arşiv

‘Aile Filmleri’ kategorisi için arşiv

Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap Full izle – The Chronicles of Narnia

Cumartesi, 16 May 2015 yorum yok

Narnia-Gunlukleri-Aslan-Cadi-ve-Dolap Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap full izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap hd izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap Türkçe dublaj izle, Narnia Günlükleri Aslan Cadı ve Dolap 720p izle, bedava izle, İkinci Dünya Savaşı yıllarında geçen fantstik olayı anlatan film 2005 yılında gösterime girmiştir.Yönetmenliğini Andrew Adamson üstlenirken filmin senaryosunda Andrew Adamson , Stephen McFeely , Christopher Markus üçlüsünü görmekteyiz.Aile, fantastik ve macera türünde çekilen başarılı film sizlerle…Keyifli seyirler.
devamını oku…

Kar Patileri Snow Buddies HD izle

Pazartesi, 09 Şub 2015 yorum yok

Disney’in en ünlü ve en marifetli köpekleri kendilerini bir yarışın için de buluyorlar. Ailecek izlenebilecek macera dolu bu sevimli film sizlerle.

devamını oku…

Kar Gelini HD izle

Salı, 27 Oca 2015 yorum yok

kar-gelini Kaine ismin de Los Angeles’lı bir kadın zengin ünlüler hakkın da ki dedikoduları su yüzüne çıkarmak isteyen bir kadındır.Bunu gerçekleştirebilmek için el,nden gelen herşeyi yapacaktır.

devamını oku…

Milyoner Köpek HD izle

Cuma, 02 Oca 2015 yorum yok

milyoner-kopekFilm Jack Russel türündeki köpegin yaşadıklarını konu alıyor.Köpeğimiz milyoner olmuştur ancak asıl zenginliğin dostluk ve arkadaşlık olduğunu anlamıştır.Keyifli seyirler dileriz.
devamını oku…

Kaplanın Kuyruğu Türkçe HD izle

Çarşamba, 17 Ara 2014 yorum yok

kaplanin-kuyruguHayvan barınagından kaçan yavru kaplan yolda bir çocuk ile karşılaşır.Çocuk kaplanı çantasına koyarak eve getiri.Kaplanı sahiplenmek isteyen çocuk evde bakımını sağlayacaktır ama bu kolay degildir.

devamını oku…

Şaperon HD izle

Pazartesi, 01 Ara 2014 yorum yok

saperonBradstone çok iyi bir araba sürücüsüdür ve bu işte ilerlemeye karar verir.Bir kızı vardır ve çok iyi bir babadır.İyi bir teklif alan Bradstone banka soyanlara şöförlük yapacaktır ancak bir zaman sonra bu işten vazgeçen adam onları şoförsüz bırakacaktır.

devamını oku…

Zip Zap ve Büyük Gizem Türkçe HD izle

Salı, 11 Kas 2014 yorum yok

Zip-Zap-ve-Büyük-GizemFilmde;ailesi tarafından cezalandırılan iki kardeşin gönderildikleri okulda yaşadıkları anlatılıyor.

devamını oku…

Sarilla Efsanesi Türkçe HD izle

Pazartesi, 10 Kas 2014 yorum yok

sarila-efsanesi-izleKutuplarda yaşayan bir kabile büyücülerin farklı güçlerle iletişime geçmesi nedeni ile zor dönem geçirirler.Büyücünün yaptığı işlerden dolayı ormandaki hayvanlar teker teker kaybolmaya başlamıştır.Av giden avcılar elleri boş dönmeye başlayınca kabile kıtlık yaşamaya başlar.

devamını oku…

Cosmos:Bir Uzay Serüveni 5:Aydınlıkta Saklanmak Türkçe HD izle

Cuma, 07 Kas 2014 yorum yok

cosmos2014Astrofizikçi Prof. Neil deGrasse Tyson bu filmde,zamanda geriye gidip on birinci yüzyıla ulaşıyor.O döneme ait İslam topluluklarının bilime olan katkısını inceliyor.

devamını oku…

Barbie:Prenses Denizkızı Türkçe HD izle

Cumartesi, 01 Kas 2014 yorum yok

barbie_prenses_deniz_kizi_2014Denizkızı barbie Lumina prenses olmayı hayal etmektedir.incileri dans ettirme yeteneğine sahiptir.Kudaile isimli pembe renkli bir deniz atı en yakın arkadaşıdır.İkisi birlikte krallıkta bir macera içine girer.Lumina,arkadaşlarını kraliyetin balosuna hazırlamaya çalışır.Bu arada sihrili gücünün krallığı kurtarabilecek güçte olduğunu farkeder.

devamını oku…

300 Spartalı Hızlı ve Öfkeli 7 Emmanuelle 6 Sevişme Sahneleri Jupiter Yükseliyor Fundamentals