arşiv

‘Aile Filmleri’ kategorisi için arşiv

Kaplanın Kuyruğu Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

kaplanin-kuyruguHayvan barınagından kaçan yavru kaplan yolda bir çocuk ile karşılaşır.Çocuk kaplanı çantasına koyarak eve getiri.Kaplanı sahiplenmek isteyen çocuk evde bakımını sağlayacaktır ama bu kolay degildir.

devamını oku…

Şaperon HD izle

Pazartesi, 01 Ara 2014 yorum yok

saperonBradstone çok iyi bir araba sürücüsüdür ve bu işte ilerlemeye karar verir.Bir kızı vardır ve çok iyi bir babadır.İyi bir teklif alan Bradstone banka soyanlara şöförlük yapacaktır ancak bir zaman sonra bu işten vazgeçen adam onları şoförsüz bırakacaktır.

devamını oku…

Zip Zap ve Büyük Gizem Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

Zip-Zap-ve-Büyük-GizemFilmde;ailesi tarafından cezalandırılan iki kardeşin gönderildikleri okulda yaşadıkları anlatılıyor.

devamını oku…

Sarilla Efsanesi Türkçe HD izle

Pazartesi, 10 Kas 2014 yorum yok

sarila-efsanesi-izleKutuplarda yaşayan bir kabile büyücülerin farklı güçlerle iletişime geçmesi nedeni ile zor dönem geçirirler.Büyücünün yaptığı işlerden dolayı ormandaki hayvanlar teker teker kaybolmaya başlamıştır.Av giden avcılar elleri boş dönmeye başlayınca kabile kıtlık yaşamaya başlar.

devamını oku…

Cosmos:Bir Uzay Serüveni 5:Aydınlıkta Saklanmak Türkçe HD izle

Cuma, 07 Kas 2014 yorum yok

cosmos2014Astrofizikçi Prof. Neil deGrasse Tyson bu filmde,zamanda geriye gidip on birinci yüzyıla ulaşıyor.O döneme ait İslam topluluklarının bilime olan katkısını inceliyor.

devamını oku…

Barbie:Prenses Denizkızı Türkçe HD izle

Cumartesi, 01 Kas 2014 yorum yok

barbie_prenses_deniz_kizi_2014Denizkızı barbie Lumina prenses olmayı hayal etmektedir.incileri dans ettirme yeteneğine sahiptir.Kudaile isimli pembe renkli bir deniz atı en yakın arkadaşıdır.İkisi birlikte krallıkta bir macera içine girer.Lumina,arkadaşlarını kraliyetin balosuna hazırlamaya çalışır.Bu arada sihrili gücünün krallığı kurtarabilecek güçte olduğunu farkeder.

devamını oku…

Minik Kahramanlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 29 Eki 2014 yorum yok

minik-kahramanlar-izleMinik Kahramanlar filminde yönetmenliği Tom Harper yapmıştır.Kahramanlar döşemelerde ve evin gizli deliklerinde yaşamaktadır.Bu insanlar hiç kimsenin farkedemeyeceği boyuttadır.Bulundukları evde küçük hırsızlıklar yaparak yaşarlar.Görüldüklerinde sevilmezler çünkü onlar ufak hırsızlardır.Profesör,bu insanları yakalamak ister.Fakat onları yakalamanın zor olacağını anlayınca farklı yöntemlere başvuracaktır.Sinemalar puanı 6.4 olarak verilmiştir.

devamını oku…

Jake Var Olmayan Ülkeyi Kurtarmak Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

jake_var_olmayan_ulkeyi_kurtarmak_izleKahramanlar,var olmayan ülkenin sonsuzluk ağacını geri getirebilmek için mücadeleye başlar.Bu mücadeleyi başarı ile tamamlamaları için Kaptan Hook’tan yardım almak zorunda kalırlar.

devamını oku…

Vampir Kız Kardeşler Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

vampirkızkardeşlerİki kız kardeş gece yarısından sonra uçabilme yeteneğine ve diğer güçlerine kavuşurlar.Sabahları normal insanlar gibi hayatlarına devam ederler.Kızlar Almanya’da bir kasabaya yerleşirler.Fakat kızlardan biri bu durumdan memnun olmamıştır.Bir kız insanlara ayak uydurmaya çalışsa da diğeri bu duruma karşı tamamen negatiftir.

devamını oku…

Pamuk Prenses Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

pamukprensesPamuk Prensesin üvey annesi Kraliçe onun hakkında kötü planlar yapmaktadır.Üvey anne onun güzelliğini kıskanmaktadır.Pamuk Prenses üvey annesinin kötülüklerinden kurtulmak için yedi cücelerin evine sığınır.

devamını oku…