arşiv

‘Aksiyon Filmleri’ kategorisi için arşiv

Sky Captain ve Yarının Dünyası Full izle – Sky Captain And The World Of Tomorrow

Cuma, 22 May 2015 yorum yok

Sky Kaptan ve Yarının Dünyası – Türkçe Dublaj Sky Captain ve Yarının Dünyası izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası full izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası hd izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası Türkçe dublaj izle, Sky Captain ve Yarının Dünyası 720p izle, Güzel gazeteci Polly enteresan bir şekilde ortadan kaybolan bilimadamlarına ne olduğunu araştırırken diğer yandan adeta bir kahraman pilot ilan edilen Sullivan, New York’u ele geçirmeye çalışan dev robotlarla mücadele etmektedir.İki eski sevgiliyi bir araya getiren bu serüvende onlara karizmatik komutan Franky Cook ve teknik deha Dex eşlik ediyor.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Sıkı Aynasızlar Full izle – Hot Fuzz

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

Sıkı Aynasızlar Sıkı Aynasızlar izle, Sıkı Aynasızlar full izle, Sıkı Aynasızlar hd izle, Sıkı Aynasızlar Türkçe dublaj izle, Sıkı Aynasızlar 720p izle, doğrudan izle, Angel, Londra caddelerinde asayiş ve huzuru sağlamak için çalışan çok iyi polistir.Yaptığı işin hakkını veren Angel diğer polis arkadaşlarına göre daha fazla olayı daha kısa zamanda çözme yeteneğiyle herkesin dikkatini çekmektedir.Onun yanında diğer polislerin verimi düşmemesi için üstleri İngiltere’nin en sakin ve huzurlu kasabasına tayin edecektir.Hiç bir olayın yaşanmadığı bu yerde yaşamaya alışmakta zorlanan Angel zamanla tembelleştiğini düşünmeye başlayacaktır.Önceki gibi hızlı bir hayatı olmadığı için yanındaki ortağıyla birlikte yaptığı devriye gezilerinden başka bir işe yaramamaya başlayacaktır.Fakat olaylar bir anda çark edecek ve bu sakin kasabada tuhaf şeyler yaşanmaya başlayacaktır.Angel önce olayların içinde başka birşeyin olduğunu düşünsede aklını kaçırdığından da şüphelenecektir.Fakat bu durumun üzerine gidecek ve tıpkı Londra’da olduğu gibi burada da huzuru sağlamak için elinden geleni yapacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Hızlı Ve Öfkeli 5 Full izle – Fast Five

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

Hızlı Ve Öfkeli 5 Hızlı Ve Öfkeli 5 izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 full izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 hd izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 Türkçe dublaj izle, Hızlı Ve Öfkeli 5 720p izle, donmadan izle, Son yılların en çok beğenilen seri filmleri arasında yer alan Hızlı ve Öfkeli’nin 5. serisinde yıldız oyuncular bir araya gelmiştir.Filmin konusuna kısaca değinmek gerekirse eski polis Brian O’Conner, kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto ile işbirliği yapmaktadır.Heyecan ve hızın yine üst düzeyde olduğu film 2011 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Justin Lin üstlenmiştir.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

İntikam Ringi Full izle – Tapped Out

Pazartesi, 18 May 2015 yorum yok

intikam-ringi İntikam Ringi izle, İntikam Ringi full izle, İntikam Ringi hd izle, İntikam Ringi Türkçe dublaj izle, İntikam Ringi 720p izle, online izle, Senaryosunu Jerry Buteyn , Allan Ungar ikilisinin yazdığı filmin yönetmenliğini Allan Ungar üstlenmiştir.Aksiyon,dram ve spor türünde çekilen film 2014 yılında yayınlanmıştır.Öne çıkan oyuncularını Michael Biehn , Martin Kove , Nick Bateman , Anderson Silva , Krzysztof Soszynski olarak sayabileceğimiz başarılı film sizlerle.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Kung Fu Sokağı Full izle – Kung Fu Hustle

