arşiv

‘Aile Filmleri’ kategorisi için arşiv

Saftirik Gregin Günlüğü Full izle – Diary of a Wimpy Kid

Cuma, 05 Haz 2015 yorum yok

Saftirik Greg’in Günlüğü – Türkçe Dublaj Saftirik Gregin Günlüğü izle, Saftirik Gregin Günlüğü full izle, Saftirik Gregin Günlüğü hd izle, Saftirik Gregin Günlüğü Türkçe dublaj izle, Saftirik Gregin Günlüğü 720p izle, Senaryosunu Jackie Filgo , Jeff Filgo , Jeff Judah , Gabe Sachs dörtlüsünün yazdığı filmin yönetmenliğini Thor Freudenthal üstlenmiştir.Aile ve komedi türünde çekilen başarılı film 2010 yılında gösterime girmiştir.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Sammynin Maceraları Full izle – Sammys Adventures The Secret Passage

Perşembe, 04 Haz 2015 yorum yok

Sammynin Maceraları – Türkçe Dublaj Sammynin Maceraları izle, Sammynin Maceraları full izle, Sammynin Maceraları hd izle, Sammynin Maceraları Türkçe dublaj izle, Sammynin Maceraları 720p izle, California’da bir kumsalda doğduktan çok geçmeden denize ulaşmaya çalışan deniz kaplumbağası Sammy, yumurtadan yeni çıkmış Shelly adlı şirin bir yavru kaplumbağayla tanışır.Fakat onun için hayatının aşkını bulmasıyla kaybetmesi bir olacaktır.Sammy, Shelly ile tekrar karşılaşma umuduyla her tehlikeli macera geçirecektir.Senaryosunu Domonic Paris’in yazdığı filmin yönetmenliğini Ben Stassen üstlenmiştir.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Limonata Ağzı Full izle – Lemonade Mouth

Cumartesi, 30 May 2015 yorum yok

Limonata Ağzı – Türkçe Dublaj Limonata Ağzı izle, Limonata Ağzı full izle, Limonata Ağzı hd izle, Limonata Ağzı Türkçe dublaj izle, Limonata Ağzı 720p izle, Aile, Gençlik, Müzikal, Dans türlerinde çekilen film 2011 yılında gösterime girmiştir.ABD yapımı olan filmin başrollerinde Bridgit Mendler, Tisha Campbell, Adam Hicks, Chris Brochu, Hayley Kiyoko gibi isimler yer almaktadır.İyi seyirler dileriz.
devamını oku…

Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap Full izle – The Chronicles of Narnia

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

Narnia-Gunlukleri-Aslan-Cadi-ve-Dolap Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap full izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap hd izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap Türkçe dublaj izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap 720p izle, bedava izle, İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçen fantstik olayı anlatan film 2005 yılında gösterime girmiştir.Yönetmenliğini Andrew Adamson üstlenirken filmin senaryosunda Andrew Adamson , Stephen McFeely , Christopher Markus üçlüsünü görmekteyiz.Aile, fantastik ve macera türünde çekilen başarılı film sizlerle…Keyifli seyirler.
devamını oku…

Kar Patileri Snow Buddies HD izle

Pazartesi, 09 Şub 2015 yorum yok

Disney’in en ünlü ve en marifetli köpekleri kendilerini bir yarışın için de buluyorlar. Ailecek izlenebilecek macera dolu bu sevimli film sizlerle.

devamını oku…

Kar Gelini HD izle

Salı, 27 Oca 2015 yorum yok

kar-gelini Kaine ismin de Los Angeles’lı bir kadın zengin ünlüler hakkın da ki dedikoduları su yüzüne çıkarmak isteyen bir kadındır.Bunu gerçekleştirebilmek için el,nden gelen herşeyi yapacaktır.

devamını oku…

Milyoner Köpek HD izle

Cuma, 02 Oca 2015 yorum yok

milyoner-kopekFilm Jack Russel türündeki köpegin yaşadıklarını konu alıyor.Köpeğimiz milyoner olmuştur ancak asıl zenginliğin dostluk ve arkadaşlık olduğunu anlamıştır.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Kaplanın Kuyruğu Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

kaplanin-kuyruguHayvan barınagından kaçan yavru kaplan yolda bir çocuk ile karşılaşır.Çocuk kaplanı çantasına koyarak eve getiri.Kaplanı sahiplenmek isteyen çocuk evde bakımını sağlayacaktır ama bu kolay degildir.

devamını oku…

Şaperon HD izle

Pazartesi, 01 Ara 2014 yorum yok

saperonBradstone çok iyi bir araba sürücüsüdür ve bu işte ilerlemeye karar verir.Bir kızı vardır ve çok iyi bir babadır.İyi bir teklif alan Bradstone banka soyanlara şöförlük yapacaktır ancak bir zaman sonra bu işten vazgeçen adam onları şoförsüz bırakacaktır.

devamını oku…

Zip Zap ve Büyük Gizem Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

Zip-Zap-ve-Büyük-GizemFilmde;ailesi tarafından cezalandırılan iki kardeşin gönderildikleri okulda yaşadıkları anlatılıyor.

devamını oku…