arşiv

‘Aksiyon Filmleri’ kategorisi için arşiv

Cyborg hd izle

Pazartesi, 23 Mar 2015 yorum yok

CyborgDünyada kopan kıyamet sonrası insanlar açık çekmektedir ve bununla birliktede salgın bir hastalığın pençesine düşmüşlerdir. Bu durumdan dünyanın kurtulmasının tek bir yolu vardır oda Pearl Prophet isimli bir robotun beyinindedir fakat oda Fender ismindeki zalim birisinin tutsağıdır. Gibson Rickenbacker’in de ailesi Fender tarafından katledilmiştir ve intikamını almak için sabırsızlanmaktadır ve Gibson, Pearl’i kurtarmak için kiralanır.

devamını oku…

Atlantik Savaşı HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 1 yorum

atlantiksavasıİnsanlar ileri zamanda yaratıklarla mücadele etmeye başlarlar.Mücadelerinde başarılı olabilmek için robotlar üretmeye karar verirler.

devamını oku…

23 Numara HD izle

Pazartesi, 16 Mar 2015 yorum yok

Kite HD izle

Perşembe, 05 Mar 2015 yorum yok

kite-hdizlemeSawa, ailesini kaybettikten sonra kendine tam olarak toparlayamadan saldırıya uğrayıp tecavüz edilir. Bu olaydan sonra Sawa bambaşka bir kimliğe bürünür. Artık Sawa bir suikastçı olmuş ve kendisine bunu yapanlardan intikam almadan durmayacaktır.
devamını oku…

Yeşil Ejderlerın İntikamı HD izle

Çarşamba, 04 Mar 2015 yorum yok

yesil-ejderhalarin-intikamiÇinli bir adam artık ülkesinde duramaz. Ve göç etmeye karar verir. Uzun bir düşünceden sonra New York’a göç eder. Buradada yerinde duramayan bu minik adam New York’un karanlık çetelerinden en tehlikelisine katılır. Aklından ki küçük şeytanlıklar bu miniği iyice çıkmaza sürükler. Fakat başına açtığı belanın farkında değildir.
devamını oku…

Yarış HD izle

Salı, 03 Mar 2015 yorum yok

yarısBaşrol de yer alan Roy’un en büyük tutkusu araba yarışlarına katılmaktır. Oldukça dikkat çeken ve pahalı bir sarı mustang marka arabası vardır. Roy bu arada bir kız evlat sahibidir. Ancak kızından uzaktadır. Roy ilk araba yarışına katılır ve kendini yeterince kanıtlar. Kendini kanıtladıktan sonra ise Norveç ülkesin de yasa dışı yarışlara katılacaktır.
devamını oku…

Son Üç Gün HD izle

Çarşamba, 25 Şub 2015 yorum yok

son_3_gunEthan ajandır.Çok yaşlanan adam artık ölümün eşigindedir ve kalan zamanını kızı ile geçirmek ister ancak arkadaşı ona ilaç bulabilecegini bunun karşılıgında ise verecegi işi yapmasını ister Ethan bu iki durum arasında ne yapacagını bilemez.

devamını oku…

Bir Zamanlar Askerdik HD izle

Pazar, 22 Şub 2015 yorum yok

Albay Moore savaşın ilk yakın teması için helikopter ile yola çıkar.Bu ölüm yoluna çıkmadan önce askerlerini motive etmek için çok iyi bir konuşma yapar agzından çıkan sözler ise savaş alanına ilk girecegini ve oradan son ayrılacak kişi olacagını söylemiştir ve sözünü tutmuştur.
devamını oku…

V for Vandetta HD izle

Cuma, 20 Şub 2015 yorum yok

V_for_vandettaV adlı eski bir suçlu olduğu zannedilen kişi,halkına yeniden özgürlüklerini verebilmek için tek başına bütün İngiltere devletine karşı savaş vermektedir.V,geçmişte kendisi ve aileside işkence görmüş ve insanlığı elinden alınmış biridir.

devamını oku…

Ölümcül Kasırga HD izle

Pazar, 15 Şub 2015 yorum yok

kasirgaUzaylılar dünyayı yok etmek isterler. Dünyayı yok etmek için ise büyük hortumlar yaratacaklardır. Uzaylıları bir çiftçi durdurmak istemektedir. Çünkü o çiftçinin kızı ölümcül hortumları durdurabilen bir dahidir.
devamını oku…

Akrep Kral 4 Salak ile Avanak Geri Dönüyor Tanrılar ve Krallar Yıldızlararası Titanların Savaşı