Cuma, 15 May 2015 yorum yok

Kung-Fu-Sokagi-150x150 Kung Fu Sokağı izle, Kung Fu Sokağı full izle, Kung Fu Sokağı hd izle, Kung Fu Sokağı Türkçe dublaj izle, Kung Fu Sokağı 720p izle, ücretsiz izle, Sing, dönemin ünlü çetesi Balta grubuna katılmak istesede bunun için ne yapması gerektiğini bilmeyen biridir.Sırf gruba katılmak için bir gün arkadaşlarıyla toplanıp bir mahalleden haraç kesmek isteyecektir.Kendini çete elemanı gibi tanıtan Sign neye uğradığını şaşırır.Çünkü çete kendisinden birkaç dakika önce burada aynı görevi yapıp gitmiştir.Keyifli film sizleri bekliyor.
devamını oku…

İlahi Kılıç (2014) izle – Renae Geerlings – Heavenly Sword

Cuma, 01 May 2015 yorum yok

ilahi-kılıçİlahi Kılıç izle, full hd 720p izle, İlahi Kılıç türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, İlahi Kılıç filmini izle, bedava izle, kesintisiz izle, Nariko’ya bir görev verilir. Ona verilen görev Kral Bohan’a ve onun ordusuna karşı savaşmaktır. Nariko’ya verilen görevin içeriği ise bir başkasına ait olan efsanevi kılıcı onlarından elinden alıp kendi eline geçirmektir. Kılıcın ismi Cennetin Kılıcıdır. Çok yıllar önce iyi niyetli bir peri tarafından kullanılan kılıç için Nariko her ne olursa olsun ölümcül bir mücadele vererek kılıcı ele geçirmek istemektedir.
devamını oku…

Cyborg (1989) izle – Terrie Batson – Jean Claude Van Damme

Cuma, 01 May 2015 yorum yok

CyborgCyborg izle, full hd 720p izle, Cyborg türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Cyborg filmini izle, bedava izle, hızlı izle, Dünyada kopan kıyamet sonrası insanlar açık çekmektedir ve bununla birliktede salgın bir hastalığın pençesine düşmüşlerdir. Bu durumdan dünyanın kurtulmasının tek bir yolu vardır oda Pearl Prophet isimli bir robotun beyinindedir fakat oda Fender ismindeki zalim birisinin tutsağıdır. Gibson Rickenbacker’in de ailesi Fender tarafından katledilmiştir ve intikamını almak için sabırsızlanmaktadır ve Gibson, Pearl’i kurtarmak için kiralanır.

devamını oku…

Otostopçu (2007) izle – Dave Meyers – The Hitcher

Çarşamba, 29 Nis 2015 yorum yok

OtostopcuOtostopçu izle, full hd 720p izle, Otostopçu türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Otostopçu filmini izle, bedava izle, hızlı izle, Jim ve Grace iki arkadaştır. Bardaktan boşalırcasına yağan yağmur da otostop çeken John’u arabalarına alırlar. Ona yardım etme amaçlı yanına aldıkları John çok tehlikeli biridir ve bir süre sonra gerilim korku dolu anlar başlar.

devamını oku…

23 Numara (2007) izle – Joel Schumacher – The Number 23

Pazartesi, 27 Nis 2015 yorum yok

Ninjanin Kalbi (2014) izle – Aksiyon – Danny Glover

Salı, 21 Nis 2015 yorum yok

ninjakalbiNinjanin Kalbi izle, full hd 720p izle, Ninjanin Kalbi türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Ninjanin Kalbi filmini izle, bedava izle, direk izle, Reeve herkes tarafından artık hiç bir gücü kalmadığı düşünülen tehlikeli bir grubun üyesidir. İradeli güçler onu yakalar ve bir yere hapis ederler. Reeve ise geçmişini düşünerek neden ve nasıl kaçırıldığını hatırlayarak harekete geçmelidir.

devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals