arşiv

‘Aksiyon Filmleri’ kategorisi için arşiv

Zırhlı Türkçe HD izle

Cuma, 17 Eki 2014 yorum yok

zırhlı13.yy’da İngiltere’de Kral John halkın gözünde değer kaybetmeye başlamıştır.İnsanların özgürlüklerine değer veren bir bildirge olan Magna Carta bildirgesini imzalatırlar.Devrimcilerin üstünde kurduğu baskı sonucunda bildirgeyi imzalayan kral gücünü bir ordu üzerinde toplamaya karar verir.

devamını oku…

Son Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

songörevJoe suçlularla mücadele eden inatçı bir dedektiftir.Jimmy Dix ise ünlü bir amerikan futbolcusudur.İkili başlarına gelecek olayları hissedip üstesinden gelmek için mücadele eder.Bir araya geldiklerinde komik durumlar ortaya çıkar.

devamını oku…

Zorlu Görev Türkçe HD izle

Çarşamba, 15 Eki 2014 yorum yok

zorlu görevFilmde çocukluklarını kötü bir mahallede geçiren dört arkadaşın büyüdüklerinde farklı hayat şartları ile yaşadıkları anlatılmaktadır.Bu dört arkadaştan iki tanesi uyuşturucu mafyaları ile iş yapmaktadır.Diğer ikisi ise FBI içine girerek adalet adına başarılı işler yapmıştır.Fakat onlardan istenen şey arkadaşlarının başında bulunduğu mafya örgütünün içine sızıp onları ortadan kaldırmaktır.

devamını oku…

İstilacı Türkçe HD izle

Salı, 14 Eki 2014 yorum yok

istilaci_film_izle_afis_2012Askerler uluslararası bir görev için harekete geçerler ve teröristlerin saldırısı sonucunda birçok kişiyi kaybederler.İçlerinden İspanyol bir asker kurtulur ve evine döner.Pablo isimli bu asker iyileştikten sonra yapılan saldırı ile ilgili bilgiler toplamaya başlar.Şüphelendiği herşeyin üzerine gider.Bilgileri topladığında ise beklemediği gerçeklerle karşılaşır.Bu oyunu bozmak için kendini ve ailesini tehlikeye atar.

devamını oku…

Violet ve Daisy Türkçe HD izle

Salı, 14 Eki 2014 yorum yok

violet_and_daisy_film_izle_afis_2011 (1) İki genç kız,sıradan bir yaşam sürmektedir.Köle gibi çalışarak para kazanmaktansa suikastçı olmayı tercih ederler.Kendi kendilerine yapabilecekleri işler alarak kiralık katil görevini yaparlar ve istedikleri parayı alırlar.Güzelliklerini de işlerine katan ikili son işlerinde zorlanacaklardır.

devamını oku…

Thor Türkçe HD izle

Pazartesi, 13 Eki 2014 yorum yok

thor_film_izle_afisSavaşçı Thor babası tarafından kibirli davranışları yüzünden Dünya’ya gönderilir.Dünya’ya geldiğinde bilim kadını Jane Foster ile tanışır ve aşık olur.Jane ona aşkı öğretir aynı zamanda da güçlü biri olmasını sağlar.

devamını oku…

Şehir Devleti Türkçe HD izle

Pazartesi, 13 Eki 2014 yorum yok

sehirdevleti Bir kadın hayatını hiç bilmediği bir ülkede sürdürmeye çalışmakta ve bir takım zorluklar yaşamaktadır.Hamile kadın yeraltı dünyasındaki bir suç örgütünün saldırısına uğrar.Bu saldırıda bebeğini kaybetmiştir ve zor bir döneme girer.Artık tek amacı örgüte savaş açmaktır.

devamını oku…

The East Türkçe HD izle

Pazartesi, 13 Eki 2014 yorum yok

the_east_2013_film_izle_afis (1) Eski bir FBI ajanı olan Sarah memurluktan da ayrılmıştır.Yeni iş aramaya başladıktan sonra önemli bir firmanın güvenlik görevlisi olur.Önemli insanlara güvenlik desteği sağlar.Patronu kısa zaman sonra onun yeteneğini görünce büyük bir terör örgütünün içine sızmasını ister.The east adındaki grup yolsuzluktan başlamak üzere birçok suça sahip insanları ve firmaları kökünden yok etmektedir.

devamını oku…

Tai Chi Zero Türkçe HD izle

Cuma, 10 Eki 2014 yorum yok

tai-chai-film-izle-afis Yang Luchan doğduğunda kafasında boynuzlar vardı.Bu boynuzlara dokunulduğunda çok sinirlenen ve ölüm saçan Yang’ın kungfu yetenekleride gayet iyidir.Fakat bu özelliği kötü adamlar tarafından suistimal edilmektedir.Bunu çözmenin tek yolu dövüş sanatını iyi öğrenmektir.Başta kimse Yang’a güvenmez.Yang insanların güvenini kazanmak için dövüş sanatını en iyi şekilde öğrenmeye çalışacaktır.

devamını oku…

Welcome To The Punch Türkçe HD izle

Cuma, 10 Eki 2014 yorum yok

welcome_to_punch-film-izle Max Lewinsky başarılı bir dedektiftir.Uzun süredir Jacob Sternwood adlı bir suçlunun peşindedir.Suçluyu yakalamak için birçok yöntem dener fakat başarılı olamaz.

devamını oku…

Transformers 4 Herkül Özgürlük Savaşçısı Uyumsuz izle Ong Bak 3 Görevimiz Tehlike 4 Matrix 3