arşiv

‘Aksiyon Filmleri’ kategorisi için arşiv

Savaş Oyunları Full izle – War Games At the End of the Day

Cumartesi, 13 Haz 2015 yorum yok

Savaş Oyunları Savaş Oyunları izle, Savaş Oyunları full izle, Savaş Oyunları hd izle, Savaş Oyunları Türkçe dublaj izle, Savaş Oyunları 720p izle, Bir grup genç paint ball oynamak için bir araya gelir.Fakat onları kötü bir süpriz beklemektedir.Oyun alanında birden ortaya çıkan adam onlarla mücadele içine içine girecek sıradan bir oyun gibi başlayan olay kendilerini korumaya çalıştıkları bir maceraya dönüşecektir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kingsman Gizli Servis Full izle – Kingsman The Secret Service

Cuma, 12 Haz 2015 yorum yok

kingsman-gizli-servis Kingsman Gizli Servis izle, Kingsman Gizli Servis full izle, Kingsman Gizli Servis hd izle, Kingsman Gizli Servis Türkçe dublaj izle, Kingsman Gizli Servis 720p izle, Bir çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanan film 2014 yılında gösterime girmiştir.Senaryosunu Matthew Vaughn , Jane Goldmann ikilisinin yazdığı filmin yönetmenliğini Matthew Vaughn tek başına üstlenmiştir.İmdb puanı 8.3 olarak belirlenen başarılı film sizlerle.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Çılgın Marslılar Full izle – Mars Attacks

Çarşamba, 10 Haz 2015 yorum yok

Cilgin-Marslilar Çılgın Marslılar izle, Çılgın Marslılar full izle, Çılgın Marslılar hd izle, Çılgın Marslılar Türkçe dublaj izle, Çılgın Marslılar 720p izle, Dünyaya saldırmanın zevkli olacağı konusunda fikir birliğine varmış görünen marslılar eğlence yaşamak için dünyadaki tüm binaları yıkmakta ve üstelik onlarla fotoğraf bile çektirmektedirler. Bu çılgın, büyük kafalı uzaylı yaratıkları biri durdurmazsa dünyayı yerle bir edeceklerdir.
devamını oku…

İçimizdeki Düşman Full izle – Intimate Enemies

Pazartesi, 08 Haz 2015 yorum yok

İçimizdeki-Düşman-izle İçimizdeki Düşman izle, İçimizdeki Düşman full izle, İçimizdeki Düşman hd izle, İçimizdeki Düşman Türkçe dublaj izle, İçimizdeki Düşman 720p izle, Cezayir’de yaşanan savaş ortamını anlatan filmde Fransız ordusundan bir komutan öldürülünce ordunun başına Teğmen Terrien getirilecektir.Anlamsız bir savaş mücadelesi verilen ortamda iki asker aslında hedefi olmayan bir ordudan daha tehlikeli birşey olmayacağını anlayacaktır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Batman 3 Full izle – The Dark Knight Rises

Pazar, 07 Haz 2015 yorum yok

Batman-3 Batman 3 izle, Batman 3 full izle, Batman 3 hd izle, Batman 3 Türkçe dublaj izle, Batman 3 720p izle, 2012 yılında gösterime giren film serinin üçüncü ve en zorlu mücadelenin anlatıldığı filmlerden biridir.Bu filmde Batman ilk kez kendisinden daha güçlü bir rakibe karşı mücadele verecektir.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Batman 4 Full izle – Batman and Robin

Pazar, 07 Haz 2015 yorum yok

Batman-4 Batman 4 izle, Batman 4 full izle, Batman 4 hd izle, Batman 4 Türkçe dublaj izle, Batman 4 720p izle, Bruce Wayne ve Robin’in ilişkilerinin bozulmasına engel olmaya çalışmaktadır.Bu dönemde ikili, Gotham şehrini buz ile kaplamaya çalışan Buz Adam ve Bane’i durdumak zorundadırlar.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Özgürlük Dövüşü Full izle – Born to Fight

Salı, 02 Haz 2015 yorum yok

Özgürlük Dövüşü Özgürlük Dövüşü izle, Özgürlük Dövüşü full izle, Özgürlük Dövüşü hd izle, Özgürlük Dövüşü Türkçe dublaj izle, Özgürlük Dövüşü 720p izle, Tayland’ın kücük bir yerleşim bölgesine askerler tarafindan saldırılır ve sonrasında ise buradaki insanlarla ve askerlerle catışma çıkacaktır.2004 Tayland yapımı olan film aksiyon ve dram filmi sevenler için güzel bir seçenek olarak sizlere sunulmuştur.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Full izle – Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Pazartesi, 01 Haz 2015 yorum yok

Indiana-Jones-4 Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı izle, Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı full izle, Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı hd izle, Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Türkçe dublaj izle, Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı 720p izle, Bir sinema dahisi olan Steven Spielberg’in yönettiği film 2008 yılında gösterime girmiştir.Filmde Indiana Jones ve ayrılmaz dostu Mac, uzak bir havaalanında Sovyet ajanlarının eline geçmekten son anda kılpayı kurtulmuşlardır. Profesör Jones artık Marshall Koleji’ndeki yuvasına geri dönmüştür. Ancak karşılaştığı tablo hiç de iç açıcı değildir.Onu ve arkadaşlarını yeni bir macera beklemektedir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Troll Avı Full izle – The Troll Hunter

Cumartesi, 30 May 2015 yorum yok

Troll Avı – Türkçe Dublaj Troll Avı izle, Troll Avı full izle, Troll Avı hd izle, Troll Avı Türkçe dublaj izle, Troll Avı 720p izle, Aksiyon, Korku, Macera, Fantastik türde çekilen film 2010 yılında yayınlanmış ve Norveç Yapımıdır.Başrollerinde Hans Morten Hansen, Johanna Mørck, Otto Jespersen, Tomas Alf Larsen, Robert Stoltenberg, Knut Nærum, Gleen Erland Tosterud gibi isimler yer almıştır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Kanunun Kuvveti Full izle – La French

Cumartesi, 30 May 2015 yorum yok

kanunun-kuvveti Kanunun Kuvveti izle, Kanunun Kuvveti full izle, Kanunun Kuvveti hd izle, Kanunun Kuvveti Türkçe dublaj izle, Kanunun Kuvveti 720p izle, Fransa’nın Marsilya şehrinde geçen gerçek bir hikayeden yola çıkılarak beyaz perdeye aktarılan film 1970’li yılları konu almaktadır.O dönemin en çok uyuşturucu kaçakçılığının yapıldığı şehir olarak ön plana çıkan Marsilya’da bir şebekenin çökertilmesi anlatılmıştır.Fransız yapımı olan film 2014 yılında gösterime girmiş ve yönetmenliğini Cédric Jimenez üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…