüş ve insanlığı elinden alınmış biridir.

devamını oku…

Ölümcül Kasırga HD izle

Pazar, 15 Şub 2015 yorum yok

kasirgaUzaylılar dünyayı yok etmek isterler. Dünyayı yok etmek için ise büyük hortumlar yaratacaklardır. Uzaylıları bir çiftçi durdurmak istemektedir. Çünkü o çiftçinin kızı ölümcül hortumları durdurabilen bir dahidir.
devamını oku…

Sürücü HD izle

Perşembe, 12 Şub 2015 yorum yok

Asıl meslegi dublör olan bir adam çok iyi araba kullandıgı geceleri soygunlara katılır.Komşusu olan Irene hapisteki kocası için sürücüden yardım ister.Yardımı kabul eden adam büyük bir tehlikeye girer.Los Angeles’ın en tehlikeli adamlarının artık ölüm listesinde yer almaktadır.Artık komşusu Irene, oglu ve kendi hayatını kurtarmak için elinden gelen tek şey araba sürmek olacaktır.

devamını oku…

Şifre Merkür HD izle

Cuma, 06 Şub 2015 yorum yok

Amerikan devleti bir şifre oluşturur ve kimsenin bu şifreyi kırması mümkün degildir.Hatta imkansızdır.Ancak engelli bir çocuk bu şifreyi kırmayı başarır ve albayın hedefi olur.Ajanlık yapan Arthur ise çocugun öldürülmesine razı olmaz ve çocugu koruması altına alır.Ancak artık albay ikisininde peşindedir.
devamını oku…

Kan Borcu HD izle

Cuma, 30 Oca 2015 yorum yok

Terry bir ajandır ancak kalp nakline ihitiyacı vardır.Yapılan araştırmalar sonucunda uygun kalp bulunur.Kalp cinayete kurban giden birinin kalbidir.Terry iyileşir ve sağlıgına kavuşmuştur artık.Ancak ölen kızı ablası Terry’den katili bulabilmek için yardım ister.Terry katili bulabilmek için bütün gücünü ve imkanlarını kullanacaktır.
devamını oku…

Kayıp Kurşunlar HD izle

Pazar, 18 Oca 2015 yorum yok

kayip-kursunlarYağmurlu bir gecede Shangay yakınlarındaki bir silah fabrikasında çalışan genç bir kadın, bir kutu mermi çaldığı için, patron Ding tarafından Rus ruletiyle cani bir şekilde öldürülür.Bu olayları çözmek için bir dedektif görevlendirilir ve tuhaf gerçekle yüzleşecektir.

devamını oku…

Yarış HD izle

Salı, 30 Ara 2014 yorum yok

yarısBaşrol de yer alan Roy’un en büyük tutkusu araba yarışlarına katılmaktır. Oldukça dikkat çeken ve pahalı bir sarı mustang marka arabası vardır. Roy bu arada bir kız evlat sahibidir. Ancak kızından uzaktadır. Roy ilk araba yarışına katılır ve kendini yeterince kanıtlar. Kendini kanıtladıktan sonra ise Norveç ülkesin de yasa dışı yarışlara katılacaktır.
devamını oku…

Cehennem Melekleri 3 HD izle

Cumartesi, 27 Ara 2014 yorum yok

cehennem-melekleri-3-hdizlemeBaşından sonuna dek sürekli gerilim içerisinde geçen film de büyük bir silah tüccarını yakalayıp onun elinde ki silahların yanlış kişilere geçmesini engellemek için verdikleri mücadeleyi izliyoruz.
devamını oku…