arşiv

‘Aile Filmleri’ kategorisi için arşiv

Minik Kahramanlar Türkçe HD izle

Çarşamba, 29 Eki 2014 yorum yok

minik-kahramanlar-izleMinik Kahramanlar filminde yönetmenliği Tom Harper yapmıştır.Kahramanlar döşemelerde ve evin gizli deliklerinde yaşamaktadır.Bu insanlar hiç kimsenin farkedemeyeceği boyuttadır.Bulundukları evde küçük hırsızlıklar yaparak yaşarlar.Görüldüklerinde sevilmezler çünkü onlar ufak hırsızlardır.Profesör,bu insanları yakalamak ister.Fakat onları yakalamanın zor olacağını anlayınca farklı yöntemlere başvuracaktır.Sinemalar puanı 6.4 olarak verilmiştir.

devamını oku…

Jake Var Olmayan Ülkeyi Kurtarmak Türkçe HD izle

Perşembe, 23 Eki 2014 yorum yok

jake_var_olmayan_ulkeyi_kurtarmak_izleKahramanlar,var olmayan ülkenin sonsuzluk ağacını geri getirebilmek için mücadeleye başlar.Bu mücadeleyi başarı ile tamamlamaları için Kaptan Hook’tan yardım almak zorunda kalırlar.

devamını oku…

Vampir Kız Kardeşler Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

vampirkızkardeşlerİki kız kardeş gece yarısından sonra uçabilme yeteneğine ve diğer güçlerine kavuşurlar.Sabahları normal insanlar gibi hayatlarına devam ederler.Kızlar Almanya’da bir kasabaya yerleşirler.Fakat kızlardan biri bu durumdan memnun olmamıştır.Bir kız insanlara ayak uydurmaya çalışsa da diğeri bu duruma karşı tamamen negatiftir.

devamını oku…

Pamuk Prenses Türkçe HD izle

Çarşamba, 22 Eki 2014 yorum yok

pamukprensesPamuk Prensesin üvey annesi Kraliçe onun hakkında kötü planlar yapmaktadır.Üvey anne onun güzelliğini kıskanmaktadır.Pamuk Prenses üvey annesinin kötülüklerinden kurtulmak için yedi cücelerin evine sığınır.

devamını oku…

Percy Jackson Canavarlar Denizi Türkçe HD izle

Cumartesi, 18 Eki 2014 yorum yok

percy-jackson-canavarlar-denizi-film-izlePercy Jackson canavarlar denizinde bulunan bazı yaratıklarla mücadele etmek zorunda kalır ve arkadaşlarınında yardımı ile yeni yolculuğuna başlar.

devamını oku…

Şirinler Türkçe HD izle

Cumartesi, 04 Eki 2014 yorum yok

şirinler Gargamel’in oyunlarına gelen Şirinler yine tuzağa düşerler.Mavi Ay kutlamaları sırasında Şirinler köyüne saldıran Gargamel,onları gizli bir geçide doğru sürükler.Geçit New York Central Park’ın tam göbeğine çıkmaktadır.Şirinler kocaman şehirde yalnız başlarına kalırlar.Şehir kalabalığından kaçarken kendilerini evli çift Patrick ve Grace Winslow’ın evinde bulan şirinler Gargamel’e yakalanmadan köylerine dönmenin yollarını ararlar.

devamını oku…

Efsane Beşli – Rise of the Guardians Türkçe HD izle

Perşembe, 25 Eyl 2014 yorum yok

Efsane Beşli‘Kara’ ismiyle bilinen şeytani güç Pitch, dünyayı ele geçirmek ve bütün çocukların hayallerini çalmak için harekete geçer. Özel güçleri olan ölümsüz 5 kahraman ise dünyayı bu kötülükten uzak tutmak için güçlerini birleştirerek, büyük ve riskli bir maceraya girişecektir.
devamını oku…

Çılgın Hayranlar Türkçe HD izle

Cuma, 12 Eyl 2014 yorum yok

Çılgın Hayranlar Ünlü bir müzik grubunun fan hayranları olan iki öğrencinin okudukları okula bu grubu getirmek için bir fikir düşünürler.Grubu kaçırmaya karar veren arkadaşların hedefi okulun popüleri olmaktır.

devamını oku…

Afrika Macerası Türkçe HD izle

Cuma, 12 Eyl 2014 yorum yok

Afrika Macerası Amcaları ile afrika tatiline giden çocukalar burda hayvan tacirlerine karşı savaş açacaklardır.
devamını oku…

Büyük Hazine Türkçe HD izle

Perşembe, 11 Eyl 2014 yorum yok

Yıllardır hatta nesillerdir hazine peşinde koşan Gates ailesi çatlak muamelesi görmektedir.Bu ailenin hazine arama işini teslim alan son kişi benjamin franklin dir.Kimsenin varlığına inanmadığı bir hazinenin peşine düşer.
devamını oku…

Transformers 4 Herkül Özgürlük Savaşçısı Uyumsuz izle Ong Bak 3 Görevimiz Tehlike 4 Matrix 3